Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ramzey 150cc Racing

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle bu motorun Çin malı olduğunu biliyorum.Motoru sevdim.Sadece eğer kullanan varsa yorumlarını almayı istiyorum.Motorun frenlerinin çift disk olmasıda hoşuma gitti.Yalnız titreşimi fazla oluyor diye duydum.90km/h ile gitsem titreşim durumu ne olur?
    Motor 10000 devirde 14.2 beygir güç üretiyor.
    Torku 8000 devirde 11.1nm
    Ve en önemli sorum size titiz bir kullanımda 3 yıl dayanırmı bu makina?

--FİYATI:3.600 YTL--
    Servis ve yedek parça hakkında bilgisi olan arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    valla bence temiz kullanırsan 3 yıl gider ama şunu soyleyeyım bu turdeki diger motorlarda bunla aynı makina farkı yok sadece getiren firma farklı ve bence bu fiyat cok mesela çelikin thunder var aroranın ver skyjetin var onlarada bak bi istersen ama bence o fiyata temiz bi cbr alabilirsin
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Biraz önce dediğin o modelleride inceledim.Galiba hepsinin arka fren kampana.Ve bg güçleri bununki kadar değil.Tabi arada fazla fark yok.3-4bg fark ediyor.Ve şu dikkatimi çekti;hepsinin model ismini çok az değiştirip piyasaya sunmuşlar.Mesela bu RMZ 150-23,Çelik motor'unki xjc 150-23,Arora'nınki kys 150-23, gibi tıpkısının aynısı modeller var.Kafam karıştı ya.

Bu motora 3600 vereceğine
    3500 civarında ikinci el Honda CBR 125 al
    3 yıl değil 5 yıl bin

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    zaten dikkat edersen hepsinde f5 yazar hepsi aynı yanı

Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motora 3600 vereceğine
    3500 civarında ikinci el Honda CBR 125 al
    3 yıl değil 5 yıl bin
    oncede dedim hem honda yanı al keyfine bak
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bu motor 14 bg yazdığına bakmayın
    cbr125 hayatta geçemiyor
    ayrıca kanuni firmasıda ilk piyasaya motor sürdüğünde bg gücünü bir kaç hp fazla gösterip sonra normal değerini yazıyor
    bilginize!!!
    Mustafa Kemal Atatürk

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşım aradığın herşey burada;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-150-23-a.html
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım aradığın herşey burada;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-150-23-a.html

Çok teşekkürler.
    Link için.

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı Scooter_Mania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz önce dediğin o modelleride inceledim.Galiba hepsinin arka fren kampana.Ve bg güçleri bununki kadar değil.Tabi arada fazla fark yok.3-4bg fark ediyor.Ve şu dikkatimi çekti;hepsinin model ismini çok az değiştirip piyasaya sunmuşlar.Mesela bu RMZ 150-23,Çelik motor'unki xjc 150-23,Arora'nınki kys 150-23, gibi tıpkısının aynısı modeller var.Kafam karıştı ya.
    kardeş kafanın karışması normaldir. bunu bir çok kere söyledim, tekrar söyleyeyim: amcam çin'den oyuncak ithalatı yapıyordu. adamlar görünüşte aynı olan malı, ne kadara istersen o kadara mal ediyorlar. görüntü aynı, işçilik hemen hemen aynı, malzeme kalitesi olllldukça farklı. görüntüde aynı olsalar da, malzemeden dolayı arada çoook fark var. fakat yine de o fiyat fazla gibi geldi ya bana. kış yaklaştığı için bu aralar motor fiyatları düşüşe geçer istersen biraz daha bekle
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş kafanın karışması normaldir. bunu bir çok kere söyledim, tekrar söyleyeyim: amcam çin'den oyuncak ithalatı yapıyordu. adamlar görünüşte aynı olan malı, ne kadara istersen o kadara mal ediyorlar. görüntü aynı, işçilik hemen hemen aynı, malzeme kalitesi olllldukça farklı. görüntüde aynı olsalar da, malzemeden dolayı arada çoook fark var. fakat yine de o fiyat fazla gibi geldi ya bana. kış yaklaştığı için bu aralar motor fiyatları düşüşe geçer istersen biraz daha bekle
    Acaba bu Kasım ayında yapılacak fuardan sonra bir fiyat düşüşü olabilirmi.Yani kışın almıyacağım kesin.Seneye ilkbahar-yaz arası olacak galiba.

Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı Scooter_Mania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba bu Kasım ayında yapılacak fuardan sonra bir fiyat düşüşü olabilirmi.Yani kışın almıyacağım kesin.Seneye ilkbahar-yaz arası olacak galiba.
    fuar dönemi fiyatlarda çok az bir düşüş oluyor. fakat bir süre sonra bayağı bir düşüş olur. forumlardan okuduğum kadarıyla, sizin o taraflarda hava şartları kışın bayağı kötü oluyor. o yüzden fiyatlar inanılmaz düşüyor. bizim burada (adana)havanın pek bi etkisi yok, yılda 1 ay falan yağmur var. o yüzden en azından ilkbahara tam olarak girmeden al motorunu, koy bi kenara kalsın. sonuçta akmaz kokmaz. yazın fiyatlar aşırı talepten dolayı fırlar. ayrıca bu fiyat web sitesindeki fiyatsa, ona aldanma. piyasada daha ucuza bulabilirsin. web sitesinde benim motora plaka hariç 2200ytl diyordu, ben 1800ytl'ye plaka dahil almıştım.arada 500ytl gibi büyük bir uçurum var. pazarlıkta 50-60ytl hesabı yapma, kafadan 200-250 ytl altını söyle
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de de war aynı makinadan ! adam gibi kuLLanırsan istediğin kadar kullanırsın !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

0 fiyatı 2800YTL olan site buldum.Arada 800ytl fark var.2. el yerine 0 ı çok rahat alınır. www.suratmotor.com.tr

bence o paraya 125 ybr yamaha al

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı djck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence o paraya 125 ybr yamaha al
    Bencede ama arada seninde bildiğin gibi görüntü ve kalite farkı var. Eğer görüntü ön planda ve sen gözüm gibi bakarım diyorsan Ramzeyi alabilirsin. ama kalite daha önemli zort şartlardada kullanırım diyorsan YBR daha iyi. Ama şunuda unutma hangi motor olursa olsun bakımsız kalınca yıpranır.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

ArkadaŞlar 1400 Ytl Ye 4000 Km De Ramzey Rmz 2150-23 Alinir Mi Sİzce Kazasi Falan Yok

Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı anilergin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArkadaŞlar 1400 Ytl Ye 4000 Km De Ramzey Rmz 2150-23 Alinir Mi Sİzce Kazasi Falan Yok
    kardeş motoru bi görmek lazım başka şekilde yorum yapamayız walla
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Qrhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650v, CBF150

soru

acaba bu motor 160 falan yaparmı acaba deneyen vermı harbi bayağa möerak ediyorum

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    160 değil de 140'ı görüyor.tabiki uzun bir süre sonra.ama hızdan daha önemli birşey var o da motorun kalitesi.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Horrtt

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler