Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki GPZ600R hakkında bilgi sahibi olan?

Motovento
    REKLAM ALANI
    LordofDarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    86 model bir GPZ600R buldum.Bana yakın biryerde olması ve bütçeme uygun olması nedeniyle birkaç gündür düşünüyorum alıp-almamayı..
    Ama ilk kez duyduğum bir model olduğu için pek emin olamadım.Birde çok eski bir makine tabi.
    Ama elimdeki paraya dandik Çin malı motorlar almaktansa bunu tercih ettim.Zaten en düşük 600 cclik bir motosiklet istiyordum.Bütçeme göre bunu buldum.
    Motorda dumanlama problemi varmış.Açıkçası dumanlamayıda ilk kez duyuyorum.Ne olduğunu bilmediğim için burdakilere danışayım dedim.
    Bu motor hakkında fikirlerinizi bekliyorum en kısa zamanda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    aldınmı bılmıorum ama git cinli al daha iyi derım bı arıza cıkartsa yaptıramassın parcasını bulamasssın bulsan motora verdıgın kadar para isderler pişman olursun benden soylemesı kücük olsun yenı olsun sorunsuz olsun 86 model raceye guven olurmu yaw

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başına dert almak istiyorsan hemen git al
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    motor bitik durumda olduğu için yağ yakıyor onun için duman atıyor arkadaşların dediği gibi kesinlikle bulaşma derim 600cc den aşşağı düşünmüyorsan paraya kıyacaksın

1986 gpz600r (aldığına bindiğine değmez)

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Ya sorun paraya kıyma meselesi değil.Olmayan paranın nesine kıyayım
    Bütçem bukadar.Çin malı motor alsamda birsürü sorun çıkaracak elbet ama gpz den vazgeçtim gibi bu yorumlardan sonra.
    Ama kesinlikle Çin malı almayı düşünmüyorum.

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çin mallarının hepsi sorun çıkarmıyo.eğer crusr ya da çapır bana göre değil demezsen bisan lifan ya da regal raptor onerebilirim.güzel makineler

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buna ne kadar vereceksinki?
    Dumanlama tabirini bende ilk defa duyuyorum.Fakat tahminen subapların laçkalığından basınç kaçırıyor olabilir.Buda motorun içini yaptırman gerektiğini gösteriyorki parçalarını nereden bulursun bilinmez.Çinlide istemiyorsan 600'lük için biraz daha beklemen gerekiyor.2.el CBX250 bulabilirsin.24hp'de az güç değildir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

3000 tl yazılmış ilana ama tabiki 3000 veremem 86 model motora.üzerine alma masrafı,motorun masrafları falan derken baya masraf olacak.
    ilan sahibi zaten mesajıma cevap vermiyor.adanadaymış.bende mersindeyim ama yinede netten konuşmadan motoru gidip görmek anlamsız.çünkü kısıtlı bütçeye sahip biriyim.belki beğenmeyecem,belki işime gelmeyecek almak satıcının yorumlarından sonra.o yüzden ikide birde yol masrafı falan yapamam.motorun arızasıda geçici bir sorunmu kalıcımı bilemiyorum.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Bencede uzak dur.Hele motordan anlamıyorsan düşünme dahi.o paraya 2.el 250lik bir makina bulursun

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığın güne lanet okumak istemiyosan alma
    Motordan soğursun bunu alırsan
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    resimi görünce biran bana kanuni racer i hatırlattı kanuninin racer 200 tasarım olarak baya geriden geliyorumuş şaka bi yana bunun yerine racer 200 alsan bile daha rahat edersin bu motor 600 ama ne kadar kaçabilr eski patlak bir motor ve o kilo ile ?
    İki kişinin bindiği motor değildir.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    o motorun motoru bitik durumda sekmanla hallolacak bir makina olacağını sanmıyorum.piston sekman gömlek üstüne bide cila çekmek istersen yataklarıda değiştirirsin mis gibi motor sana

ŞUda varki böyle tipsiz bir motordan çok çabuk sıkılırsın
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler