Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah abi gez tabi yaz geldi ama dikkat et bakalım yorma kendini fazla bende baya dün kötüydüm hasta olmuşum evde yatıyordum yoksa Manavgatdaki festivale gidecektim gidemedim hayırlısı bugün baya iyiyim çok şükür
    yaw bütün hafta iş güç çalışıyoz.. hafta sonu motoru çıkarıp bi yerlere gazlıyoruz.. olay bu.. al bugün pzartesi hafta başı.. motor garajda.. taaaa pazara kadar o bana ben ona hasret

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naber lan kişiliksiz.. durumlar nasıl... dün motoru sürekli sıkıştırdım en az 8,500 rpm en fazla 10,000 rpm.. toplam 500 km.
    eve geldim ,bayiden aldığımda nasıl çalışıyorsa yine aynı mütevazılığı korudu. yaw arkadaş bi süpap vur bea
    abi kullandığın yağ ne marka

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    yaw bütün hafta iş güç çalışıyoz.. hafta sonu motoru çıkarıp bi yerlere gazlıyoruz.. olay bu.. al bugün pzartesi hafta başı.. motor garajda.. taaaa pazara kadar o bana ben ona hasret
    aynen abi bende de yanı pazardan pazara artık işe bisikletle gidip geliyorum acil bir işim çıkmadığı sürece
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kullandığın yağ ne marka
    castrol 10/40 power 1... touring motorlar için olan...
    harika bi yağ ..vites geçişleri falan üst düzey.. yani rüzgardan bile neredeyse atacak
    http://www.castrolmoto.com/tr/products/power1_1.php

castrol 10/40 power 1... touring motorlar için olan...
    harika bi yağ ..vites geçişleri falan üst düzey.. yani rüzgardan bile neredeyse atacak
    http://www.castrolmoto.com/tr/products/power1_1.php
    benim motor ısınınca subaplar şıkır şıkır etmeye başlıyor içinde gulf marka yağ var 800 km yaptım 1000 km olsun değiştireceğim yağa baktım daha yeni hafif pembeleşmiş ama olsun değiştirecem castrol koyunca 3000 km değiştirmem artık

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    naber lan kişiliksiz.. durumlar nasıl... dün motoru sürekli sıkıştırdım en az 8,500 rpm en fazla 10,000 rpm.. toplam 500 km.
    eve geldim ,bayiden aldığımda nasıl çalışıyorsa yine aynı mütevazılığı korudu. yaw arkadaş bi süpap vur bea
    sen sıkıştırdım diyorsan 90i geçmemissindir kanka..gelip de burada artızlik yapma millete kötü örnek oluyon bi sen bide ihtiyar zaten

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen sıkıştırdım diyorsan 90i geçmemissindir kanka..gelip de burada artızlik yapma millete kötü örnek oluyon bi sen bide ihtiyar zaten
    durmuş abi hayırdır kızmışsın gene koray abiye de şenol abiye de ateş püskürtüyon
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    benim motor ısınınca subaplar şıkır şıkır etmeye başlıyor içinde gulf marka yağ var 800 km yaptım 1000 km olsun değiştireceğim yağa baktım daha yeni hafif pembeleşmiş ama olsun değiştirecem castrol koyunca 3000 km değiştirmem artık
    bence yağla alakası yok şıkırtının benim motorda ısınınca şıkırtı yapiyo ama köpek gibi gidiyo bastığım zaman...vuruntu şekline dönüşüne kadar yada çekişten düşene kadar motorum devam ayar yapmadan..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yağla alakası yok şıkırtının benim motorda ısınınca şıkırtı yapiyo ama köpek gibi gidiyo bastığım zaman...vuruntu şekline dönüşüne kadar yada çekişten düşene kadar motorum devam ayar yapmadan..
    benimkide gidiyo ama o ses beni hasta ediyor hatta ses gelmeye başlayınca yanımdakilere çatıyorum o derece sinir ediyor beni

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş abi hayırdır kızmışsın gene koray abiye de şenol abiye de ateş püskürtüyon
    kasap sevdiğini deriyi yerden yere vurur fatihim ben onları pek severim bilirler..hatta korayı öyle pek severim ki bazen şu korayı çoğaltsak ne güzel olurdu diyorum
    fat280 ve ghostcorc bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    sen bi doktorA görün ozaman
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka vallahi sıkıştırdım ya, ne 90 ı... ihtiyarı hesaba katma.. motorcu oldu 60 ından sonra.. apaçi ufo

---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:26 ----------

benimkide gidiyo ama o ses beni hasta ediyor hatta ses gelmeye başlayınca yanımdakilere çatıyorum o derece sinir ediyor beni
    sizin oralar sıcak reis... bide sürekli yüksek devir kullanıyorsan vurur.. ama sıkıntı değil.. basit bi şekilde ayarlanır..

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

hadi ben kaçar, malum siz piizlenin diye benim çips yapmam lazım.. zıkkımın pekini için emi

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bi doktorA görün ozaman
    araba ve motor konusunda çok hassasım herkesin hastası olduğu birşey var bende bunların hastasıyım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim ybr arka planda kaldı yaw........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

3 fonksiyonlu çakar imalatı daha doğrusu uyarlaması.. montajdan sonra da resimleyeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

bunu feyizoğlunda görmüştüm de almamiştim ihtiyarın motorda görünce epey hoşuma gitmişti az önce dandik bi motorcuda geçerken gördüm alayım dedim tüh ihtiyarın motordakiyle aynı oldu ama
    ghostcorc bunu beğendi.

Motosikleti
    çakarları merak ediyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

arabaların ön panel içine yerleştirilen kırmızı mavi çakarlar gibi 3 sağ 3 sol kısa kısa çakıyor..2sı aynı anda 1er saniye ara ile çakıyor..bi çakar şekli daha var da onu hatırlamıyorum ramazan..bugün yarın bağlarım ama xenonla rengi tutturamadım..spotlar beyaz yanıyor xenon 8bin kelvin daha mavimsi yanıyor..

Motosikleti
    resim ve video bekleriz...........

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim ve video bekleriz...........
    Bir şey sorucam bu icralı ybrler oluyor yani adam alıyor 0 esd taksidini ödeyemiyor devlet el koyuyor bunlar açık artırmayla satılıyor örnek 1500 den başlıyor böyle bir motor alsam sıkıntı çıkarır mı ?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şey sorucam bu icralı ybrler oluyor yani adam alıyor 0 esd taksidini ödeyemiyor devlet el koyuyor bunlar açık artırmayla satılıyor örnek 1500 den başlıyor böyle bir motor alsam sıkıntı çıkarır mı ?
    Allah Allah gökalp nerden duydun
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler