Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MONERO ---------------yeni motor doğuyor bakın !

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler Monero marka bi motor var haberiniz var mı ?WY 150T adlı scooter sizce nasıl alınır mı.150cc lik abs li scooter 1.950.000 TL.Bu arada servisi de var.ayrıntılı bilgi altta.
    www.moneromotor.com

valla benim çevremde 150cc lik modelini alan 6 kişi var.hepsi de tek kelime ile süper diyor başka birşey demiyor .ben de başka alan varsa onların görüşünü dinlemek için forumda topic açtım ama daha cevaplar gelmedi. Bu arada ben Rizedeyim burda servisi var.Firmayı arayarak sizde öğrenebilirisiniz.
    WY150T modeli hem ABS li hem de CVT otomatik şanzımana sahip.Bir de 11hp ve ön-arka tekerleri 130*60*13 ebatında.
    ARZU A.Ş.
    Ebusuud Cad. No:45 34112 Sirkeci İstanbul
    Tel: 212 513 49 09-15
    www.moneromotor.com

Ha bu arada bu motor un asıl firmasını da buldum tabii ki çin menşeli.Ama şu kadarını söyleyeyim hiç mondial motorların işçiliğine benzemiyor.Kaliteli malzeme ve işçilik var bunda.
    http://www.wangyemotor.com

*****************UYARIDIR..!!********************* ****
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    SAYFA DÜZENİNİ ETKİLEDİĞİ İÇİN RESİM/RESİMLER YENİDEN DÜZENLENMİŞTİR
    foruma BÜYÜK boyutta resim göndermeyiniz ..!!
    lütfen resminizin boyutunu küçülterek gönderme yapınız.!!
    +********************I********************+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Görünüşleri cok güzel modelleri var.Fiyatıda uygun.

Bu arada seLam Motosiklet.net

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cok gusele benzıo motorlar ben as125t almayı dusunuorum ama bunnarı gordukten sora acaba demeye basladım.2modelını begendım ama servısı fln varmıdır dayanıklımıdı onu alan arklardan dınlıcez ona gore karar vercem..alanlar lutfen ızlenımlerını paylassınlar

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    SİTEYE BAKTIM DA BUNLARIN HEPSİ AYNI YANİ BÜTÜN ÇİN MOTORLARI DOLAYISIYLA EN UCUZ YERDEN ALMAK LAZIM SERVİS TE ÖNEMLİ TABİ! FAKAT MOTOR ALMAK ÇOK ZORMUŞ?

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ya dikkat edin yukarda resmi olan motorların %100 ünde paspas ve paspasın bulunduğu ayaklık kısmı hem darma dağan, temsili fotoğraflarda bile bu böyle! Ne sanıyor bunlar Türk tüketicisini anlamadım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    yeni ürün değil yeni firma bence isim farklı
    ERASER WİLL COME BACK

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    HOCAM turk kullanıcısında para yok para olsada fazla para atmak ıstemıyo adamlarda bunu biliyolar
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Siteye göz attım ve oradaki XS200-2V modelide güçlü bir motor yapısına sahip 15 beygir sanırım 120 km. süratte yapıyordur. Ama görüntü RX 115 - 135 e benziyor yani görüntüden kaybediyor. Amaaa gel gelim JL150-6 Martion modeline gerçekten sitedeki gibi görünüyorsa insanı büyülüyor. Çok şı ve bir o kadar da estetik bir alet . CF150T-5A da Nouva tarzında ve Aprilla, Vespa taklidi bir motor olmuş. Ama fiyat olarak bir Çin malına göre fazla. Tutacağını sanmıyorum teknik özellikleri her ne kadar iyi gözüksede ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    ramzey qm 250
    vallaha arkadaşlar görünüşü fena değil ama servis ve bayii henüz yok gibi görünüyor ilk alanlardan olmak istemem ama ilerisi neyi getirir zamanla görücez motor dünyasına hayırlı olsun potomya verdiğin ikinci linkin eğer türkiye distrübütörü varsa ii motorlar var özellikle WY150T-6 modeli hoşuma gitti. diğerleri idare eder.
    çapır yada reyzing önemli değil, önemli olan sen hangisisin.

cafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Bu firma sanırım seney şu V3 denen motoruda getirecekmiş öğrendiğim kadarı ile. Hani scooter motoruna sahip olan chooper görünümlü iki motor vardı. http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=5860

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    Alıntı cafein adlı üyeden alıntı
    Bu firma sanırım seney şu V3 denen motoruda getirecekmiş öğrendiğim kadarı ile. Hani scooter motoruna sahip olan chooper görünümlü iki motor vardı. http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=5860
    nereden duydun cafein özelden bana mesaj atarmısın .

Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Yapılan uyarılara uymadığınız ve FLOOD (arka arkaya mesaj) yaptığınız tespit edilmiştir. Bu size tarafımızdan yapılan son uyarıdır aksi takdirde ceza alacağınızı lütfen göz önünde bulundurun
    ********************I**********************

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    bu sene motor piyasasında bolluk,nüfus patlaması var....
    şunu unutmamak lazım;her gelen diğerinin pastasının dilimini küçültüyor buda hem kendi açılarından hem kullanıcılar açısından uzun vadede olumsuz...
    sonuç;bunlardan bir kaçı ayakta kalır,ve ayakta kalanda çokverir kendinden...
    peki ya diğerlerini alan kullanıcılar ne olacak??
    bence motorculuk zara görür bu işten,madalyonun her iki yüzünde...
    ama yine uzun vadede kazanç japonların olacak...

Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    Alıntı 250-MaCiT adlı üyeden alıntı
    bu sene motor piyasasında bolluk,nüfus patlaması var....
    şunu unutmamak lazım;her gelen diğerinin pastasının dilimini küçültüyor buda hem kendi açılarından hem kullanıcılar açısından uzun vadede olumsuz...
    sonuç;bunlardan bir kaçı ayakta kalır,ve ayakta kalanda çokverir kendinden...
    peki ya diğerlerini alan kullanıcılar ne olacak??
    bence motorculuk zara görür bu işten,madalyonun her iki yüzünde...
    ama yine uzun vadede kazanç japonların olacak...
    küçültmüyor çünkü 250000 bu sene satılan motor sayısı . gelecek sene 350000 olacak . diğer sene 500000 .

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Bu topic'in ilk uc mesaji cok ilginc. Bir-iki diye baarilmadigi kalmis. ABS'ymiş. Asil Bakalim Sonuna kadar duracak mi kaymadan sanirim acilimi. Yani bildigimiz Antilock Break System falan diil.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mekaniktir
    Comfirmation Bias

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    xs/200 v diye bir motorları var fiyatı 2600 ytl. Bugün gördüm pionner diye bazı arkadaşlar yazmıştı bunu zaten fena makina değil. bir de bir scooterları var bayağı kaliteli.cf150t-5a iyi makina diğerleri piyasada zaten olanlarla aynı.
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Siteye göz attım ve oradaki XS200-2V modelide güçlü bir motor yapısına sahip 15 beygir sanırım 120 km. süratte yapıyordur. Ama görüntü RX 115 - 135 e benziyor yani görüntüden kaybediyor. Amaaa gel gelim JL150-6 Martion modeline gerçekten sitedeki gibi görünüyorsa insanı büyülüyor. Çok şı ve bir o kadar da estetik bir alet . CF150T-5A da Nouva tarzında ve Aprilla, Vespa taklidi bir motor olmuş. Ama fiyat olarak bir Çin malına göre fazla. Tutacağını sanmıyorum teknik özellikleri her ne kadar iyi gözüksede ...
    Bence CF150T-5A modeli Honda SH150'nin tıpatıp taklidi olmuş. Özelliklerine göre fiyatı gayet makul gibi gözüküyor.

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Ante ye aynen katılıyorum. Türk tüketicisini ne sanıyolar..

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    aynı kasada farklı markalar altında çıkartılan bu motor u görmekten artık bezdim yakında ben de bir tane çıkartcam iyice oyuncağa çevirdiler bu araçları
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler