Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    çay içtim hacı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hey millet günaydın. Kazasız belasız bi gün geçirin inşallah. Tekeriniz düz bassın ve palamasın.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    len yumurta kaç gündür araba ile gidip geliyorum müşterilere deli oldum sabah sabah trafiğe takıldım

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    siz burda laylaylom yapın 1 allahın kulu yoktu dün akşam şehitlikte !!!! https://www.facebook.com/media/set/?...9573256&type=3
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    s.a gençlik..
    motorum bugün itibari ile rodajını tamamlamış oluyor...
    nice binlerce km lere....

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz burda laylaylom yapın 1 allahın kulu yoktu dün akşam şehitlikte !!!! https://www.facebook.com/media/set/?...9573256&type=3
    Yapma be arkadaş. Öyle deme. Biz unutmadık şehitlerimizi. Kaldıki kardeşim vanda asker şuan. Kayınçomda ankarada asker. Unutulurmu hiç? Onların yeri ayrı. Biz burda vakit geçiriyoruz. Hiç kimse unutulmuş değil!

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    lan durmuş ilanına baktım kanka.. öyle yazılır mı inek aramak isteyen adam da aramaz seni.. bide fiyat çok.. çek 3500 - 3600 e ...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ben dedim abisi benim motorun üzerine 350 vereyim dedim çantasını da al dedim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma be arkadaş. Öyle deme. Biz unutmadık şehitlerimizi. Kaldıki kardeşim vanda asker şuan. Kayınçomda ankarada asker. Unutulurmu hiç? Onların yeri ayrı. Biz burda vakit geçiriyoruz. Hiç kimse unutulmuş değil!
    Benim lafım istanbuldakilere başka illerle ilgili yorum yapma yetkisine sahip değilim onlar kendilerini biliyorlar..
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan durmuş ilanına baktım kanka.. öyle yazılır mı inek aramak isteyen adam da aramaz seni.. bide fiyat çok.. çek 3500 - 3600 e ...
    yumuşak seker 2011 değil benim motorum seninki gibi 3buçuğa satayım 2012 olum ben ederini istedim yavrum malımdan usanmıslığım yok alıcısı gelir bulur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dedim abisi benim motorun üzerine 350 vereyim dedim çantasını da al dedim
    hahaha len pelùş komik adamsın kumda oyna da çöp batmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim lafım istanbuldakilere başka illerle ilgili yorum yapma yetkisine sahip değilim onlar kendilerini biliyorlar..
    hiç konuşma ihtiyar sana ulaşmak cumhurbaşkanına ulaşmaktan daha zor..biliyon burdan başka yerde takıldığım yok gir yaz arada sırada yani

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yokmu motor muhabeti yapacak?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    geldik abisi geldik.. he söyle gene neresini değiştin motorun...
    Durmuş bari bana giydirme olum, 2012 diye... bak dalgana bal gibi 2011 model motor..
    trafiğe çıkışı falan beni ilgilendirmez... kasa 2011 ederi 3500..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    koray arka dişli, zincir koruma, beşik takozları siparişi verdim bekliyorum. Gelince değiştircem. Arka kısım komle bakıma gircek yani. Önde bi problem yok. Motor zaten zeğir. Taş gibi komprasör var. 2 ci viteste vurdurarak bile çalışmıyor. Çoğu zaman 3 te vurduruyom. Sabah işyerinden aşa goveriyomda boşta. Yoksa normalde ayaklıkla çalıştırıyom. Bu kadar komprasör var yağ nere gidiyor anlamıyorum. Şehir içi yağ yakmıyoda 400 500 km gezilerde veya uzun yolda çok eksildiyor. Ama 2 kişi 110 dan aşa düşmem. Hep dip gaz.devirli kullanım. Kartelden yağ taşıntı hortumu hava filtresine değil,aşa verilmiş. Bundan olabilirmi?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray arka dişli, zincir koruma, beşik takozları siparişi verdim bekliyorum. Gelince değiştircem. Arka kısım komle bakıma gircek yani. Önde bi problem yok. Motor zaten zeğir. Taş gibi komprasör var. 2 ci viteste vurdurarak bile çalışmıyor. Çoğu zaman 3 te vurduruyom. Sabah işyerinden aşa goveriyomda boşta. Yoksa normalde ayaklıkla çalıştırıyom. Bu kadar komprasör var yağ nere gidiyor anlamıyorum. Şehir içi yağ yakmıyoda 400 500 km gezilerde veya uzun yolda çok eksildiyor. Ama 2 kişi 110 dan aşa düşmem. Hep dip gaz.devirli kullanım. Kartelden yağ taşıntı hortumu hava filtresine değil,aşa verilmiş. Bundan olabilirmi?
    değiştirdiğin silindirle alakalıdır kanka.. sonuçta orjinali gibi olmaz..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    haci silindiri değişmedim. Pistonu büyüttüm sadece.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    haci silindiri değişmedim. Pistonu büyüttüm sadece.
    hımm anladım kanka.. farketmez yani motoru açtın ve orjinal olmayan bi malzeme takıldı.. sebep bu..
    başka bişey olamaz... peki mavi duman atıyor mu.. eğer atıyorsa motor yap, eğer atmıyorsa yağ yakmıyor eksiltiyordur..
    yani çok sıkıntı değil.. düzenli olarak bakar eklersin... ama sert sürüşün ve yüksek devir çevirmen zaten olayı biraz daha tetikliyor

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    adem abi titan böyle titan şöyle deyordun şimdide değiştirmediğin yeri kalmamış maşallah üstelik cbf ide geçmiş baksana yağ yakıyormuş bu hondaların genel sorunu galiba eksiltmek yağı
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dumanmı? Ne dumanı? Yok hiç duman görmedim. Duman yok yani. Komprasörde taş. Yakmıyor bencede. Eksildiyor. Taşıntı olarak atıyor fazla devirli kullanınca.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    dumanmı? Ne dumanı? Yok hiç duman görmedim. Duman yok yani. Komprasörde taş. Yakmıyor bencede. Eksildiyor. Taşıntı olarak atıyor fazla devirli kullanınca.
    duman yoksa devirden dolayı eksiltiyor.. bu her motorda vardır.. bizim motorlar ne eksiltir nede yakar ama hava filtresini 5000 de bir temizlediğimde inceden castrol 10/40 görüyorum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem abi titan böyle titan şöyle deyordun şimdide değiştirmediğin yeri kalmamış maşallah üstelik cbf ide geçmiş baksana yağ yakıyormuş bu hondaların genel sorunu galiba eksiltmek yağı
    keyfe keder bi rektefe yaptırdık. 150 cc yaptırdık. Sadece gömlek traşlanıp yenı gömlek çakıldı 150 cc lik. Değişenler, piston,segman,piyanolar, sübaplar, iticiler. Üst kafa da orjinal ama 150 cc ye göre taşlandı. Yağ yakmıyor,eksildiyor. Ayrıca arka beşik takozları orjinal, arka dişli orjınal. Motor 80 binde. Değişim zamanı gelmemişmi sence. Ayrıca bunlar bakıma girer.96 model motordan daha ne isteyeyımki? Hala taş taş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duman yoksa devirden dolayı eksiltiyor.. bu her motorda vardır.. bizim motorlar ne eksiltir nede yakar ama hava filtresini 5000 de bir temizlediğimde inceden castrol 10/40 görüyorum
    olabilir. Devir kesici ıptal. Büyük bobin, iridyum buji var.statör el yapımı. 14 bin civarı devir çeviriyor. Belki ondandır

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

benim motor eskisi gibi 10,11 binde kesiçıye girse 1gr bile yağ yakmaz gibime geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler