Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kankam o benim hep hayalim...
    hele bakalım...
    nasip(:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir haftadır motor yatıyodu..Bugün bi çalıştarayım ekmek almaya gideyim dedim.. 15 dk çalıştıramadım..donmuş zavallı
    kanka sen o motoru yak en iyisi baksana devam lı yatıyor birde çalışmıyor tatlı su motoru hangisi gördük ben ormandan odun bile çekiyorum isterse çekmesin benzini döker yakarım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    la fatih bildiğin eşşeğe çevirmişsin kankam motoru...
    bi semer atmadığın kaldı he

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle adam gibi bakarım eşşek gibi kullanırım hiç acımam ee evde 4 aylık kızım var ona feda olsun 10 ybr
    eve odun götürmem gerek yapacak birşey yok ee bizim de atımız ybr
    kızım hasta olmasın motor mühim değil gene alırız zaten yavaş yavaş parayı bulmaya başladım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.alykm arkadaslar..
    ebubekır kardesım güle güle kullan demıssın. motora mı? yoksa mont mevzusunamı dedın? sızınde fıkırlerınızı alsam? sız ne dersınız? okudunuz mu yazdıklarımı?..

---------- Post added 27-12-2011 at 00:06 ---------- Previous post was 26-12-2011 at 23:53 ----------

hadı hayırlı geceler herkese...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kankam o benim hep hayalim...
    hele bakalım...
    nasip(:
    tamam kankam benimde hayalim bi fazer.. hadi bakalım hayırlısı..bi tur verirsin artık
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka sen o motoru yak en iyisi baksana devam lı yatıyor birde çalışmıyor tatlı su motoru hangisi gördük ben ormandan odun bile çekiyorum isterse çekmesin benzini döker yakarım
    iyiki bir hafta binmedim..hemen kendi lakabını bana taktın..tatlı su motorcusu moto camiasında sensin...ybr ile odun mu çekiyon? walla hemen japonyaya telefon açıp motorunu bu şekilde kullandığını yetkililere antalacağım..sonrada sana HARAKİRİ yapacaklar

Adam Cüneyt Arkın mübarek..motorun üstünden ok ta atıyon mu

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle adam gibi bakarım eşşek gibi kullanırım hiç acımam ee evde 4 aylık kızım var ona feda olsun 10 ybr
    eve odun götürmem gerek yapacak birşey yok ee bizim de atımız ybr
    kızım hasta olmasın motor mühim değil gene alırız zaten yavaş yavaş parayı bulmaya başladım
    tabi ya motor için para topluyon..yenisi gelecek ya .. bunu önemsemiyon...millete söyleyeceğim kimse motoru almasın..adam odun çekiyo motorla

Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.alykm arkadaslar..
    ebubekır kardesım güle güle kullan demıssın. motora mı? yoksa mont mevzusunamı dedın? sızınde fıkırlerınızı alsam? sız ne dersınız? okudunuz mu yazdıklarımı?..

---------- Post added 27-12-2011 at 00:06 ---------- Previous post was 26-12-2011 at 23:53 ----------

hadı hayırlı geceler herkese...
    muratcığım, montun süper walla.. ama biraz pahalı..ben olsam alırmıydım, alırdım..çünkü harika bi görünümü vücuda oturuşu var..bu montu coopera giyersin yok ss makinaya giyersin muhabbeti olmaz..her türlü motosiklete giyersin..çokta yakıştığından eminim sana..

muratcığım, montun süper walla.. ama biraz pahalı..ben olsam alırmıydım, alırdım..çünkü harika bi görünümü vücuda oturuşu var..bu montu coopera giyersin yok ss makinaya giyersin muhabbeti olmaz..her türlü motosiklete giyersin..çokta yakıştığından eminim sana..[/QUOTE]

teşekkür ederim abi.evet pahalı bi mont ama beni üzmeyecek bi mont oldugu için ve artık bu mont arama kabusundan kesın bı sekılde kurtulmak istedığim için bir kere olsun dogru düzgün olsun diyerek karar verdim.düzcede çok fazla imkan yok alışveriş konusunda.normal kıyafetlerdede bu sekılde durum. internetden almayada pek güvenemıyorum, beden olmayacak artık uğraş dur o yüzden kafam rahat olur en azından....resımdekı mont.inşallah alırsam, mont hakkında bılgı almak ısteyen olursa konusuruz

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok para tutuyor yahu.. harbiden pahalı.. ama zevkin bedeli olmaz ya insan yaptırmak istiyor..şimdi düşünüyorum benim füme ..harika olur.. ama ilk önce lastik sorunum var o da 200 TL
    hocam bide bu siteyi incele istersen http://www.motosuperstore.net/Cruise...,LA_218-2.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

1.200 e denk gelıyo sanırım..euro olarakdı

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

http://img46.resimup.net/dm/7ZVY.jpg

http://img25.resimup.net/dm/7OS8.jpg
    Arkadaşım alsana deri ceket araştırbi beğenirsen alırsın gelip yada bilmiyorum orada şubesi varmı http://www.motomaxonlineshop.com/mai...asp?cat_ID=181

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Arkadaşlar bu görüştüğümüz linki ana sayfadan kaldırmışlar kafamda meşguldü bulamadım biraz önce şans eseri buldum o yüzden yazamadım yarın yolaçıkıyorum bandırmaya sabah 9:30~10 gibi heralde paralı yoldan gelip yine herzamanki gibi izmitin girişinden çıkacağım paralı yoldan ve carrefourun oradan körfezi dolaşıp ver elini yalova eğer müsait arkadaşlar varsa eşlik etmek isteyen çok sevaba geçer yanlız çekilmiyor .bilginize

teşekkur ederım.güzel montlar varmış evet ama gelıp bakmak gerekıyo burada yok şubesi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    teşekkur ederım.güzel montlar varmış evet ama gelıp bakmak gerekıyo burada yok şubesi.
    Ben geçengün gittim baktım dibim düştü ama malum emekli adamız şu motorun kredi borcu bi bitsin oradayım hem orada bir iki mağaza daha var arka arkaya sokaklarda valla ben senin yerinde olsam haftasonu atlar gelirim yeride çok basit kadıköy evlendirme dairesinin çıkışına sırtını dön tam karşısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

geçen sizlerle şunu paylaşmak istedim ama sayfayı bulamadım lütfen üşenmeyin herkez okusun allah korusun ama bilmekte fayda var
    http://www.mottoman.org/forum/showth...e-Masraflar%FD

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Bak buda motomax ın bir sokak önünde http://www.motosuperstore.net/index....atic/contactus

çok güzel bilgi, okudum abi.montlarda güzelmiş gidip bakmak lazım aslında

ßora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    :10 gündür binemiyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    selamunaleykum beyler...
    veririz kankam bi tur ne olacak(:
    murat kardeşim hem motor için hemde alacağın mont için dedim(:
    birde resimdeki montun marka ve modeli nedir?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    nereye kayboldu millet beni karşılamaya gelen varmı dedim izmitte herkez kayboldu naapalım tek tabanca devam yola şuan itibariyle bilgisayarı kapatıyorum yazsanızda göremem yazmayın boşuna

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereye kayboldu millet beni karşılamaya gelen varmı dedim izmitte herkez kayboldu naapalım tek tabanca devam yola şuan itibariyle bilgisayarı kapatıyorum yazsanızda göremem yazmayın boşuna
    hayırlı yolculuklar 90ı qeçme yolda kamyonlara dikkat et karamürselde durup bir çay iç benim için..has motorcu kontak kapatmadan yolunu tamamlamayandır..!

selamunaleykum beyler...
    veririz kankam bi tur ne olacak(:
    murat kardeşim hem motor için hemde alacağın mont için dedim(:
    birde resimdeki montun marka ve modeli nedir?
    http://img38.resimup.net/dm/HY0J.jpg

sağol kardeşim.montun markası, DAİNESE modeli, G.Racing Pelle...

ABİLERİM NOLUR ÇÖZÜM BULUN MOTORUM NEDEN VİTESTE İKEN ÇALIŞMIYOR DA İLLA BOŞA ALIP ÇALIŞTIRMAM GEREKİYOR ÖNCEDEN BÖYLE DEĞİLDİ?

vıtesde ıken calısmıyor derken? debrıyajı cekıyomusun kardesım?

tigrina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı çaylakmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİLERİM NOLUR ÇÖZÜM BULUN MOTORUM NEDEN VİTESTE İKEN ÇALIŞMIYOR DA İLLA BOŞA ALIP ÇALIŞTIRMAM GEREKİYOR ÖNCEDEN BÖYLE DEĞİLDİ?
    bnm başıma hiç gelmedi daha önce git servise göster için rahat olsun önemli bişy değildir zaten.

benımde basıma gelmedı hıc.motorun yenı esdmı? ondan ise, bu ayaklık mevzusu varya, hanı ayaklık acıkken motor calısmıyor.acaba o bozulduda o mu bi engel teşkıl edyo.gerçi ayaklıkla ılıglı o ama...öyle aklıma geldı..sen götür servıse göster önemlı bısey degıldr heralde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler