Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ENDURO
    S.A. Beyler

Kısmetse bir iki haftaya ilk motosikletim YBR125 ESD alacagım fakat renk sorunum var.Benim istediğim renk FÜME 2012 de yok dıyorlar sahıbındende fume2012 model olanlar cok var.
    Hadi FÜME'yi gecdim mavi ybr'de düşüncelerim arasında fakat depo kanatcıkları sıyah olunca o da hıc hosuma gıtmedı.Dunde bayii ile telefonda gorustum(Bizim il KahramanMaraş) Adana ve Gaziantep motor'la gorustum elımızde bu var ve sadece bu uretılıyor FÜME renginin yedek parcası var fakat FÜME rengi YBR yok dedi.Nasıl Füme rengi'ni nasıl getirtdire bilirim veya depo kanatcıkları mavi olan ybr yi nasıl getirtdirebilirim ? bilgisi olanlar yardımcı olursa cok cok seviniriim
    ENDURO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ALTIMDA YBR İLE YOKUŞ BİR DAĞ YOLUNA ÇIKARKEN ÇIKARKEN !! AH İŞTE O ZAMAN DAĞIN ARKASINDAKİ DE GELSE.. GELSE DE ÇIKMAK KADAR İNMENİN DE NE KADAR KOLAY OLDUĞUNU O DA GÖREBİLSE ! ! ! !

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    ybr ile wolf aynı fabrikadan çıkıyosa motorları kaliteleri aynıdır diye düşünüyorum. ybr almaktansa wolf almak daha mantıklı değil mi? eğer değilse farkları nelerdir ve sıfır lastikleri iyi değilmiş hangi lastikleri önerirsiniz?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı SİMSON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A. Beyler

Kısmetse bir iki haftaya ilk motosikletim YBR125 ESD alacagım fakat renk sorunum var.Benim istediğim renk FÜME 2012 de yok dıyorlar sahıbındende fume2012 model olanlar cok var.
    Hadi FÜME'yi gecdim mavi ybr'de düşüncelerim arasında fakat depo kanatcıkları sıyah olunca o da hıc hosuma gıtmedı.Dunde bayii ile telefonda gorustum(Bizim il KahramanMaraş) Adana ve Gaziantep motor'la gorustum elımızde bu var ve sadece bu uretılıyor FÜME renginin yedek parcası var fakat FÜME rengi YBR yok dedi.Nasıl Füme rengi'ni nasıl getirtdire bilirim veya depo kanatcıkları mavi olan ybr yi nasıl getirtdirebilirim ? bilgisi olanlar yardımcı olursa cok cok seviniriim
    Aleykümselam, evet füme rengi 2011 de var sadece, belki ellerinde kalan bulabilirsen bir yerde alabilirsin. 2012 lerde depo kapakları benimde hoşuma gitmemişti uyumlu diye bende siyah aldım bende füme istiyordum ama maselef yoktu.
    Bak belki şey olabilir mavi alırsın serviste 2011 mavi kapaklardan taktırabilirsin orjinalleride bırakırsın, tabi her servis yapar mı bunu?

---------- Post added at 02:10 ---------- Previous post was at 02:06 ----------

Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ile wolf aynı fabrikadan çıkıyosa motorları kaliteleri aynıdır diye düşünüyorum. ybr almaktansa wolf almak daha mantıklı değil mi? eğer değilse farkları nelerdir ve sıfır lastikleri iyi değilmiş hangi lastikleri önerirsiniz?
    Herhalde aynı kalitede değil, sen yamahanın yerinde olsan böyle bir motora markanı basar mısın?
    Lastik mişlen pilot sporty asvaltta gerisi hikaye.
    deprogadias bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar nasılsınız... tekeriniz düz bassın.. b u gün sedat la erol lpg ciye gidecekler ..hadi hayırlısı bakalım.ç....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar nasılsınız... tekeriniz düz bassın.. b u gün sedat la erol lpg ciye gidecekler ..hadi hayırlısı bakalım.ç....
    aynen saat 11 de buluşup gideceğiz allah verede bi aksilik olmasın sorunsuz halledelim şu işi..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen saat 11 de buluşup gideceğiz allah verede bi aksilik olmasın sorunsuz halledelim şu işi..
    YAVRUM ybr ye lpg olmaz diye düşünüyorum.. çünkü karbüratörlü sistem için sıcak suya ihtiyaç var.. gidin bakalım merakla bekliyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    YAVRUM ybr ye lpg olmaz diye düşünüyorum.. çünkü karbüratörlü sistem için sıcak suya ihtiyaç var.. gidin bakalım merakla bekliyorum...
    kanka bizim araba sabahları direkt lpg ile çalışıyo sabah sabah sıcak suyu nerde buluyor araba..çok soğuk olmadıkça sorun olmaz kanka ayrıca eksoz bogazına bakır boru sarılıyormuş..

Motosikleti
    kanka bizim araba sabahları direkt lpg ile çalışıyo sabah sabah sıcak suyu nerde buluyor araba..çok soğuk olmadıkça sorun olmaz kanka ayrıca eksoz bogazına bakır boru sarılıyormuş..
    merakla bekliyorum nasıl olacak diye..resim çek durumu burdan bildir... bide adam açacak demi sizin için...

Motosikleti
    2000 ford
    merakla bekliyorum nasıl olacak diye..resim çek durumu burdan bildir... bide adam açacak demi sizin için...
    adamı erol tanıyor abi bilmiyrum işin o kızmını o halledecek artık.. bende birinin numarası var ama belkide erolla aynı kişiden bahsdiyoruzdur bilmiyorum belli olacak bu gün ak g.t kara g.t )

Motosikleti
    adamı erol tanıyor abi bilmiyrum işin o kızmını o halledecek artık.. bende birinin numarası var ama belkide erolla aynı kişiden bahsdiyoruzdur bilmiyorum belli olacak bu gün ak g.t kara g.t )
    hadi bakalım hayırlısı olsun ama bence rolanti sapmaları falan olacaktır..çekiş çoook düşecektir...

serkanunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Taktırinda görek ne kadar düsücek yakıt

Motosikleti
    Alıntı serkanunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taktırinda görek ne kadar düsücek yakıt
    yakıt performans çekiş. rolanti..

Motosikleti
    2000 ford
    hadi bakalım hayırlısı olsun ama bence rolanti sapmaları falan olacaktır..çekiş çoook düşecektir...
    Artık gaz ayarını çok iyi yapmak lazım birde tüp işi olunca ön dişliyi orjinal yapıcam hacı şu an 15 var..6-7 kuruş elde edersek ne mutlu ağalar.. yada 100 kmde 3 litre gaz tüketimi..Benzinde bu oran 2.2 litreye kadar düşürmüştüm..genelde 2.5 litre yakıyor..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    gunaydn beyler

Motosikleti
    2000 ford
    yakıt performans çekiş. rolanti..
    Sanki benzinde çok rolantide duruyoda tüpte de durmayı versin ben gene ışıklarda inceden inceden AYGAZ veririm Nede olsa bedava )

Motosikleti
    Artık gaz ayarını çok iyi yapmak lazım birde tüp işi olunca ön dişliyi orjinal yapıcam hacı şu an 15 var..6-7 kuruş elde edersek ne mutlu ağalar.. yada 100 kmde 3 litre gaz tüketimi..Benzinde bu oran 2.2 litreye kadar düşürmüştüm..genelde 2.5 litre yakıyor..
    4 LİTREDEN AZ YAKMAK EMİNİM...

Motosikleti
    2000 ford
    4 LİTREDEN AZ YAKMAK EMİNİM...
    Kanka adam 250 cc crusier motorla 4 litre ile 110 km yapmiş..

Motosikleti
    Sanki benzinde çok rolantide duruyoda tüpte de durmayı versin ben gene ışıklarda inceden inceden AYGAZ veririm Nede olsa bedava )
    kanka ybr nin hakkını yeme................

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

Kanka adam 250 cc crusier motorla 4 litre ile 110 km yapmiş..
    yaw arkadaş görürsün ben diyorum 4 litreden az yakmaz... çünkü herşey söylendiği gibi değildir...

Motosikleti
    2000 ford
    kanka ybr nin hakkını yeme................

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

yaw arkadaş görürsün ben diyorum 4 litreden az yakmaz... çünkü herşey söylendiği gibi değildir...
    Neyse ya bakalım takalım boyumuzun ölçüsünü bi alalım 4 litre yaksa bile 10 kuruşa düşer genede sökmem motordan )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler