Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vn 500

Motovento
    REKLAM ALANI
    memo71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    arkadaşlar vn 500 marka bir motor almayı düşünüyorum vn 500 hakkında bilgisi olan varsa bilgilerinizi paylaşırmısınız . Vitesli motorda acemi olan birisi için alınacak bir motormu ? birde kışın nekadar kullanabilirim motoru yağmurda kışta falan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    kawasaki en 500 mü demek istiyorsun?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oku oku oku formu oku başlıklara bak inan 2 gün sora millete burdan akıl bile verebilirsin yani o kadar çok bilgi mevcut
    öyle armut piş ağzıma düş yok
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kullanıp kullanamayacağını boşverde, arıza yapsa parçasını bulabilcen mi sorun orda...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

memo71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    evet ! en 500 yanlışlık olmuş.
    1Eyong _parça sorunumu var ?açıklarmısınız
    2HERKEZ_ Biraz da motor hakkında bilgi verebilirmisiniz.
    3MACİT_Konu hakkında bilgi sahibi olsam ve acemi olmasam forumda bu konuları sormazdım zaten.
    4BBRR_Site amaçlarından biride insanların görüş alışverişi diilmidir ?merak ettim doorusu

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2HERKEZ_ Biraz da motor hakkında bilgi verebilirmisiniz.

tabi ne demek sen otur biz bir bakıp gelelim

4BBRR_Site amaçlarından biride insanların görüş alışverişi diilmidir ?merak ettim doorusu

seninde dediğin gibi alış ve veriş yani iki taraflı bir şey ben oturayım siz beni bilgilendirin deil

en azından ben araştırdım şu yönü beni korkuttu de varmı böle bir şey ya
    adam herkes biraz motor hakkında bilgi verebilirmisiniz demiş yani tüm siteyi en 500 hakkında araştırma yapmaya davet etmiş

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Alıntı memo71 adlı üyeden alıntı
    3MACİT_Konu hakkında bilgi sahibi olsam ve acemi olmasam forumda bu konuları sormazdım zaten.
    bunu kötü niyetle söylemedim...
    aynı zamanda kawasaki en 500 ün motoru kendini ispatlamış bir motor..
    aynı motor kle 5 ve diğer modelinin adını unuttum 3 modelinde birden kullanılmış...6 vitesli alet..500cc lik cruiser modeller arasında en seri alet diyebilirim..motoru sıralı,V değil...oturuşu ve kullanımı rahat..bence tip olarak çok güzel..
    yanlız kawasakilerin parça problemleri olabiliyor eğer istanbulda yaşamıyorsan(tabi istanbulda yaşayan kullanıcılara sormak lazım)..
    2.elde satışı kolay..ve uygun rakamlara bulunabilir...cruiser kullanıpta alt sıralardan başlamak isteyenler için ideal..torklu alet..sıfırı 11 milyar civarında...

Motosikleti
    Yok
    soruyu yanlış sormuş.

Motosikleti
    ramzey qm 250
    ii motor ve kawasaki daha ne neyini soracanmı mondial mı sandın bu motoru
    çapır yada reyzing önemli değil, önemli olan sen hangisisin.

tillki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saglam ve kaliteli bir chopper. diger chopperlara oranla adami ucurur, yani harley davidson kullananlarin kafalarina taktiklari tas gibi kasklar! en 500 icin az gelir.
    (dance of bad angel, 30.11.2002 20:38 ~ 20:38)
    #1908314 !?

kawasaki el 250 nin abisidir.
    (salvador limones, 11.12.2002 18:49 ~ 18:52)
    #1988933 !?

kawasaki'nin gpz 500 modelli cadde motosikleti ile kle 500 modelli enduro motosikletinde kullanılan motorun aynısı en 500'de de vardır. sadece aktarma organları biraz farklılık gösterir. en 500 bir chopper için oldukça süratli ve dayanıklıdır. şehir içinde hafif ve seri bir motosiklet arayanlar için oldukça uygundur. tahrik sistemi ise kayışlı olduğundan zincir bakımı gibi bir sorunu da yoktur.
    (alp turac, 12.12.2002 13:48)
    #1994902 !?

o kadar sorunsuz bir motorki bu meret 1996 da almis oldugum motor hala bende ve hala upgrade etmedim. (yedek parcasida yamahaya oranla oldukca ucuzdur)
    (virginkiller, 05.11.2003 17:38)
    #3544978 !?

cift silindirli motoru 46 beygir gucunde olan motosiklet 6 ileri vitesli $anzimanla donatilmi$tir. agirligi 199 kg'dir.
    (agamemnon, 20.04.2005 07:36)
    seç beğen al sana bir çok değerlendirme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler