Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi nerdesin sen yaw.. bu ön cam için malzemeyi nerden kestirdin kaça kestirdin bilgi verebilirmisin bu akşam koraydan senin numarını alıp alo diyecektim ama telefona cevap vermedi handikap koray...
    karaköyde tünel var hani tranvay gibi onun çıkışkapısının tam karşısında pleksici var oradan kestirdim 15 tl falan 50X60 ebadında
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi ben oraları bilmem de bende sabah sakaryada birkaç reklamcı adresi aldım hemen gidip kestireceğim zaten bende olan camı kalıp olarak kullanacağım ona göre büküp deleceğimde yuvarlak olduğu için fazlalığı nasıl keseceğim sadece o işi düşünüyorum geri kalan basit yani...

işte bendeki bu yeni camı buna göre büküp deleceğim ama yuvarlama işini nasıl yapacağım neyle nasıl kesilir sadece kafama takılan o kaldı

http://www.rialli.com/urunler/190_ya...2006-model-ms/
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi ben oraları bilmem de bende sabah sakaryada birkaç reklamcı adresi aldım hemen gidip kestireceğim zaten bende olan camı kalıp olarak kullanacağım ona göre büküp deleceğimde yuvarlak olduğu için fazlalığı nasıl keseceğim sadece o işi düşünüyorum geri kalan basit yani...

işte bendeki bu yeni camı buna göre büküp deleceğim ama yuvarlama işini nasıl yapacağım neyle nasıl kesilir sadece kafama takılan o kaldı

gidip cam neden almıyorsun da uğraşıyorsun.. sayın çançinçong..
    sen bu işin ehli değilsin.. şenol abi işi biliyor ve yapıyor.. işi berbat edebilirsin..
    mezarcılıkta son noktasın

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. günaydın arkadaşlar iyi bir hafta geçirmeniz temennisi ile

fatih abi bende senin gibi yapasım var senin siperlikten var4 bendede sen yap iyi olursa bende yapayım senin yaptığın gibi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidip cam neden almıyorsun da uğraşıyorsun.. sayın çançinçong..
    sen bu işin ehli değilsin.. şenol abi işi biliyor ve yapıyor.. işi berbat edebilirsin..
    mezarcılıkta son noktasın
    ya koray ybr ye yuvarlak cam nerde var gösterde alalım yani..
    ama bende senin gibi para çok değil o yüzden 75 tl vermem giderim 10 tl ye cam alırım evde bükerim takarım 65tl de cebime kalır paşa paşa gezerim..
    fatih birkaç güne kadar cam işini hallederim sen merak etme orj gibi olur olmazsa da hiç takmam zaten

mezarcılık nedir senden öğrendim handikap koray

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxi, gösterge lambalarını değiştin ne renk yaptın yoksa yanmıyormuydu da değiştirdin?
    beyaz led aldım. her bir lamba 3w, park lambası da 5w çekiyor. toplamda 17w eder. bunları ledlerle değiştirerek elektrikten tasarruf yaparak tesisata bağladığım diğer parçalara elektrik sağladım. hem aküyü hem statörü fazla zorlamadan istediğim değişiklikleri yapmış oldum. arka stop lambasını da ilk fırsatta led yapacağım.

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenonu direk + yı aküden alarak mi bağladın dostum yoksa normal ampul soketıne mi bağladın?
    kendi hattına bağladım. kablo kalınlığı güzeldi. hesapladım 9-10 ampere kadar kablo dayanır zaten. kendi rölesi olduğundan eski motorda xenonda kullandığım rölem de boşa çıktı . yalnız aküm çok dandik. hemen boşalıyor. elazığ harput motor'a selam olsun, 50 lira verdik bi de

hoparlörler için kabinle beraber koruma demirine kelepçeyle monteleyeceğim. gidonun üzerine idareten oraya koydum ama oraya bayağı yakıştı, ses yeterli gelirse yerinde kalabilir. şimdi sırada yan çantaları yapmak ve 3 çantaya da stop park sinyal yapmak kaldı. bunları da yaparsam sürekli 5w sinyalle fren çalışınca giden 31w tasarruf yapacağım. böylece tesisata ek yük bindirmeden tasarrufla bağladığım diğer malzemelerin çalışmasını sağlayacağım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nerde bu ybr ci gençlik

Motosikleti
    nerde bu ybr ci gençlik
    burdayım abi :D

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    s.a. geldim nihayet koray bendeydi xenon taktık motorlara ama onun işivardı izmite dönmesi gerekiyordu o yüzden üzgünüm resim çekmeye fırsat olmadı bende karanlığa kalmayayım diye çekemedim ama şema çizer telafi ederiz xenonlar manyak yanıyooooo bembeyazasfalt gündüz gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

http://img163.imageshack.us/img163/9827/xenonmontaj.png buda xenon şeması umarım işinize yarar
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. geldim nihayet koray bendeydi xenon taktık motorlara ama onun işivardı izmite dönmesi gerekiyordu o yüzden üzgünüm resim çekmeye fırsat olmadı bende karanlığa kalmayayım diye çekemedim ama şema çizer telafi ederiz xenonlar manyak yanıyooooo bembeyazasfalt gündüz gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

http://img163.imageshack.us/img163/9827/xenonmontaj.pnghttp://img163.imageshack.us/img163/9827/xenonmontaj.png buda xenon şeması umarım işinize yarar
    şenol abi sırrımızı neden veriyosun

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    çok yoruldum önce korayın xenonu yaptık geç kalmasın diye sonra onu bostancıya kadar götürüp yolcu ettim, sonra eve dönüp kendi xenon'umu monte ettim allahtan kısa sürdü ee tecrübe edindik darısı olmayanların başına

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

başka nasıl müşteri kazanacağız ben vereceğim netten siparişi isteyene montaj yapacağım tabii işçilik te alarak yoksa bu motorun borcu bitmeyecek çalışmak lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    güle güle kullanın..ben de dün gece 3ten beri çalışıyorum vah bana motorun görüntüsünü unuttum 2 günde

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çok yoruldum önce korayın xenonu yaptık geç kalmasın diye sonra onu bostancıya kadar götürüp yolcu ettim, sonra eve dönüp kendi xenon'umu monte ettim allahtan kısa sürdü ee tecrübe edindik darısı olmayanların başına

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

başka nasıl müşteri kazanacağız ben vereceğim netten siparişi isteyene montaj yapacağım tabii işçilik te alarak yoksa bu motorun borcu bitmeyecek çalışmak lazım
    şenol abi başka kimse yok heralde... millet xenon taktık diye küstü galiba

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

Şenol abi bizim beyaz ledli park ampulunü buldum işte link...

http://www.hepsiburada.com/Liste/phi...oryId=20024643

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

ybr topiğini kapatıyorum..sizin suyunuz iyice ısındı..
    sizi piskiletçiler sizi

piyade er Fatih nerde yaww..
    yine çapraza mı gitti ne ....
    yaw bu adama da nöbet yazmayım diyorum ama en alt devre ya tutsun

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    evet güzelmiş üzerinde bayağı smd led var iyi ışık verir...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evet güzelmiş üzerinde bayağı smd led var iyi ışık verir...
    bunları gösterge paneline de kullanabilirz aslında.. zaten toplam 3 tane göstergede 1 tanede far tasında var..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    evet akım sarfiyatıda düşer ..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evet akım sarfiyatıda düşer ..
    ee ben bundan da alayım o zaman göstergede beyaz beyaz yansın..

Motosikleti

hayırlı olsun abi zenonlarınız güle güle kullanın

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi zenonlarınız güle güle kullanın
    eyvallah fatihim..harbiden çok farkediyor görüş..

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah fatihim..harbiden çok farkediyor görüş..
    olacak o kadar abi zonuçda zenon :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler