Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Arkadaşlar motoru az bişey basmak istiyorum nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan yardım ederseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr

Evet 2 tane yuvarlak var direksyon civataların orda.. Plastik üstü yanlarında civatalar var gevset.İstedigin kadar bas sık..Kumpasla ölc yoksa patlatırsın.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Honda CBR250R 2013
    Evet iyi günler arkadaşlar bende aranıza en sonunda katılmış bulunmaktayım bende 1 hafta once Yamaha YBR 125 ESD sahibi olsun ve benim ilk motorum ve kesinlikle çokta memnunum ilk motorum olabilir ama biliçsiz biri değilim motor konusundan teknik bilgilerim var ve aylarca araştırarak yorumlarını okuyorurak kullanıcılarını dinliyerek aldığım bir motor öncelikle ilk baş honda cb125e düşündüm neden diye sorucak olursanızda fiyatı çok makul geldi beni vitesli sıfır motora yönelti ve sonra dedim yaw hiç mi kimse tasiye etmez dedim moyoru herkes berbat olduğunu ve fiyatını hak etmediğini kesinlikle honda'ya yakışmayan bir motor olmuş dediler bende bir test etme imkanı buldum gerçekten titreşimi çok fazla 125 motora ve honda olmasına nazaran malzeme kalitesi düşük lastikler şamralli falan vb. bir sürü saçmalık bir arada olan motor olduğu için vaz geçip bir miktar fazla veripte neden daha iyi bir motor almayayım dedim ybe 125 görünce bana plak falan herşey dahil 4600tl geldi kredi kaltıyla adiğım için ben kesinlikle fazla söze gerek olmadığını düşünüyorum gözün kapalı ybr125 alın derim arkdaşlar düşünen varsa acaba böylemidir söylemidir düşünmene hiç hiç gerek yok çok rahat titreşim yok denecek kadar az çok seri bir motor kullanımı çok rahat gösterge paneli çok okunaklı ve sade bir okadar da hoş herşeyiyile çok fazla ama çok fazla memnunum ilk motorum ama bir çok arakaşımda motorunu kullandım ve kesinlikle çok memnunum hiç bir sikayetim yok olmasında teşekkürler.

Motorumun ilk teslim aldığım zaman servis ayarları yapıldı

İki tane LS2 kaskım biri kız arkadaşım için aldım takım olsun istedim

Koruma demiri takılı hali buda

maxi97, just4techno ve soa bunu beğendiler.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hayırlı olsun ybr yi ybr yapan cok etken var o yüzden 2004 den beri piyasada.Kazasız belasız.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Kazasız belseız iyi günlerde kullan kardeşim
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun bende kendi ybr mi satıyorum bilginize
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-cok-acil-orjinal-116647617/detay
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    [QUOTE=komançi1478;2951739]arkadaşlar 500 km oldu ve bugun ilk yag degimini yaptım serviste yama lube yokmuş power1 ku 1 koydum seruıs yamakube artık gelmeyecek dedı boyle bır sey olabılırmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

castrol yag kullanmam.yama lubeye gore kotumu zorlaman 115 km lere kısa sure cıkıyorum.1000km oncesı hatamı yapıyorum.10hp motorun bu hızı yavas yavas yavas gormesı bence cok guzel.cbf dusunurken ybr tercıh ettım cok dogru karar vermısım[COLOR="Silver"]

Ben az önce servisimi aradım bn yağ getireyimmi 1000km oldu dedim yok dedi yamahanın kendi yağı var onlardan koyarız boşuna para vermene gerek yok dedi tüm bakımları 45 tl ye yapıyorlarmış bu arada napalım mecbur vercez
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ozkanuman yeni motorun hayırlı olsun ybr sıkıntı çıkarmaz uzun km ler keyifle gezersin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    ozkanuman motosikletini güle güle uzun kilometrelerce kullanman dileğiyle.
    Yahu şu 2012 2013 model ybrlere bir türlü alışamadım küçücük bi yamaha yazısı ve küçücük bi ybr yazısı. fazla minimalist. bari depo üzerindeki o 'sonradan çıkmaların üzerine bi tane yamaha amblemi yapıştırıversinler. 2011 modellerin stickerları cok daha güzeldi.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

jawen_123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Herkese merhaba. Nasipse haftaya ybrimi aliyorum. Sizce fiyat nasil
    Plaka ruhsat +ön ve arka koruma demiri+pirelli on arka lastik+kappa 32 lt canta toplamda 4.800 tl. 3.500 pesin geri kalani elden takst. Sizce nasil ? Orjinal cikan lastiklerini 100 tl ye motr aldgim yere veriyorum yani motr toplam hersey 4.700 gelmis oluyor. Sizce bu fiyat iyi mi ?
    ' jawen..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ilk motorun değilse 7.5a aprilia scarabeo alırım ben. sukuter huzurdur .

Motosikleti
    Honda CBR250R 2013
    Herkese çok teşekkür ederim amin zaten ben çok güveniyorum sorun çıkarmıyacağına ve çok seviyorum motorumu şuan 285 km ilk gazı vermemle şuan gazı vermem ve motorun tepkisi bile değişmeye başladı kükrüyor motor serileşmeye başlıyor çok daha mutlu oluyorum iyikide almışım diyorum allah herkese nasip etsin güzel bir zevk ve çok tatlı bir tadı var ama herşeyden önce herkese güvenli sürüşler dilerim
    dftuzlu abim motorun yeni kasası gerçekten üstüne binince ve farklı açılardan bakınca çok daha fazla çekici bir hal aldığını görüceksin tasarım gerçekten çok iyi ne fazla ne az

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı jawen_123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Nasipse haftaya ybrimi aliyorum. Sizce fiyat nasil
    Plaka ruhsat +ön ve arka koruma demiri+pirelli on arka lastik+kappa 32 lt canta toplamda 4.800 tl. 3.500 pesin geri kalani elden takst. Sizce nasil ? Orjinal cikan lastiklerini 100 tl ye motr aldgim yere veriyorum yani motr toplam hersey 4.700 gelmis oluyor. Sizce bu fiyat iyi mi ?
    5 bin liraya kız gibi 2011 scarabeo alırsın ybr de motor mu ya fiyat güzel..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    cb 125e
    Merhaba
    Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve sonunda motor almak nasip oldu ancak bazı soru işaretleri var aklımda. ilk motorum olacak daha önce motor kullanmadım. Ehliyet içinde önümüzdeki ay sürücü kursuna başvurucam ancak motoru şimdi almazsam eldeki para da gidecek ilk motorum olduğundan 2. el almayı düşündüm ama uzun süre kullanacağım için 0 a yöneldim. yamahanın sitesinde fiyat 4.200 gözüküyor. Plaka + ruhsat işin içine girince fiyat ne kadar olur ? birde bugün izmirde 2012 model 500 km de 4.200 e satan birini buldum. 0 a yakın bir motor sizce hangisi daha mantıklı ? 2. el 2012 model 500km mi ? 0 mı ? Ayrıca 0 alırsam bir sorunum daha var. Motoru evin önüne nasıl getireceğimi bilmiyourum :D 2. el olursa aldığım kişiden rica edebilirim..

Motosikleti
    cbr 125 r
    kırmızı ybr de en sevmediğim şey bi zaman sonra rengi pembeleşiyor bunu nasıl önleyebilriiz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

sempo evinle aldığın yer arası kaç km fazla trafik var mı ? eğer fazla trafik yoksa bence kıyıdan kıyıdan bin gel ayrıca almışken sıfır almanı öneririm. tabi sen blrsn ama ben nolursa olsun sıfır almayı düşünüyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sempo bence sıfır daha mantıklı sadece 250tl plaka masrafın olur o kadar para veriyon bari sıfır al
    ama 3000 tl motor alacaksan 2.el mantıklı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ARKADŞLAR ÖN CAM TAKTIRMAK İSTİYORUM BENDE YENİ YBR ALDIM FAKAT FARIN ÜSTÜNDEKİ SİYAH BÖLMENİN SPERLİĞİN DEVAMI GİBİ DURMASINI İSİTİYORUM GİDİP 10 LIRALIK BI CAM TAKTIRMAAKTAN YANA DEĞİLİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    arkadaşlar size çok süper bir kıyak çekeceğim. Şimdi hemen giyorsunuz herhangi bir yerden mıknatıs buluyorsunuz şeklini siz kafanızda canlandırıp ona göre bulursunuz. Benzin hortumunuzun etrafına karşılıklı olarak bağlıyorsunuz. 5 cm nin üzerinde olsun. Bu şekilde kullanın ve motorunuzdaki değişimleri buralara bir yere yazın. Hadi bakalım. Ben denedim ve halen üzerinde faydasını da gördüm. Siz denedikten sonra bendeki değişimleri yazacağım. Ha daha güçlü olan nodyum mıknatıs bulursanız daha iyi.. Karbüratöre en yakın yere bağlayın.Hadi kolay gele.
    bu yazıyı başka topiclerde de yazıyorum. Dişli büyütseniz dahi pek problem olmaz umarım

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    kardeş ne faydası oluyor yazsanda ona göre denesek
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    şey gaiba şu yakıtta tasaruuf cihazları çıkmıştı ya onun gibi birşey galiba
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler