Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yamaha motorla akraba olduk sonunda..bu defa da redline motora gidiyoruz haftaya hadi hayırlısı bakalım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    koray ben görmediğim içn böyle yazıyor
    yoksayazmazzz...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray ben görmediğim içn böyle yazıyor
    yoksayazmazzz...
    tanıdık boyacı kanka bişey tutmaz yani..
    ne yazmam ula... ne kaçırdım yine biri salladı mı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanıdık boyacı kanka bişey tutmaz yani..
    ne yazmam ula... ne kaçırdım yine biri salladı mı
    aman koray tanıdık atıyo kazığı bu zamanda..git tanımadığın adamla iş yap en azından adam özenir hem beğenmezsen bile tekrar boyatirsin ama akraba eş dosta hem binbir güçlükle boyatirsin hemde yaprak börek kürek gibi boyar..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman koray tanıdık atıyo kazığı bu zamanda..git tanımadığın adamla iş yap en azından adam özenir hem beğenmezsen bile tekrar boyatirsin ama akraba eş dosta hem binbir güçlükle boyatirsin hemde yaprak börek kürek gibi boyar..
    kanka adam babamın arkadaşı.. normalde otomobil dışında işlerle ilgilenmiyor ama hatıra uğraşıyor işte.. adam izmit snayisinin
    önde gelen boyacılarından bende herkese motor teslim etmem beyaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sen bilirsin kanka ama fikrimce yinede siyaha boyat o boruları en azından aynı rengi tutturmada sorun yaratmasin kendi grisi cins bi renk çünkü siyah olsa daha güzel durabilir hem

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sen bilirsin kanka ama fikrimce yinede siyaha boyat o boruları en azından aynı rengi tutturmada sorun yaratmasin kendi grisi cins bi renk çünkü siyah olsa daha güzel durabilir hem
    biliyorum zor tutar ama gri olsun dedim.. olabildiğince rengi yakala dedim.. yapar kanka sıkıntı yok.. siyaha boyatmama sebebim çizikleri daha çok belli eder..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    haklısın ekmekdöner bir daha tanıdıkla iş yapmam dükkan açtığım için birçok işi tanıdığa yaptırmak istedim çoğu sıçtı batırdı sadece mobilyacılar adam gibi çıktı dekorasyoncu elektrikçi bir daha babayı iş alır benden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    2bin kmdekı motoru indirdi tanıdığım arkadaşım ustam neymıs kranktan ses geliyormus..boşyere hemde..neler neler bi motor değil kı moruk..o yüzden tanıdığımla akrabamla hatta babamın oğlu ile arada para söz konusu olmasa bile iş yapmam..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş ben tanıdıkla iş yaparım ama tanıdığım benden para kazanmak istemez çünkü ben verdiğim paranın hakkını her daim isterim hemde alana kadar
    iş yapan adamlara da işini beğenmediysem bir daha benden iş bekleme diye yüzüne diyorum kırılmak darılmak yok eğer beğendiysen aldığın para sana helal olsun derim eğer bi insan kendi beğeniyorsa o iş tamamdır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yok kanka ben çok cins adamım benim tanıdıklarımın yaptıkları işleri beğenmiyorum beğenmediğım yerleri söyleyince de zoruna gidiyo adamlarin..tanımadığıma paramla yaptırırım fazlasıyla ödemesini yaparım ama baştan da derim gördüğün görebileceğın en kıl müşterin benim bana ona göre iş yap yoksa bozuşuruz diye..baksana yamaha motora kaç gündür yaptıklarıma

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka eğer ybr caçık sa elinden geleni yap hakkını ara

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamun aleyküm arkadaşlar.nasılsınız? bugün motoru ziyarete gittim uzun süredir servisde yatıyor yazı bekliyor.mıchelinlar takılmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    lastik cacik moruk bu cstler beş para etmez

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Michelin iyi hoş lastikde görsel olarak çok kötü dürüyor bana göre tabi güvenlik ve kalite önceliğiniz ise en iyi tercih,
    ben mt65 taktım bana göre görsel anlamda çok daha iyi duruyor motorda ama michelin daha iyiymiş ben michelinli ybr kullanmadığım için ybr ile mukayese edemiyorum ama fiyat olarak ikisi arasında 70 lira fark var bu farka değecekse michelin tercih edilebilir ama limitlerde kullanamadığımız için bu farkı çok hissedeceğini sanmıyorum biz kullanıcıların.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

kalıtesı hakkında fikrim yok kullanmadıgım için.ama görüntüsü hosuma gitti benım.tabi göreceli bi durum.

---------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    murat bundan sana koray seni her daim tebrik eder güzel seçim yaptın diye..
    önümüzdeki pazar yani 25 martta boluya gidebiliriz sende takıl bize...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar bende pirelli duraktion var ben sevdim virajlara giriyom çok rahat banamısın demiyor nazar değmesin anamura giderken denedim alanyadan mersine giden bir cbf150 denk geldi yolda onda michelin vardı takım dedi göt atıyor virajda abi ne diyon dedim kayarmı michelin valla kaç sefer kaydı dedi virajda ama bence yoldan kaynaklanıyordur toprak çalışma var o yolda çakıl girdini lastikle asvalt arasına ne olursa olsun kayar zaten bence çakıl denk gelmiştir abininkine
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

uygun olursam tabıkı neden olmasın.abi ben buradakı servısımede sordum arastırdım bunun iyi oldugunu söyledıler.daha öncedende hiç bir marka hakkında bilgim olmadıgı için bunu aldım.mıchelin düşünmüyordum yani, sadece arastırdım buna karar verdım.bakalım nasıl olacak

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende pirelli duraktion var ben sevdim virajlara giriyom çok rahat banamısın demiyor nazar değmesin anamura giderken denedim alanyadan mersine giden bir cbf150 denk geldi yolda onda michelin vardı takım dedi göt atıyor virajda abi ne diyon dedim kayarmı michelin valla kaç sefer kaydı dedi virajda ama bence yoldan kaynaklanıyordur toprak çalışma var o yolda çakıl girdini lastikle asvalt arasına ne olursa olsun kayar zaten bence çakıl denk gelmiştir abininkine

a.selam.valla mıchelin daha çok asfalt zeminde iyi sanırım.bana öyle gibi geliyo.öyle bi görüntü var.o tip yollarda zaten motorlar kayar ama mıchelinla bıraz daha dıkkat etmek gerekıyo heralde deneyıp görecegız

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bendede pirelli var mt 65 gayet güzel bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler