Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Wuxı Scoozy Hakkında bildiiklerınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Gecen gun hıc memnun kalmadıgım mondıal marka motorumu sattım ve yetkılı servısın(tek bır markaya baglı degıl kanunı,mondıal,wuxı,bısan ıle anlasmalı) tavsıyesı ıle wuxı aldımj.3gunde 330 km gezdım.benım hosuma gıttı.bu motora sahıp olan bır arkadas var mı?Bılgı alıs verısı yapalım.
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    1 yıldır kullanan arkadaşlarım var.genelde dış aksanı dökülüyor.
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

Nasıl bi motor merak ettim walla... ilk defa duyuyom.. tost yapmaktan sağa sola bakamıyom ki

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Alıntı okulyolu adlı üyeden alıntı
    Nasıl bi motor merak ettim walla... ilk defa duyuyom.. tost yapmaktan sağa sola bakamıyom ki
    as150T nin tıpatıp aynısı.
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okulyolu, yap abi sen tostları biz sen yokken olanları anlatırız sana merak etme
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler