Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

MONERO ---------------yeni motor doğuyor bakın !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    hoca anlat anlat iyi oluyor resmilerinide koyarsa motorun daha iyi olur benim bir ara jl almadan önce çok sıcak bakdığım bir motordu. ama senin anlattıklarına bakılırsa o kadar iyi işçilik yok sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 honda cbf500
    işçilik pek kalite değil ama neyle kıyasladığına göre değişir , diğer çinlilerden farklı değil bence, motorun resimlerini sitesinde görebilirsin ,
    bu benim alıştırma motorum , bir iki yıl kulandıktan sonra kendimi hondaya terfi ettirecem , onun için pek kafaya takmıyom kaliteyi, her halukarda o kadar idare eder,

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl nerede buluyorsunuz arkadaşlar bu motorları bu keeway supershadow un aynısı fiyatı 4.000 ytl forumda topiği de var oradan takip edebilirsiniz aynı motoru bisan da getiriyor osmanlı motor da getirecem deyip broşür falan basmıştı ama yalan oldu herhalde, bence en iyisi keeway motorlar en azından bi avrupa görüp türkiyeye geliyor kalitesi de ona göre oluyor fiyatı da diğerlerine göre uygun motosiklet sektöründe de baya bi tecrübesi var müşteriye ilgi gösterdiklerini (satış sonrası) diğer keeway topiclerinden okuyabilirsiniz bu model için ben keeway derim

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    selam herkeze
    çok yakın bi arkadaşıma siyah angel 150 aldık
    ön far yuvaları bi güzel eriyor, servis müdürünün söylemesi moneronun haberi varmış deişecekmiş
    en önemlisi motorun rekor borusu patlıyor ve servislerde motorun alt tarafındaki çıkışı kapatıyorlar sorun çözüldü sanıosun ama alakasızz...
    orası 2. tahliye borusu gibi bişi var motor daha az yaksın die çiğ atılan benzini tekrar karbüratöre yolluyor, bunun için kapatılırsa espirisi kalmıyor ve normal bi motor kadar benzin yakıyor
    monero bu işe çözüm buldu biz motoru yaptırdık servis müdürüyle görüşürseniz zannediorum sizi yönlendirecektir
    tavsiyem mutlaka rekor borusunu deiştirin
    son olarakmotoru 11 hp die satıyolar ama hiç sanmıyorum şu an 1000 km de motor 2000 den sonra açılır die ümit edioruz
    herkeze saygılar

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    benim bildiğim o markanın bisikleti vardı ve iki günde döküldü arkadaşta vardı ondan biliyorum sen en iyi si bi mondiale bak kardeş boşver yenileri mondi yine baya eskidi türkiyede kendini ispatladı

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial neyi ispatladı ki sadece reklamlarla bilinirliliğini arttırdı yoksa türkiye ye ilk getirdikleriyle şuan sattıkları arasında hiç bir fark yok sıkıntılar arızalar devam ediyor. monero da aynı soyun laciverti o ayrı

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    monero CMX250A 1000 km yi doldurdum, dün servise gittim , bakım işlemlerini yaptılar, zinciri bayağı yağsız bırakmışım , yağlandı,sorun yok , servisteki usta genç bir çocuk ama işinde çok çok iyi, zaten buralardaki nadir motor ustalarından biri.
    bakımdan sonra motor çok iyi gidiyor, nerdeyse hiç titreşim yok , bakım öncesi epey zangırdıyordu, 5. viteste 120 ye kadar hiç zorlanmadan çıkıyor, ondan sonrası için bişey diyemem daha fazla basamadım çünkü,
    temel aksamlarda bir sorun görünmüyor ama pek çok yerde pas oluşmaya başlamış, memleket rize olunca pastan kurtuluş zoor,
    bu arada komik bir olay yaşadım , motorda üstüste iki egzost manifoltu var , arkadaki silindire ait manifoltun ısınmadığını fark ettim , servise gittim usta izine ayrılmıştı, yakındaki başka bir motor servisine danışayım dedim , uzun uzun incelediler, arka silindirin çalışmadığına kanaat getirdiler, açmak lazım dediler, garanti bozulmasın diye açtırmadım, neyse , kendi servisimi bekledim . usta izinden döndü, gösterdim ,silindir çalışıyor dedi, o manifoltun sadece görüntü olduğunu asıl manifoltlun alttaki olduğunu söyledi,

bu arada keeway supershadow u resimlerinden inceledim neredeyse aynılar, ama fiyat daha düşük keewayde, 3690ytl, monero 4600ytl

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar bu motorun fiyatını öğrenebileceğim bir resmi internet sitesi falan varmı yada bilen birileri varmı.Bugün bir bayiye sordum 4750ytl gibi uçuk bir rakam çektiler...Çok abartı deilmi...Alternatifi keeway varken ki sanırım %30luk indirim bittiyse bile 4000ytl gibi bir rakama satılıyor...Bilenlerden cvp bekliyorum..
    AKIN FİDAN

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    monero alana kadar paramı çöpe atarım.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    walla bence bu motoru çok övmüşsün o kadar iyibişey olduğunu duymadım ben nedeni ise servisle alakalı
    iyi orda servisi varda serviste yedek parça yoq arkadaşım eğer bişeyi bozulursa motorun çok beklersin parçayı burdada oluyor aynı şeyler bizim çevreden adamlar mondialin servisinden alıyolar parçaları e böyle olacaksa neden mondial almayayım ki bide bu söylediğim çoğu çin malı ile alakalı bişe örneğin arora motorların da aynı şey parçayı mondial servisinden temin ediyo kullanıcılıarı bunu bilerek tekrar düşünmeni ve bu konuyu araştırmanı isterim çünkü bunlar benim görüşlerimmm
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    motoru 4600 ytl den aldım , son günlerde fiyat artmış olabilir çin mallarına ek fon geldi çünki,
    süpershadow fiyat olarak daha avantaajlı elbette, şimdi alacak olsam süpershadow u tercih ederim ,
    cin malları evladiyelik değil, bu motorunda iki senede dağılacağından eminim. bu nedenle kalite tartışması çok anlamsız,
    çinliler 12000 ytl ye araba getireceklermiş , düşünün artık nasıl mal ürettiklerini.
    yani çin malı almak parayı çöpe atmak gibi, yanında bir süre motor sahibi oluyorsun iştee. o mu bu mu fazla darlatmayın kendinizi, çöpe ne kadar atılacak paranız varsa bir araya getirin bir motor alın

ben de monero angel 150 kullanıyorum 2. gün akü bitti meğerse akü sorunluymuş neyse değiştirdi servis şimdi süper valla daha ilk bakıma götürmedim daha km dolmadı dolunca götürcem ama şimdilik süper valla ilk başta peguot 50 cc ile başladım gerçekten 50 likden daha iyi kampana fren olmasıda çok iyi çünükü bi kere bir motorda arka fren diski giderken parçalandı

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    evimin yanında monero bayi var.(gerçi evimin konumu itibarıyle evimin yanında çoğu çin ve japon markanın bayi ve servisi var)neyse.şu an bisan roadstar kullanıyorum.monerodada aynı model var.ama ben bisanı tercih ettim.çünkü her iki markanın aynı model motorunun üstünde büyük işçilik farkları var.aynı farklar scooterları içinde geçerlimi bilmiyorum ama monero gibi adı sanı olmayan bir marka için fiyatlar pahalı bence.bu arada monero sitesini güzel yapmışlar beğendim.
    unutmadan yazayım:monero çok yeni bir marka değil çok eskide değil tabiki.2 yıllık mazisi var.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    bu başlığında 2 yıllık bi mazisi var..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorların tipleri şahane, kuzenimin arkadaşı motorsiklet satıyo (mondial) bu motora çok sövdü, sadece görünüşmüş.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

arkadaşlar ben motor almak istiyorum beyendiğim bir tane var ama fzla bilgim yok CF 150 T 5A monero kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi?

Monero Angel 150 güsel motor çoq memnunum

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    benim monero hala çalışıyor, yolda deli gibi gidiyor, sağı solu paslandı ama daha marşa bastığımda çalışmadığı olmadı, akü maküde değiştirmedim , kış boyu 10 günde bir garajda çalışştırdım o kadar, bastımı gaza gidermi gider,
    çok yi bakmıyorum ama makine direniyor, gittiği yere kadar
    :pr:

mrhaba arkadaşlar ben izmirden yazıyorum monero 150 cc'lik motor aldım ve pişmanım alalı 1 ay oldu ve piston kırılmış ve girilti motor servislerindende hiç memnun değilm

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    benisitede tanıyan tanır arkadaşım bendede monero 150 cc var ve ben cok mennunum maşallah 2.5 senedir kullanıyorum kros bile yaptı valla şans diyim sana
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler