Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Herkese merhabalar forumda yeniyim daha doğrusu uzun zamandır takip ediyorum ama üyeliğim yeni.Daha önce kullandığım motor regal raptor DD250E-9 km fazla yükseldiği için sattım şimdi sıfır motor almayı planlıyorum ve aklımda özellikle tipinden dolayı Keeway Land Cruiser 250 var.Ancak nette bakındım istanbulda sıfırını nerden bulabileceğimi kestiremedim.Tavsiyeleriniz nedir bu motor sıfır alınırmı sıfır fiyatı kaça bulunur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inancalio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650 Transalp
    Keeway, ve Kuba markasıyla satılıyor bildiğim kadarıyla. Keewayin kendi sitesi son girdiğimde aktifdi ama...

cluuberzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse olacak inşallah
    merhaba arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4920891/detay/

yukarıdaki ilandaki motoru almak istiyorum
    nasıldır sizce
    Hârâbat ehlini hor görme sakın, defineye malik viraneler var

cluuberzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse olacak inşallah
    arkadaşlar cevap verebilecek yokmu
    Hârâbat ehlini hor görme sakın, defineye malik viraneler var

aresce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS DRAGSTAR 650A
    selamlar bende keeway cruiser kullanıcısıyım. bir kaç sorum olacak belki forumda vardır görmemiş olabilirim
    benim motor 2008 model 30.000 de motordaki sıkıntı motor yolda giderken gaz yemiyor sanki yığılıyor ve stop ediyor sizce bunun nedeni karbüratördenmidir? çünki ustam karbüratörünü temizledim dedi ama temizlenmeden önceki sıkıntısı temizlendiktensonrada devam etti yeni karbüratör almalımıyım sizce ??

Alıntı aresce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar bende keeway cruiser kullanıcısıyım. bir kaç sorum olacak belki forumda vardır görmemiş olabilirim
    benim motor 2008 model 30.000 de motordaki sıkıntı motor yolda giderken gaz yemiyor sanki yığılıyor ve stop ediyor sizce bunun nedeni karbüratördenmidir? çünki ustam karbüratörünü temizledim dedi ama temizlenmeden önceki sıkıntısı temizlendiktensonrada devam etti yeni karbüratör almalımıyım sizce ??
    2tane shampıon bujı tak canavar olur merak etme

haydi hayırlısı bende aranızdayım artık adanada oturuyorum land cruiser 250 aldım 2008 model

ustura_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cahitdikici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydi hayırlısı bende aranızdayım artık adanada oturuyorum land cruiser 250 aldım 2008 model
    Cahhhit. Bey. Dusuncelerini paylasirmisin.

Alidulger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser
    arkadaslar bende birtane aldim bu hafta cok mmenunm seside cok memnun edici

Hayirli olsun Sifirmi ikincielmi

Motosikleti
    Keeway Land Cruiser
    ikinci el 2008 sıfırı varmi üretiliyomu ?

var gaziantepde mondial fabrikasinda montaj yapiliyor

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı cpiler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar forumda yeniyim daha doğrusu uzun zamandır takip ediyorum ama üyeliğim yeni.Daha önce kullandığım motor regal raptor DD250E-9 km fazla yükseldiği için sattım şimdi sıfır motor almayı planlıyorum ve aklımda özellikle tipinden dolayı Keeway Land Cruiser 250 var.Ancak nette bakındım istanbulda sıfırını nerden bulabileceğimi kestiremedim.Tavsiyeleriniz nedir bu motor sıfır alınırmı sıfır fiyatı kaça bulunur?
    Land cruiseleri artık RKS Cruiser olarak görebilirsin.. kuba sadece sl200 modelini getiriyor..
    ustura_01 bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Land cruiseleri artık RKS Cruiser olarak görebilirsin.. kuba sadece sl200 modelini getiriyor..
    Evet bu ayrintiyi atlamisim. Dogru soylemissiniz rks cruiser olarak geciyor ancak ayni makina profilimdeki resimde montaji devam eden motordu rica etdim inceleme firsati vermislerdi.
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    Keeway Land Cruiser
    arkadaslar benzin gosterge sorunu kronik biliyomda eskidenyedek olurdu motorlarda bircogunda var peki bu motorda varm biiyonuzmu ?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı BornToBeWild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tavsiyelerin için çok teşekkürler. IRC ve Duro liste dışılar. Michelin City Grip 120/80-16 lastiğine odaklandım. Yükseklikte 1,2 cm negatif fark yaratıyor. Bunun hesabı da şöylr yapılıyormuş; taban genişliği * 0,(yanak yüksekliği)=lastik sırttan itibaren yükseklik değeri. Örnek: 120/90-16 lastikle 120/80-16 lastik arasındaki yükseklik farkı;

120*0,9=108 mm 10,8 cm. 120*0,8= 96 mm 9,6 cm . Fark; 1,2 cm negatif.

Orjinal ebat konusuna gelince aslında hiç +/- düşünmeden Metzellerin lastikleri var fakat 140-199 euro civarı. City Grip'i 70 Euro'ya buldum. Buz motoru aradım, Cruiser 250'ye bu lastiğin de olabileceğini söyledi. Ama bu sefer yük endeksi aklıma takılıyor. Lastiği çok kısa sürede yer bitiririm diye...

Sanırım kıyıp paraya Metzeler alacağım.

Güzel dileklerin için tekrar teşekkürler.
    sonuç nedir hocam? ne aldınız? benim usta orijinal cst'ler çok kötü dedi ...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    zincirin özelliklerini bilen var mı? benim paslanıyor, hiç de hoşuma gitmiyor

Opie Winston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv250
    Arkadaşlar merhaba.Yeni başlayacak biri için (ben) tavsiye edermisiniz land cruiserı.Başlangıç chopperları arasında en begendiğim motosiklet.Önerirmisiniz?

Motosikleti
    Keeway Land Cruiser 250 , Zealsun 200 GY A
    Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce 2010 model bir land cruiser aldım. Motoru almadan önce baktırdığımda debriyajın sert olduğu ve boşa geçmesinin biraz problemli olduğu, debriyaj balatasının değişmesi gerektiği söylendi. Bunu kabul ederek aldım motoru. Crusier 250'nin debriyaj balatasını bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mı? Ya da supershadow 250'nin debriyaj balatası ile aynı mı Cruiser'ınki?

avrasya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRUİSER 250 ,MT 25,GV 250, Marauder vz 800
    Alıntı grizzlyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce 2010 model bir land cruiser aldım. Motoru almadan önce baktırdığımda debriyajın sert olduğu ve boşa geçmesinin biraz problemli olduğu, debriyaj balatasının değişmesi gerektiği söylendi. Bunu kabul ederek aldım motoru. Crusier 250'nin debriyaj balatasını bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mı? Ya da supershadow 250'nin debriyaj balatası ile aynı mı Cruiser'ınki?
    rks cruser 250 ninkiyle aynı biliyorsun keeway artık rks diye satılıyor. bende de 2012 rks cruiser 250 var land cruiser ın aynısı sadece marka ismi değişti.
    Aydın Kardeşler Motosiklet Yedek Parça İmalatı www.aydinkardesler.org
    https://www.facebook.com/osmanyaman.avrasya
    RKS Titanic 150, RKS CRUİSER 250, YAMAHA MT 25, HYOSUNG GV 250, SUZUKİ VZ800 MARAUDER.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler