Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 15t dişli ile ilk sürüşü yaptım 90 kg depo ağzına kadar dolu 1.78 boy düzde 115 eğimli yolda 125-130 arası bir hıza ulaştı taktırmak isteyenler hiç tereddüt etmesin ayrıca michelin asfaltta gerekten çok iyi 125 le giderken bile hiçbir sarsılma yoktu
    reizz varya sen işi biliyosun.benim ön dişlide 15. Tek kişi o hızlara ulaşıyor. Hatta bikaç kere %10 meyilde 135 i gördüm. Tabi bende bide r1 var ama 125 likle basması daha keyif verici oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    flaşör yandıysa değil wd40, wd1500 olsa fayda etmez sigorta ile işin yok ki, akünün olduğu yerdeki (sol) yan kapağı aç, akü kutusunun sağında aşağıdaki resimdeki parçayı görürsün, soketten çıkar ve başka bir motordan çıkardığını tak, sorun devam ediyorsa başka nerde olur onu düşünelim..
    aksoyy bunu beğendi.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reizz varya sen işi biliyosun.benim ön dişlide 15. Tek kişi o hızlara ulaşıyor. Hatta bikaç kere %10 meyilde 135 i gördüm. Tabi bende bide r1 var ama 125 likle basması daha keyif verici oluyor.
    benimki daha yeni bakımdan çıktı yol çok doluydu ve geceydi fazla asılamadım daha

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    flaşör yandıysa değil wd40, wd1500 olsa fayda etmez sigorta ile işin yok ki, akünün olduğu yerdeki (sol) yan kapağı aç, akü kutusunun sağında aşağıdaki resimdeki parçayı görürsün, soketten çıkar ve başka bir motordan çıkardığını tak, sorun devam ediyorsa başka nerde olur onu düşünelim..
    http://www.rialli.com/static/images/...25-cc46562.jpg
    sigortayı merakımdan sormuştum dediğin gibi başka bi motordan flaşör söküp deneyecem lakin her motorun ki aynı mı bi güç ayrıcalıkları var mı yoksa her modelin aynı mı
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki daha yeni bakımdan çıktı yol çok doluydu ve geceydi fazla asılamadım daha
    reizz yakın olsaydık beraber tura çıkar, asılırdık gazlara. Yolda arkadaşları beklemekten bi hal oluyom. 40 km lik bi cbr 125 le kapışmam vardı, görecektin. Pes etti 40 km nin sonunda

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reizz yakın olsaydık beraber tura çıkar, asılırdık gazlara. Yolda arkadaşları beklemekten bi hal oluyom. 40 km lik bi cbr 125 le kapışmam vardı, görecektin. Pes etti 40 km nin sonunda
    kısmet olur inşallah bugün cb ile dolaştık yaklaşamadı bile

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende sürdüm cb yi. Binilecek motor değil. Hem titriyo, hemde gitmiyo
    ReiZzZ bunu beğendi.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yeni lastiklerimle bi gölcük yapdım gece.Aboww ne lastik o yattıkca yatacagı gelıyo adamın gıderken rampa yukarı ınerken geceydi.Fazla asılmışım galiba karanlıkta uzunları bi yakdım viraj a gelmişiz viraj u gibi bişey o hatayı bile telafi etti lastikler Hızımda 100 falandı 2 sine bi asıldım arka hafif kitledi sonra normal yavaşladım.
    ReiZzZ ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.
    HONDA

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ben de bugün kavuştum motoruma 2 aydır ayrıydık :(
    Biraz viraj yaptık arkadaşlarla
    Dönüşte de az daha ketenpereğe geliyorduk, 60 gibiydi hızım trafik yoğundu akşam tabi ışıklar göz alıyor, karşıdan glen araba geçti ve önümde ne bir köpek 5mt anca var Allah tan kendi kaçtı, ben refleksle sadece debriyajı sıkabildim, sol izde değilde sağ izde olsaydım hiç kurtuluşum yoktu.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 2011 esd nin arka dişliyi 42 yaptım düzde 7500 devir 100km ile 7000 devir 95km ile motor bagırmadan sıtabil bir şekilde ilerliyor...
    103 hp

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ramazan abi (TEKTEKER RAMÇO) neden girmiyor bir bilgisi olan var mı ? Eskiden yazardı hiç yazmıyor.
    HONDA

Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigortayı merakımdan sormuştum dediğin gibi başka bi motordan flaşör söküp deneyecem lakin her motorun ki aynı mı bi güç ayrıcalıkları var mı yoksa her modelin aynı mı
    Her motorunki uymayabilir, 12V standarttır ama amper değişebilir belki, emin değilim. Ama aklıma yeni geldi flaşör bozuk mu değil mi anlamanın daha kolay bir yolu da şudur: (flaşörün 2 bacaklı muhtemelen) flaşörü soketten çıkar, o 2 soketi bir kablo ile birbirine bağla, yani bağla derken illa bağlamana gerek yok, devreyi tamamla yani iki ucu birleştir, bunu soketin içine girebilecek incelikte bir makasla bile yaparsın parça kablo bulamazsan eğer. Kontağı aç ve sinyal ver, sinyaller yanıyorsa sorun flaşördedir. (haliyle sinyaller sabit yanacaktır flaşör olmadığı için)

Motosikleti
    Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her motorunki uymayabilir, 12V standarttır ama amper değişebilir belki, emin değilim. Ama aklıma yeni geldi flaşör bozuk mu değil mi anlamanın daha kolay bir yolu da şudur: (flaşörün 2 bacaklı muhtemelen) flaşörü soketten çıkar, o 2 soketi bir kablo ile birbirine bağla, yani bağla derken illa bağlamana gerek yok, devreyi tamamla yani iki ucu birleştir, bunu soketin içine girebilecek incelikte bir makasla bile yaparsın parça kablo bulamazsan eğer. Kontağı aç ve sinyal ver, sinyaller yanıyorsa sorun flaşördedir. (haliyle sinyaller sabit yanacaktır flaşör olmadığı için)

Hıımm anladım demek istediğini tamam ilk bunu deniyecem ki zaten bu herşeyi belli eder teşekkür ederim

Motosikleti
    YBR 250
    Hıımm anladım demek istediğini tamam ilk bunu deniyecem ki zaten bu herşeyi belli eder teşekkür ederim
    rica ederim

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni lastiklerimle bi gölcük yapdım gece.Aboww ne lastik o yattıkca yatacagı gelıyo adamın gıderken rampa yukarı ınerken geceydi.Fazla asılmışım galiba karanlıkta uzunları bi yakdım viraj a gelmişiz viraj u gibi bişey o hatayı bile telafi etti lastikler Hızımda 100 falandı 2 sine bi asıldım arka hafif kitledi sonra normal yavaşladım.
    okan bugun lastılerını takarken bende yanındaydım sıyah ybrde benımdı motora bakıyosun pırıl pırıl maşaalah
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

Motosikleti
    Yakında İnşallah Yamaha YBR 125
    Merhaba arkadaşlar, yeni üyeyim. Kısmetse önümüzdeki günlerde sıfır YBR almayı planlıyorum. 42 yaşındayım. 14 seneden sonra ilk motorum olacak. Doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Önerileriniz varsa yararlanmak isterim.

2012 modeller halen satışta ve fiyatı uygun. Bu nedenle 2012 alayım diyorum. Sizce yanlış mı yaparım? Ekonomi benim için önemli tabii ama biraz daha fazla verip 2013 almak daha mantıklı olabilir mi? Satarken her ne kadar 2013 faturalı olsa da bir yaş eski bir model olması değerini düşürür mü?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Bir de renk tercihim siyah ile mavi arasında gidip geliyor. Siyah daha ağır basıyor ama sanki mavi de bu modelle özdeşleşmiş gibi. Bununla ilgili de görüş almak isterim.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı komançi1478 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan bugun lastılerını takarken bende yanındaydım sıyah ybrde benımdı motora bakıyosun pırıl pırıl maşaalah
    Abi sen miydin o ilde bolu falan yazmıyor başka ilden sandım ben seni Sağolasın.Senin motorda parlıyor he
    HONDA

Motosikleti
    arkadaşlar bugün denedim, ve flaşördeki paslanmalardan dolayı yanmıyormuş. Flaşörün ayaklarına zımpara attım sıkıntı kalmadı

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-fotograflari/114300-buda-benim-yibir.html fotoğraf paylaştım bakarsanız memnun olurum
    HONDA

ybr min son hali

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler