Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah muhabbetinizi arttırsın koray, bizim başlıkta biraz rahatına düşkün pimpirikli insanlarız işte hık deyince acaba neden diyoruz. Birde adı çıkardınız zaten motosikletin. Yeni alanlar da tedirgin yaklaşıyor olaya haliyle.
    Bu arada bizde görüşürüz ama sadece cbf değil tüm motosikletlilerle, en azından ben (beylikdüzü- avcılar) her hafta (hatta hala) görüşüyoruz. Eskiden daha güzel paylaşımlar olurdu ama gelen arkadaşlar sağolsunlar bıktırdılar. Haliyle bir şey arayan geriye dönüp bulabiliyor. Yine haliyle forum gereksiz kalabalıkaşmıyor.

Neyse yahu, her yiğidin yoğurt yemesi farklı. Diğer yanda zevkler ve renkler işte gereksiz tartşmanın bir anlamı yok..

Kalın sağlıcakla..
    güzel kardeşim bak yine tahrik ediyorsun beni cevap vermeyeyin diyorum bikere o motorun adını çıkaran biz değiliz bunu iyi belle git topiğini en baştan beri oku sayfa atlamadan o zaman motorunuzun adını kimin çıkardığını anlarsın siz kendiniz yazıp şikayet ediyorsunuz başkaları size söyleyince kabahat oluyor rahatsız oluyorsanız yazmayın kardeşim o zaman motorlarınızın sorunlarınıda bizde yeni alanlara o motorun şöyle sorunu varmış diyorlar demiyelim allah allah.ne kıymetliymiş mortorunuz ya görende milyarlık motorlardan bahsediyoruz sanacak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bana orijinal gidon yüksek geliyo acaba shimano bisiklet direksiyonu alıp takayım hem alçak hem de çok sağlam kendi de parası da (55 lira)
    bende gidon yükseltme topuzu takmak istiyorum.. bana da alçak geliyor hala.. uzun mesafelerde güzel olur yüksek direksiyon

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş dişlileri sakın elleme ,millet memnun değil haberin olsun..diğer motosiklet sitelerinden yorumları okudum.. yaramaz diyorlar..
    moruk ben de baktım forumlara her kafadan bi ses çıkıyo ama 15 benim motoru zorlamaş ben 68 kiloluk adamim o da full korumaliyken yani çok zorlamaz ama çok değişir mı devir ben onu merak ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim bak yine tahrik ediyorsun beni cevap vermeyeyin diyorum bikere o motorun adını çıkaran biz değiliz bunu iyi belle git topiğini en baştan beri oku sayfa atlamadan o zaman motorunuzun adını kimin çıkardığını anlarsın siz kendiniz yazıp şikayet ediyorsunuz başkaları size söyleyince kabahat oluyor rahatsız oluyorsanız yazmayın kardeşim o zaman motorlarınızın sorunlarınıda bizde yeni alanlara o motorun şöyle sorunu varmış diyorlar demiyelim allah allah.ne kıymetliymiş mortorunuz ya görende milyarlık motorlardan bahsediyoruz sanacak...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    moruk ben de baktım forumlara her kafadan bi ses çıkıyo ama 15 benim motoru zorlamaş ben 68 kiloluk adamim o da full korumaliyken yani çok zorlamaz ama çok değişir mı devir ben onu merak ediyorum
    ben vaz geçtim.. kalsın böyle.. neyse ben yatıyorum herkese hayırlı geceler

[QUOTE=dürümdöner;2571263]bana buz yağsa farketmez ben ankaranin kış ayazında 3 ay full gece kuryecilik yaptım abi : ) tek sorun ben de kgs yok : ) sen de varsa şenol abiyle buluşuruz birer çay içeriz biyerde cafer abi havalar güzel olsun da ve sende elbise var mı? uyar mı şenol abi sana da havalar düzelsin de bi çay sigara yapalım ?[/QUOTE

Elbisem var, yeni motorcuyum ama elbiseli motorcuyum Sanıyorum ki hava soğuk olacak, buzlanma olabilir. Ben delikanlıyım ama sizin kadar değil En azından otururuz çay içeriz, halkalıya gelirsen...

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Saygılar abi bişey demiyorum, mümkünse burada birbirimizin mesajlarına alıntı yapmayalım. Ya yanlış anlaşıyoruz ya da hiç anlaşamıyoruz.

Her ne kadar sakin bir şekilde kırmadan derdimi anlatmaya çalıştıysam da anlayana.. Kusura bakmayın..

İyi Geceler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben vaz geçtim.. kalsın böyle.. neyse ben yatıyorum herkese hayırlı geceler
    iyi geceler allah rahatlık vere bide şu gidona bi bak bakayım çok mu alçak olur sana : ) http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...72036560/detay

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bana buz yağsa farketmez ben ankaranin kış ayazında 3 ay full gece kuryecilik yaptım abi : ) tek sorun ben de kgs yok : ) sen de varsa şenol abiyle buluşuruz birer çay içeriz biyerde cafer abi havalar güzel olsun da ve sende elbise var mı? uyar mı şenol abi sana da havalar düzelsin de bi çay sigara yapalım ?
    biliyorsunuz ben emekliyim her yola uyar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

iyi geceler allah rahatlık vere bide şu gidona bi bak bakayım çok mu alçak olur sana : ) http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...72036560/detay
    o gidon sanki daha yüksek gibi geldi bana durmuş arkadaşım neyse bende kaçayım artık herkeze iyi geceler

Şenol abi ile inşallah havalar ısındığı zaman tanışmak nasip olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    biliyorsunuz ben emekliyim her yola uyar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

o gidon sanki daha yüksek gibi geldi bana durmuş arkadaşım neyse bende kaçayım artık herkeze iyi geceler
    abi ben o ilanı makarasına koydum ya allah iyiliğini versin : ) iyi geceler abim

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Dostlar bu ceketten almaya yeltendim fiyatı kafa karıştırıcı marka bazında araştırdım fena değil sizce alınır mı ?

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...t-pmu1887.html
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar bu ceketten almaya yeltendim fiyatı kafa karıştırıcı marka bazında araştırdım fena değil sizce alınır mı ?

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...t-pmu1887.html
    carlos kardeşim ceket gayet ucuz hatta o paraya tek renk siyah dandik deri mont zor bulunur hatta bimde bile zor bulunur diyim sen anla

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çok çirkinn

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    günaydın arkadaşlar herkese iyi sürüşler dilerim

o zaman değiştirmeyi düşünebilirim.. çünkü motorun devri düşüyormuş.. şenol abi devir hep az ve yakıt sarfiyatı olarak bayağı etkili diyordu
    aslında sanzumana 6. vitesi koysalarmis hiçbirseye gerek kalmayacakmis da korayim ne yapalım şenol abim bi dişli daha ekleyemez mi ki : ) ben bulursam takıcam bi dişli öne 15 16 artık ne olursa ucuz zaten ya deneme amaçlı takabilirim
    abilerim alacaksanız 15 alın ben kullanıyorum memnunum hem motor rahat gidiyor hemde çekişten düşmüyor 16 takmanızı pek tavsiye etmem
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar herkese iyi sürüşler dilerim

abilerim alacaksanız 15 alın ben kullanıyorum memnunum hem motor rahat gidiyor hemde çekişten düşmüyor 16 takmanızı pek tavsiye etmem
    günaydın fatih..
    yorumları okudum başka sitelerde önermiyorlar

Motosikleti
    günaydın fatih..
    yorumları okudum başka sitelerde önermiyorlar
    benim kilo 70 olduğundan ben memnunum orjinali çok bağırıyor 5 de giderken çoğu sefer 4 diye tekrar vites atmaya çalıştım geisini sen düşün 6 vites şart aslında yapan biryer bulsam hemen yaptırırım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    benim kilo 70 olduğundan ben memnunum orjinali çok bağırıyor 5 de giderken çoğu sefer 4 diye tekrar vites atmaya çalıştım geisini sen düşün 6 vites şart aslında yapan biryer bulsam hemen yaptırırım
    benim kilo 76/77 gibi.. 15 taktığımız zaman son hızı artıyor devir fazla yükselmiyor doğrumudur

Motosikleti
    benim kilo 76/77 gibi.. 15 taktığımız zaman son hızı artıyor devir fazla yükselmiyor doğrumudur
    abi hız inişte artıyorda düzde fazla fark etmedi bende sadece devir düştü benim içinde zaten devirin düşmesi az yaksın diye hemde uzun yolda rahat gitsin diye düşündüm abi

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi hız inişte artıyorda düzde fazla fark etmedi bende sadece devir düştü benim içinde zaten devirin düşmesi az yaksın diye hemde uzun yolda rahat gitsin diye düşündüm abi
    bende o mantıktayım düz yolda basınca devir çıldırmasın.. hem az yakar hemde motor yıpranmaz.. o zaman sağlıklı diyorsun

Motosikleti
    bende o mantıktayım düz yolda basınca devir çıldırmasın.. hem az yakar hemde motor yıpranmaz.. o zaman sağlıklı diyorsun
    evet abi 15 al tak dene denemeden zarar gelmez sonuç da 5 lira memnun kalmazsan gene takarsın orjinali ama memnun kalacağına inanıyorum değiştirmesi 5 dk nı alır irfan abi ile halledersiniz sen yapamam dersen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler