Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kardeşim valla sorunu gördüm.. ama yazdıklarından bişey anlamadığım için cev. veremedim..
    zahmet olmazsa tam olarak ne demek istiyorsun.. yanlış bilgi vermeyelim..saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah kankam bizde almak istiyoruz da napalim...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı cansız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]arkadaşım 3000 lira biriktiren birazdaha sıkar kendini yada gider yapı krediden 1000 tl daha kredi çeker ayda çok cüz-i miktar geri ödemeli YBRsini Alır sorunsuzca biner .....ahanda sana cevap
    benim ne sorduğum hakkında bilgin varmı ? ben egzost dedim sen bana ne cvp veriyosun herkez motor ister ama alamaz benimde bu motora gücüm yetiyor ayrıca burada yamaha bayisi yok (Fethiye)[/QUOTE]işte bende sana diyorumki bırak eksozu falan ona harcayacağın fiyata daha sonra sana çok masraf çıkaracak motor alacağına git YBR al sorunsuz !!! bin diyorum tabii ki maddiyat herşeyden önemli ama mademki maddiyat önemli sadece yağ parası ödeyerek sorunsuz senelerce binebileceğin motor varken ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Korayım kusura bakmayın size tam cevap veremedim iki gündür çümkü oğlum bendeydi sömestire tatili diye geldi bilgisayarı ele geçirince yapacak bir şey kalmadı götürüp bıraktım 2-3 saat önce sonrada geldim ön camla uğraştım onu bitirdim resimlerini atarım bir ara..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Korayım kusura bakmayın size tam cevap veremedim iki gündür çümkü oğlum bendeydi sömestire tatili diye geldi bilgisayarı ele geçirince yapacak bir şey kalmadı götürüp bıraktım 2-3 saat önce sonrada geldim ön camla uğraştım onu bitirdim resimlerini atarım bir ara..
    oo hadi gözün aydın abi..
    camı yaptığına sevindim.. merakla fotoları bekliyorum

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi neler yaptın öyle yaa..harika olmuş motorun üstüne takıpta bi foto atamadın mı beyaa.. eline emeğine sağlık.. mükemmel bir çalışma.. istersen benim panelden sana yapalım

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    valla düşünmüyor değilim hatta geldiğimde sanada led olayını yapalım diyorum plekside alıp gelirim bende kırmızı pleksi var epeydir duruyor ledleri önpanale koyar üzerinede kırmızı pleksi attıkmı yemede yanında yat ama irfanımı kandır mak lazım önce

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi benim düşüncem eğer olursa içinde 12 v destekli led olan bir düğme almak..yoksa bu şekilde kullanacağım..elim alışır zaten

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    yanlız korayım benim cam açısı seninkinden farklı olabilir benimki sanki birazdaha yatık gibi gerçi yerine montajlamadan sana tam ölçülerini vermem ama artık yarın bi aksilik olmazsa buda tam üstten görünüm şimdi çektim http://img109.imageshack.us/img109/7317/hpim0306j.jpg
    http://img651.imageshack.us/img651/6926/hpim0307.jpg

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hımm şimdi daha iyi oldu..abi bendeki şablonla bu uymaz.. kesinlikle karar verdim.. sana yeniden şablon çıkarmamız lazım..
    bi gün müsait olursan irfan aganın orada buluşalım

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm şimdi daha iyi oldu..abi bendeki şablonla bu uymaz.. kesinlikle karar verdim.. sana yeniden şablon çıkarmamız lazım..
    bi gün müsait olursan irfan aganın orada buluşalım
    okey ben tam tertibat gelirim erkenden geçe kalmayalım çünkü ama havabi düzelsin önce acele yok

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    okey ben tam tertibat gelirim erkenden geçe kalmayalım çünkü ama havabi düzelsin önce acele yok
    havalar düzelince yalovaya vapurla geç ben yalovadan alırım seni

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

benim ön camda ince ince silmekten dolayı çizikler var.. bu çizikler çok yakından güneşe doğru bakınca oluyor.. acaba bunları giderici temizleyici bişeyler var mı

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    üstat ellerine sağlık...
    kafama esti yağmura soğuğa bakmadan çıktım cefakarla...
    vallaha iyi geldi..
    onun verdiği huzuru neden hiçbirşey vermiyor?

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 00:58 ----------

bu arada düzeltme yapayım...
    Şenol abi yaşça bizden bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum, kusura bakma abi bu zamana kadar abi demedik...
    bilmediğimize ver...

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koray arkadaşım çok teşekkür ederim.
    altı''AT''mış

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar düzelince yalovaya vapurla geç ben yalovadan alırım seni

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

benim ön camda ince ince silmekten dolayı çizikler var.. bu çizikler çok yakından güneşe doğru bakınca oluyor.. acaba bunları giderici temizleyici bişeyler var mı
    evet nalbura gidiyorsun sarı cilası varyadur resmini atayım ben bununla CD leri siliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

bundan albitane sonra iyicene çalkalıyorsun ve pamuğa dök sora camın çizik olan kısmını iyicene ov sonra bırak kurusun 1-2 dakkada kurur sonra temiz bir pamukla sil iyicene... ben CDlerin çiziklerini yok ediyorum bununla

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat ellerine sağlık...
    kafama esti yağmura soğuğa bakmadan çıktım cefakarla...
    vallaha iyi geldi..
    onun verdiği huzuru neden hiçbirşey vermiyor?

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 00:58 ----------

bu arada düzeltme yapayım...
    Şenol abi yaşça bizden bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum, kusura bakma abi bu zamana kadar abi demedik...
    bilmediğimize ver...
    estağfurullah nereden bileceksinki okadar görüşmedik sizinle

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah abi...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ya arkadaşlar canıma tak dedi ya şu havalar ne zaman düzelecek hasret kaldık motora ya tabiii canım yazın kıymetini bilmezmiyiz işte bize müstehak benim motorda dışarda kapalı yerim yok ayaklarını sardım ama aceba üşümüş müdür dışarda

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    abi biraz önce leş gibi bir vaziyette içeri soktum...
    ıslağını kuruladım lakin altlar çamur içinde...
    yarın temizleyeceğim nasipse, içim hiç rahat etmedi benim de ama napalım gece vakti körü körüne temizleyemezdim...
    yarın zincir bakımınıda yapmam lazım....

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi biraz önce leş gibi bir vaziyette içeri soktum...
    ıslağını kuruladım lakin altlar çamur içinde...
    yarın temizleyeceğim nasipse, içim hiç rahat etmedi benim de ama napalım gece vakti körü körüne temizleyemezdim...
    yarın zincir bakımınıda yapmam lazım....
    evet yarın bende öncamı takacağım sonrada biraz çalıştırıp zinciri bi slikonlu yağla yağlamam lazım izmite gitmeden önce yağlamıştım o gün bayağı bir tuzlu su yedi tabii gelincede ben iyibi ıslattım tuzu gitsin diye malum herşeyin b.k unu çıkartmayı severiz heryere tuz atmış öbek öbek belediyeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

ben kaçar bu ön cam yordu beni bugün herkeze cümleten hayırlı geceler yarın görüşmek üzere sağlıkla mutlulukla kalın

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı EnDuRoCu_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray arkadaşım çok teşekkür ederim.
    rica ederim.. faydalı olduysak ne mutlu..

---------- Post added at 08:43 ---------- Previous post was at 08:41 ----------

evet nalbura gidiyorsun sarı cilası varyadur resmini atayım ben bununla CD leri siliyorum[COLOR="Silver"]
    abi bu malzeme doldurucu mu yoksa çizikleri silen bişey mi..yani yıkadıktan sonra tekrar ortaya çıkıyor mu

---------- Post added at 08:45 ---------- Previous post was at 08:43 ----------

ya arkadaşlar canıma tak dedi ya şu havalar ne zaman düzelecek hasret kaldık motora ya tabiii canım yazın kıymetini bilmezmiyiz işte bize müstehak benim motorda dışarda kapalı yerim yok ayaklarını sardım ama aceba üşümüş müdür dışarda
    hahahah abi wallaha ömürsün..sabah sabah güldürdün beni.. şu havalar şubat 7 ye kadar karlı haberin ola..
    motorlar yatışta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler