Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı mersinli33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam işin içinde yalan varmı bilemicem detaylı sormadım samimi tanıdık birinden alınmış olabilir. banada baya uygun geldi fiyat bu ara araştırıyorum bakalım aldığım zaman burda paylaşırım
    Şimdiden hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR ESD SİYAH 2013
    [QUOTE=rs_guven;3166190]Şimdiden hayırlı olsun.[/QU

inşallah bakalım teşekkürler

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    motosikletimi aldıktan sonra, motosiklet kazaları ile ilgili haberlere ister istemez daha fazla bakmaya başladım. Okuduğum son 2 haberde kask takmış kişiler boyun kırılması sonrası hayatlarını kaybetmişler. kask-mont-dizlik falan tamam da, boyun koruma kullanan var mıdır? internetten biraz bakındım, ama genelde süngerden yapılmış 3-4 ürün bulabildim.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı nexcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satıyorum büyütmek için daha 13500 km de. Aksesuarlı çok temiz aile motoru işten eve kullandım zaten dosta gidecek bir motordur ilan adresini yazıyorum bakmak isteyen ve düşünen ulaşabilir bana
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8551921/detay/
    Sorumu mazur görün fakat burada CC büyütüceginzden bahsetmissiniz,Orda Paraya ihtiyac oldugundan. Hayırlı satıslar fiyatta baya yüksek

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/122378-mugla%27da-veya-cevresinde-bulunanlar-bakin.html

beyler hepinizi bekliyorum )

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/122378-mugla%27da-veya-cevresinde-bulunanlar-bakin.html

beyler hepinizi bekliyorum )
    Yakın olsaydım gelirdim..)
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

mustafa.buda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    merhaba arkadaşlar.Malumunuz ybr lerin genel olarak farlarından herkes şikayetçidir.motorumu alalı 9 ay oldu ve xenon taktırmak istiyorum.sizce çift devre 8000 lik işimi görürmü ve akü açısından sorun yaratır mı ? bu konudan hiç anlamam o yüzden soruyorum.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı mustafa.buda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.Malumunuz ybr lerin genel olarak farlarından herkes şikayetçidir.motorumu alalı 9 ay oldu ve xenon taktırmak istiyorum.sizce çift devre 8000 lik işimi görürmü ve akü açısından sorun yaratır mı ? bu konudan hiç anlamam o yüzden soruyorum.
    Aslında yeni kasanın orjinal farı felaket iyi aydınlatıyor, ben sadece mavi olsun motorun rengine uysun daha da iyi göreyim diye xenon taktım.

Ayarı iyi yapılırsa ve dandik bir marka olup karşı tarafın gözünü almazsa şayet, xenon candır
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

mustafa.buda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında yeni kasanın orjinal farı felaket iyi aydınlatıyor, ben sadece mavi olsun motorun rengine uysun daha da iyi göreyim diye xenon taktım.

Ayarı iyi yapılırsa ve dandik bir marka olup karşı tarafın gözünü almazsa şayet, xenon candır
    düşüncemiz aynı yeterli seviyede olsun da aydınlatma.xenon takıp kimseyi rahatsız etmek istemem ayarının iyi yapılması gerek.ben yeterince rahatsız oluyorum çevredeki apaçiler yüzünden.
    Yaşamak için Sür, Sürdükçe keyif al.

Motosikleti
    2014 Yamaha Xmax 250 ABS
    Arkadaşlar herkese merhaba. Ben de 10 gün önce sıfır mavi renk bir ybr alarak aranıza katıldım. Herkese kazasız sürüşler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model ve km'si 5.000'i geçmemiş ybr'yi 3.000 ya da 3.500 liraya satan adamın aklından şüphe ederim.
    O paraya ancak 2011-2012 model, 20.000 civarı km yapmış motosiklet bulursunuz.
    ağustos ayında 3700 tl ye 5.000 de 2013 model bulmuştum almadım.o paraya kolay satamazsın dediler o zaman birkeç kişi ben de tırstım almadım , sonra 2008 model 37.000de 2500 tl ye aldım.ama diğerini kaçırdığıma pişmanım.motorumdan da memnunum problem yaşatmadı şimdiye kadar ama yeni olması daha güzel olurdu yani

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı TurcoLoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Ben de 10 gün önce sıfır mavi renk bir ybr alarak aranıza katıldım. Herkese kazasız sürüşler.
    Hayırlı olsun,kazasız,belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

17muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2013
    21 Eylülde edremite servise gittim 20-50 yağ koydular motorum için problem yaratır mı

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Hayırlı olsun bizim motorların mavileri bi başka duruyor

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağustos ayında 3700 tl ye 5.000 de 2013 model bulmuştum almadım.o paraya kolay satamazsın dediler o zaman birkeç kişi ben de tırstım almadım , sonra 2008 model 37.000de 2500 tl ye aldım.ama diğerini kaçırdığıma pişmanım.motorumdan da memnunum problem yaşatmadı şimdiye kadar ama yeni olması daha güzel olurdu yani
    Benim ybr 2011 model 14.800 km'de idi, 3000 lira istedi sahibi.
    Kredi kartından para çekme faizi, devir ücreti, sigorta, çanta, depo kılıfı, tur camı, kilit, genel bakım vs derken şu an bana maliyeti 3.600 lira oldu.
    Lastikleri de değiştirecegim. Onunla beraber maliyeti, 3.800 lira olacak. Ekstraya çok para gitti. Onu hesap etmedim en başta. Yoksa almazdım.
    Bu haliyle satsam 3.500 liraya ancak gider. Belki de gitmez.

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:23 ----------

Hayırlı olsun. Bizde mavi istedik ama ikinci el olunca mecburen renge razı oluyorsun.

17muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2013
    Edremit teki servisimden memnun olmadığım için başka bir yere gitmem gerekiyor çanakkale ye yakın nereyi tavsiye edersiniz

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Hayırlı olsun. Tekerin düz bassın ve ikiteker keyfin daim olsun...

ugurbilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 2004
    arkadaşlar motorum satılık 2012 ybr ilgilenmek isteyen arkadaşlar ulaşsın bana pişman olmayacağınız bir motor resimlerde de göreceksiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ihtiyactan-satilik-acil-2012-ybr-bakmadan-gecme-136942080/detay/

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı ugurbilgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum satılık 2012 ybr ilgilenmek isteyen arkadaşlar ulaşsın bana pişman olmayacağınız bir motor resimlerde de göreceksiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ihtiyactan-satilik-acil-2012-ybr-bakmadan-gecme-136942080/detay/
    2013 model sıfır 4.000 TL motor güzel,fiyat yüksek...
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    YAMAHA YBR ESD 125
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model sıfır 4.000 TL motor güzel,fiyat yüksek...
    4.390,00 TL plaka haric

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler