Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MONERO ---------------yeni motor doğuyor bakın !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Monero Angel 150 çok pahalı 1890 YTL ,

Ben Mondial HS 150 aldım benzeri 1650 YTL !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Paylasımın ıcın saol

ARkadaslar oncelıkle herkeze merhaba..
    Ben aranıza yenı geldım.Bende de MOneRO AnGeL 150 var ancak o kadar da mennun degılım!.. On frenden dıskten ses gelıyor cok fazla sorun cıkardı arka fren kampana oldugu ıcın zırt pırt sıkmak gerekıyor.Kampanayı cok cabuk yıyor bu motor!..Onermıyorum ben mennun degıLım!

ALEtteKİ çizikleri ucuz yoLdan zamhet olmazsa tabıkı nasıl halledebılırız_?

Motosikleti
    Artık Yok...
    cmx250a modeli iyiymiş ama v motor 4 milyarda ötv+kdv dahil fiyatı imiş fiyatıda güzel uzun zamandır ilgimi hr açıdan regalden sonra çeken bri motor oldu bunu kullanan var mı acaba hiç bu forumda kalitesi nedir.

MAngu16 kardes senı bıraz kazıklamıslar Monera AngEL 150 1,890 degıl 1,650 pesın para

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu motor harbiden güzelmiş şu modero yazılarını atsan xling falan şu motor bir siyah olsa v motor zaten az yakar performanslı gider görüntüsüde güzel olur v motorun fiyatıda çok uygun. şu motoru hiç kullanan alan biri yomu işçilik durumu nedir.

not : bu arada kasasıda farklı jl masai zealsun v.b nin kasalarıda değil
    uzun zamandır tigerdan sonra ilk defa amerikan depo motor görüyorum

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    motorlarını bilemeyeceğim ama bir grafiker olarak cok basarılı bir siteleri olduguna karar verdim.
    logaritma kasa aynı ne yazık ki V motor ve drenajlar yanıltmasıın, arka camurluk ve sisybar şekli hoşuma gitti.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bilmiyorum arka çamurluk grenaj kısmı jantlar benzin deposu kesinlikle jl masai zealsun v.b serine ait değil ama birazda şuna sis farı yan çataları falan koysan çok şık olur

arkadaşlar yalnız yeni bir şey gördüm koptummm sizle paylaşmak istedim merak ettim şunların en yakın bayisi nerde diye bayilere bakarmısınız

MONDİAY MOTORLU VASITALAR TURZ. İNŞ. GIDA SAN VE DIŞ TİC. LTD. STİ. (adamın girmediği sektör kalmamış )

GÜRSES MOBİLYA

KONAK HALI DTM LTD.ŞTİ.

DELİKANLI EV GEREÇLERİ SAN TİC. LTD. ŞTİ.

YÖREM KAHVALTI EVİ / HALİL UYANIK

ALBENİ LTD. ŞTİ

ARkadasLar motor guzel paylasımın ıcın saol logarıtma.Ancak bana Gemlik emnıyet mudurluugu havaya ucuracak kadar c4 grek Motorlarımızı topluyorlar ARkadasın bırı emnıyet mudurun arabasına carpmıs ve ustune adama kafa tutmus HELP! Ehliyetımız yok dıye kullanmayıda mı bılmıyoruz 17 yasındayım ve 10 senedır ılk super51 ile basladım kullanmaya..Adam ehlıyet dıyor baska bısı demıyor.Bide bana ehliyet alan arkadaslar sınavlarda nasıl tarzda sorular cıkıyor anlatırmıısınız

EHLİYET ALAYIM KİMSE TUTUMAZ BENİ!... BURSAYI FETH EDICEM

Motosikleti
    Artık Yok...
    hocam

MONDİAY MOTORLU VASITALAR TURZ. İNŞ. GIDA SAN VE DIŞ TİC. LTD. STİ.

bu adamları ara kesin ehliyet sektörünede el atmışlardır ))))

ortomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 honda cbf500
    cmx 250 A motoru yakından gördüm. şık ve sağlam görünüyor .işçilik iyi. fiyat 4050 ytl. satıcı öve öve bitiremedi ama ben çoğuna inanmadım. bence bu çinlilerin hemen hepsi aynı. bir -iki seneye memleket motorsiklet çöplüğüne dönecek sanırım.
    ben almayı düşünüyorum , bu makineyi sevdim. seneye elden çıkarıp hondaya bineceğim

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    monero 250 A dan başka çift V silindir yapısında olan çinli varmı acaba , ban baktım bulamadım . bu arada kimsa bu motordan pek söz etmemiş . halbuki sözü edilmeye değer bir motor.

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    motor nasıl bilmem ama web sitesine hayran kaldım

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    vallahi çin motor şans işi. ben ilk başlarda honda titan ile başalmıştım derken çine daldık. ilk motorum asya motor 150 t1 idi ben 21000 km yaptım motorla bazıları 3000 lerde bırakmış. şimdi ramzey 200 GY aldım herkeste sorun yok bende var. ama yinede seviyorum çinlileri :-)

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ortomoto adlı üyeden alıntı
    monero 250 A dan başka çift V silindir yapısında olan çinli varmı acaba , ban baktım bulamadım . bu arada kimsa bu motordan pek söz etmemiş . halbuki sözü edilmeye değer bir motor.
    250cc lik regal raptor keaway super shadow keaway land cruiser var ...
    hepsi çinli ve 3500-4500 ytl civarındalar

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    cumartesi bu motoru alacağım . en kısa zamanda sizede anlatırım .

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    keaway super shadow 250 ile bir farkı yoksa boşuna fazla para vermeyin

Evkurda bu gün chopperdan bozmayı inceledim. Açıkçası bana hiçte iyi gelmedi, keza arka cant bir süre sonra problem çıkartır kullanılan malzeme 250 mct ile bile yarışamaz. (bence) Gerçi bende epeydir iyi motosikletlere biniyordum (sırası ile honda,yamaha,bmw,kawasaki) sanırım ondan da bana kötü gelmiş olabilir. Bende kaptırdım bir çin furyası ama karar veremiyorum bir türlü. :(

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    nihayet cmx 250 a yı aldım bu gün ilk kez kullandım . aynı zamanda ilk motorum . eski motorcu bir arkadaşta test etti. sürüş konfor ,kontrol , denge . ataklık hepsi okey. bu arada arkadaş regal raptor kullanıcısı, gözü kaldı geribin. benim kendi kanaatim, kaynak yerleri ve mikelajlı parçalarda motorun yanına çömelip bakıldığında ikinci sınıflık hemen anlaşılıyor. servisteki usta da bana katıldı, ne kadar ekmek o kadar köfte yani. daha önce bir kursta honda cbf 125- 250 kullandıydım azıcık . kullanımı ona göre birazcık zor ama arkadaşın raptoruyla kıyaslarsam çok çok rahat. baya yere yakın. kontrol kolay . dönüş çapı geniş . 180 derece dönüşlerde zorlandım (acemi olduğumuda hesaba katın ). karizma o biçim . mahhalleli toplandı başına herkesin ağzının suyu aktı.
    ilk gün böyle geçti , sonuç iyi

K_C_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONERO ANGEL 150

Monero Angel 150 Kullanicilarinin Dikkatine!!!

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve hepinize şimdiden selamlar...Ben 6/07/2006 tarihinde monero angel 150 aldım...Motorun performansından gayet memnundum taki düne kadar...Arkadaşlar motorum daha 80 kmde ve FAR YANSITICILARI ERİDİ...Bu nasıl iştir anlamadım açıkçası dediğim gibi sadece 80 kmde 80000de falan değilVe servisi arayıp söylediğimde ithalatcı firmanın bundan haberi olduğunu ve far yansıtıcılarının değişeceğini söylediler.Neyse sorun umarım çözülecek fakat dikkat edin arkadaşlar farlarınıza bakın ve eğer erime varsa değiştirin.Çünki ben motorun her yerıni incelememe rağmen farlara hiç dikkat etmemiştim ve bana bir arkadaşım gösterdi ve şok oldum...konuyla ilgili msjlarınızı bekliyorum...

Motosikleti
    2006 honda cbf500
    1 aydır cmx 250 a kullanıyorum 450 km oldu , yarın servise götüreceğim ,epey bir titreşim olmaya başladı , bazı vida ve somunların gevşadiğinin farkındayım , rölanti ayarıda sapıttı , şimdilik memnunum , bunlar hep oluyormuş çinlilerde , servis ten sonra daha iyi olacağını düşünüyorum , bakıyorumda pek yaygın bir motor değil ama görenler beğeniyorlar, bu arada kullanılan malzemeler gerçekten düşük kalitede , hatta bazı parçalar sokak tezgahlarında satılan çin malı ucuz oyuncaklar gibi, mesela sol hava filtresini temizleyeyim dedim işi boş çıktı tamamen aksesuarmış sadece sağdakinde motor bağlantısı varmış,,,çıkardım tabikide ,
    ha birde bu gün ilk kez motordan düştüm , bende bişey yok , motorda da sorun yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler