Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    vay memedim cıldırdınmı ne yaptın sorması ayıp nerede kullcanıcan? onu coook merak ediyorum telfondan msj at veya ara öyle söyle buraya yazma
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eralp hoca doğru söylüyor tepki konusunda ama az yaktığına ben katılmıyorum honda kehin karbüratör kullanıyor diye biliyorum
    Doğrudur hiç bakmadım.
    ZEMHERİ!

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    mehmet sen bilirsin veya diger arkadaşlar antalya merkezden antalya serik kaç km acaba? yarın bi serik yapıcak gibiyim motorla işlalh hava bugunki gibi olur

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet sen bilirsin veya diger arkadaşlar antalya merkezden antalya serik kaç km acaba? yarın bi serik yapıcak gibiyim motorla işlalh hava bugunki gibi olur
    40-45 km arasi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

S.a ağalar benim motor 10121 km de su ana dek sadece hava filtresi ve yağ değişimi ve 2000 km de lastik değişimi oldu bunların haricinde buji, ön fren disk balatası, arka fren balatası haricinde nelerini yenilemem gerekiyor ? bir yardımcı olursanız sevinirim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayri 15000km de balataları değiştir fren leri ne sıklıkla kullandığını bilmiyorum 15000 i geçme
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Ya ön tekerden ses geliyor tıkırtı ama hayırlısı

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayri 15000km de balataları değiştir fren leri ne sıklıkla kullandığını bilmiyorum 15000 i geçme
    Teşekkürler usta arka iyi ama ön frende bir sıkıntı var eskisi gibi tutmuyor mesela 30 km ile giderken sonuna kadar abandım motor 3-4 metre gitti öyle durdu. 2 ay öncesinde aynı işlemi yapınca arka kalkıyordu aynı yol hava sartlarıda hemen hemen aynı. Ön balatayı değiştirince düzelir diye düşünüyorum

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı xVaLeNx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler usta arka iyi ama ön frende bir sıkıntı var eskisi gibi tutmuyor mesela 30 km ile giderken sonuna kadar abandım motor 3-4 metre gitti öyle durdu. 2 ay öncesinde aynı işlemi yapınca arka kalkıyordu aynı yol hava sartlarıda hemen hemen aynı. Ön balatayı değiştirince düzelir diye düşünüyorum
    fren hidrolik sıvın da azalmışsa ön balatan bitiyor demektir. ben 19 binde değiştirdim. balatanın orijinali 20 lira. jianshe etiketi vardı.

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    6000 Bakımda bişey değişiomu yoksa rutin yağ falan değişimi mi yapılıo?

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Yamaha YBR 125 2006 Model kullanım klavuzu arıyorum hep linkler kırık hep ölü çıkıyor.Aradım bulamadım birtürlü elinde olan mail ile atabilirmi pdf'sini rica etsem acaba ? Profilimden ulasabilirsiniz bana
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    3000 km bakımında neler degişiyor arkadaşlar yardımcı olur msunuz ? bakıma gidicemde

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 km bakımında neler degişiyor arkadaşlar yardımcı olur msunuz ? bakıma gidicemde
    Motor yağı
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor yağı
    başka bişeyler varmı hava filitresi flana cünkü bana 3000 agır bakım yapılcak dedi agır bakım dedigim frenlerin yeniligine bakılcak ayarlar yapılcak sibob ayarları hava ayarları frenlerin üst kısmı aklıma gelmiyor toz tabakası kalkmışmı falan onlar kontrol edilmicek mi

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    3000 de ne ağır bakımı öyle
    yağdan başka birşey değişmez birde diğer şeyler kontrol edilir değişim olmaz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    hım teşekkürler

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    arkadaşlar ybr de oringli zincir kullananlar varmı varsa normal zincire göre avantajları ve dezavantaları nelerdir
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Ybr 125 esd, 2023 Hero dash 125
    ybr nin üstünde zaten oringli zincir var

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

arkadaşlar bu egzoz patlama olaylarıyla sıklıkla karşılaşıyoruz umarım kronik bir sorun değildi ha birde ekzoz demişken herkesin paylaştığım video yu izlemesini tavsiye ederim böyle bişey nasıl durur
    http://youtu.be/-ELb9UBgnj0

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı bkgzl34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nin üstünde zaten oringli zincir var

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

arkadaşlar bu egzoz patlama olaylarıyla sıklıkla karşılaşıyoruz umarım kronik bir sorun değildi ha birde ekzoz demişken herkesin paylaştığım video yu izlemesini tavsiye ederim böyle bişey nasıl durur
    http://youtu.be/-ELb9UBgnj0

vay be benim motorda foruma konu oldu ben motoru alırken bu egzoz üzerindeydi çok güzel tok bir sesi var tavsiye ederim ama ben orjinal egzozla devam ediyorum bu egzozuda istemiştim ama anlaşamadık fiyatta orjinal egzozu taktı arkadaş tekrar .. tavsiye ederim uzun süre kullanıcaksan tak keyif verir ben bi kaç sonra cc büyülteceğim için takmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Birde arkadaşlar bugün 200 km yol yaptıktan sonra tam evin orada arka lastik kitledi lastik kitlemenen 10 dk önce zinciri gaz yağıyla temizlemiştim ama zincir de 2 gündür bir sıkıntı vardı gergindi yada dişlilerde sıkıntı var çözemedim .. evin orda lastik kitleyince debriyaja bastım fakat kitli olarak kaymaya devam ettim . motorun çalışmasında,viteslerinde,vites geçişlerinde,arka fren balatasında, kampanada herhangi bir sıkıntı yok zincirde kopmadı .. ama lastiği öne doğru çeviriyorum beli bir yerden sonra takılıyor kalıyor ama geriye çevirdiğimde herhangi bir sıkıntı yok çıkamadım işin içinden .. yüksek süratte yapsaydı bu kitlemeyi debriyajı sıksakta çare olmayacaktı ona şükrediyorum.. bu arada motoruu severek keyif alarak kullanıyorum ve limitlerinde kullanıyorum ama yinede ön dişli mi kırıldı acaba diye şüpheleniyorum .. aktarma organlarında bir sıkıntı var ama çözemedim bileniniz var mı ?
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Ybr 125 esd, 2023 Hero dash 125
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten Selamın Aleyküm.

Yarın motosikletimi servise kontrol'e götürücem fakat Daytona'ya gitmek istemiyorum. O servise 3 kere gittim ve hiç birinde memnun kalmadın ve bunu onların yüzünede söyledim umursamaz bir tavırları var. Başka kişilerden de duydum bunları.

Size sorum Alibeyköy'de Motoliz diye bir servis var. Yamaha yedek parça vs var ama Yamaha yetkili servisi mi, değil mi tam olarak nasıl öğrenebilirim? Yada nereden anlarım?
    Bahsettiğim yer burası: http://www.motoliz.com/
    Yardımcı olursanız bir bilginiz varsa çok sevinirim.
    motoliz yetkili servis tir. işçilikleri 10 numaradır yıllardır oraya giderim orayı tek geçerim ustaları çok iyi yanlış anlaşılmasın reklam yapmak gibi bir niyetim yok ustadan ustaya fark var

MuratBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Arkadaşlar YBR'mi satıp yerine;
    2009 Model BMW F650GS twin yada
    sıfır Honda NC700X almayı düşünüyorum ama ikisi arasında çok kararsız kaldım.
    İkisi de aynı para....
    Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz???
    Yamaha YBR 125 Rider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler