Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    criminal kardeş: keeway e telefonla sordum.
    bu iki model de fuarda tr de olacağını söylediler.
    yalan değildir sanırım.
    sizlerde sorabilirsiniz .
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı
    Lafın banaysa Motomaxte son ana kadar getirmeyeceğini söylemişti.Kafadan atmadık herhalde.Son anda anlaşmışlar.
    tamam arkadaşım o zaman tam öğren ondan sonra topic aç belki adam bunu bekliyodu sen gelmicek diye ısraar ettin diye gitti belki başka motor aldı yani gereksiz şeyler bunlar....
    diyebilirsinki bana gelmicek dediler ama bi fuarı bekleminizi tavsiye ederim falan de ben söledim kesin gelmicek nası ruhsat alcan falan diye kafa karıştırma...
    KARTAL GOL GOL GOL

Herkese Merhaba,
    Siteye yeni kaydolan, henüz motor ehliyeti olmayan, ağır bir kalp ameliyatının ardından ehliyet alıp hayatında ilk kez motora binecek birisi olarak: Günlerdir alacağım motorun peşine düşmüş durumdayım. Sonunda ben de Keeway'leri keşfettim ve Supershadow ya da Land Cruiser almak niyetindeyim. Bu arada İnternette araştırırken, Keeway'in, Motomax'ın iddia ettiği gibi bir Avrupa markası ve üretimi olmadığını, 14.000 kişilik personeli olan bir Çin firmasının Çin'de Qian Jing adıyla pazarladığı motorunu 1999'dan beri dünyaya Keeway adı altında ihraç ettiğini keşfettim. Motomax'a mail atarak potansiyel müşterilerini eşek yerine koymamaları konusunda uyardım, artık gerisi onlara kalmış, ister bu bilinçli yanlışı düzeltirler, isterse düzeltmezler, ama ben en azından mororcu camiayı bu durumdan haberdar edeyim dedim.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    babakas geçmş olsun...gönlüne göre bi motor alırsın inşallah
    BİR GÜN HERKES ABS'Lİ OLACAK!!! ABS SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babakas adlı üyeden alıntı
    Herkese Merhaba,
    Siteye yeni kaydolan, henüz motor ehliyeti olmayan, ağır bir kalp ameliyatının ardından ehliyet alıp hayatında ilk kez motora binecek birisi olarak: Günlerdir alacağım motorun peşine düşmüş durumdayım. Sonunda ben de Keeway'leri keşfettim ve Supershadow ya da Land Cruiser almak niyetindeyim. Bu arada İnternette araştırırken, Keeway'in, Motomax'ın iddia ettiği gibi bir Avrupa markası ve üretimi olmadığını, 14.000 kişilik personeli olan bir Çin firmasının Çin'de Qian Jing adıyla pazarladığı motorunu 1999'dan beri dünyaya Keeway adı altında ihraç ettiğini keşfettim. Motomax'a mail atarak potansiyel müşterilerini eşek yerine koymamaları konusunda uyardım, artık gerisi onlara kalmış, ister bu bilinçli yanlışı düzeltirler, isterse düzeltmezler, ama ben en azından mororcu camiayı bu durumdan haberdar edeyim dedim.
    Birşeyi düzeltmek istiyorum.Keeway bir Avrupa markasıdır arkadaşım.Ama çinde üretildiği doğru.Motomax Keewayin Avrupada üretildiğini iddia etmiyor.Ben düzenli olarak Motomax ile mail alışverişinde bulunuyorum.Motorların Çinde üretildiği bilgisini zaten onlar da belirtiyor.Bunu aylar evvel bana zaten yazmışlardı.Ancak marka bir Macar markasıdır.Patentleri Macaristanda bir firmaya aittir.Bu konuda zaten herkes bilgi sahibidir.Sana hangi birim ne iddia etti bilemiyorum ama zaten bu motorlarla ilgilenen arkadaşlarımız neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.Yine de araştırmışsın sağol.Ama bilgiler kısmen doğru.
    Bu arada umarım sağlığına kısa sürede kavuşursun...
    İyi sürüşler

Bahadır73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili arkadaşlar herkesin kurban bayramı kutlu olsun iyi bayramlar.

Motosikleti
    fz6
    alıntıdır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Motomax-Keeway, motosiklet sektörüne yabancı olmayan ve uzun zamandan beri birçok markanın distribütörlüğünü başarılı şekilde yapan MOTOMAX firmasının ciddi ve uzun süreli araştırmalarının sonucunda işbirliği yapmaya karar verdiği Keeway firmasıyla işbirliği yapmasıyla oluşmuştur. Keeway, Avrupa piyasalarında ve hatta Amerikan pazarında yoğun talep görmekte olan, tamamen kalite ve dizayn üzerine yoğunlaşmış bir Avrupa firmasıdır. Tümüyle Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiş ve sektörde tanınmış tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş modellerinin hepsi tüm dünya piyasalarında yüksek adetlerde satılmaktadır.

Motomax olarak ekonomik fiyata önem veren müşterilerimizin taleplerini karşılamak için piyasaya sunulan Motomax-Keeway modellerini belirlerken ve hatta işbirliğimizi oluştururken esas olanı farklılık ve benzersizlik olarak nitelendirip, modellerimizin piyasada bulunan diğer modellerle aynı olmaması ve kalite açısından mükemmel olması için özen gösterilmiştir.

Bu çerçevede, kısa süre önce pazara sunduğumuz, üretim ve tasarımında katkılarımız bulunan Motomax-Keeway modellerinin satışını yapan 200 den fazla bayimizden ve binlerce kullanıcımızdan ürürnlerimiz hakkında gerek kalite, gerek fiyat, gerekse yedek parça konularında memnuniyet verici görüş almaktayız..

Ayrıca, halen satılmakta olan Motomax-Keeway modellerinin yanında kısa süre içerisinde pazarımıza sunmayı planladığımız bir çok yeni modelimiz üzerinde özenli çalışmalarımız devam etmektedir. Yeni modellerimize ait gelişmeler güncel olarak sitemizden yayınlanmaktadır.
    KARTAL GOL GOL GOL

Motosikleti
    fz6
    sanırım bu tatmin eder sizi
    KARTAL GOL GOL GOL

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    tatmin
    düzey

Alıntı zipir adlı üyeden alıntı
    alıntıdır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Motomax-Keeway, motosiklet sektörüne yabancı olmayan ve uzun zamandan beri birçok markanın distribütörlüğünü başarılı şekilde yapan MOTOMAX firmasının ciddi ve uzun süreli araştırmalarının sonucunda işbirliği yapmaya karar verdiği Keeway firmasıyla işbirliği yapmasıyla oluşmuştur. Keeway, Avrupa piyasalarında ve hatta Amerikan pazarında yoğun talep görmekte olan, tamamen kalite ve dizayn üzerine yoğunlaşmış bir Avrupa firmasıdır. Tümüyle Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiş ve sektörde tanınmış tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş modellerinin hepsi tüm dünya piyasalarında yüksek adetlerde satılmaktadır.

Motomax olarak ekonomik fiyata önem veren müşterilerimizin taleplerini karşılamak için piyasaya sunulan Motomax-Keeway modellerini belirlerken ve hatta işbirliğimizi oluştururken esas olanı farklılık ve benzersizlik olarak nitelendirip, modellerimizin piyasada bulunan diğer modellerle aynı olmaması ve kalite açısından mükemmel olması için özen gösterilmiştir.

Bu çerçevede, kısa süre önce pazara sunduğumuz, üretim ve tasarımında katkılarımız bulunan Motomax-Keeway modellerinin satışını yapan 200 den fazla bayimizden ve binlerce kullanıcımızdan ürürnlerimiz hakkında gerek kalite, gerek fiyat, gerekse yedek parça konularında memnuniyet verici görüş almaktayız..

Ayrıca, halen satılmakta olan Motomax-Keeway modellerinin yanında kısa süre içerisinde pazarımıza sunmayı planladığımız bir çok yeni modelimiz üzerinde özenli çalışmalarımız devam etmektedir. Yeni modellerimize ait gelişmeler güncel olarak sitemizden yayınlanmaktadır.

İşte budur dostum.Ben dedim bilen biliyor diye.Keewayi ancak kullananlar bilir.
    Sana tamamen katılıyorum.
    Keyifli Sürüşler...

Ergün(Divinity) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hehe bu açıklamalar bence anlamsız, Avrupa markası olması çin işi olması gerçeğini değiştirmiyor, kullananların tecrübelerini/yorumlarını okumak/dinlemek gerek.. Tabe imkan var ise sürmek de gerek..

Alıntı Ergün(Divinity) adlı üyeden alıntı
    Hehe bu açıklamalar bence anlamsız, Avrupa markası olması çin işi olması gerçeğini değiştirmiyor, kullananların tecrübelerini/yorumlarını okumak/dinlemek gerek.. Tabe imkan var ise sürmek de gerek..

Çok yeni olduğun ve Forumu henüz okumadığın çok belli.Önce Keeway Superlight 150 topiğini bi oku.Orada kullanan 10 larca arkadaş var.Ya bak yukarıdaki mesajlarda zıpır arkadaşımıza mesajlar at.Avatarındaki resim kendisidir.Altında da bir keeway var.Bilmeden okumadan yorum yapmayalım.Ortalığı germeyelim...

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Ben ARN125 sahibi bir Keeway'ciyim ve motosikletimden oldukça memnunum. Land Cruiser'i ben de çok beğendim ve merakla fiyatını bekliyorum. Sanırım ilk fırsatta alacağım. Umarım hava soğutmalı olması uzun yolculuklar için ciddi bir engel değildir.
    Bu Çin malı muhabbetine fazla takılmamak gerektiğine inanıyorum. Kalite coğrafyadan bağımsız bir şey, önemli olan arkasında duran firma ve servis kalitesidir diye düşünüyorum. Çin'de maliyet çok daha düşük, bu da sadece bu sektörde değil, tüm sektörlerde firmaları oraya yönlendiriyor. Eğer bu "Çin malı" yaftası yemek için yeterli bir nedense, evet, bunlar da Çin malı. Ancak yurtdışı seyahatlerimde oldukça fazla keeway gördüğümü söyleyebilirim. Bu da kalite standartı oldukça yüksek olan EU nedeniyle içimi rahatlatıyor. Bugün yazılım sektörünün Çin ve Hintlilerin elinde olduğunu düşünürsek, burada olup bu satırları yazmamızda bile adamların payı olduğu gerçeği ortaya çıkar...

Motosikleti
    fz6
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı
    Çok yeni olduğun ve Forumu henüz okumadığın çok belli.Önce Keeway Superlight 150 topiğini bi oku.Orada kullanan 10 larca arkadaş var.Ya bak yukarıdaki mesajlarda zıpır arkadaşımıza mesajlar at.Avatarındaki resim kendisidir.Altında da bir keeway var.Bilmeden okumadan yorum yapmayalım.Ortalığı germeyelim...

yorum yapmış olmak için yorum yapmayın forumu iyice araştır en geniş topiclerden biri keeway 150 sl oku istersen
    KARTAL GOL GOL GOL

kafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 250-5
    motorun kasası ve görünüşü harika.. karizmatik hamallıktan hoşlananlar için ideal (şekil:A;ben!) biraz ağır kalmış ancak.. 250cc 18hp :(.. bizim 250 jinlunlar 21hp.. benim kullandığım 150cc ise 15 hp. bunlar önemli detaylar.. motorun torku gücü tatmin ediyor insanı.. ben ilk motorumda bunu öğrendim. trafikte makasa girmemek için hızlanmanız gerekiyor bazen.. ya da sıkıştırıldığınız da sıyrılmak için gazı açtığınızda motorun sizi oradan ışınlamasını bekliyorsunuz. bu modeli beğendim ama görünüşü kadar ağır olmalı.. servisleri ile ilgili bir fikrimde yok henüz.. bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim gerçekten..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Az önce baktım jinlun ile landcruiser in ağırlıkları aynı 140 kg .jinlun söylediğin gibi 21 bg ile önde ancak landcruiser tork konusunda 16 N/m ile (Jinlun un 15 N/m) önde. (Yanlış anlamanızı istemem ,senin motorun benim motorum yarışması yapmak istemiyorum) Bu da demek oluyorki iki motorun da sürüş karakteristikleri farklı olacaktır. Umarım landcruiser (dolayısıyla Supershadow) da jinlun kadar atakdır.
    Ayrıca yaygın olarak uygulanan Virago 250 modifiye deneyimlerinden faydalanıp Amerikayı yeniden keşfetmeden kolayca güç artışı alabileceğimiz kanısındayım

Motosikleti
    Jinlun 250-5
    satış fiyatıda belirlendikten sonra daha sağlıklı bir kıyaslama yapılabilir.. üstelik bu model su soğutmalı.. kendi motorum diyede söylemiyorum ama jinlun 250 cc'deki çekiş iddialı.. modifiyeli egsozu ile sınıfında ki spor modeller kadar güçlü olduğu kanısındayım. ben 150cc sahibiyim ve bir üst sınıfa geçmeyi düşünüyorum.. performans ile yaşadığım tatminsizlik (silindir hacminden kaynaklanan) nedeni ile biraz sıkı okuyup eleyeceğim.. servisler ile ilgili bir bilgi forum açısındanda yararlı olacaktır.. distribütör firmanın bilgi desteği sanırım buraya ulaşmamış, halbu ki çok faydalı olurdu her iki taraf içinde.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Satış fiyatının belirlenmesinden bahsediyoruz ama bu motorun henüz satılıp satılmayacağı bile belli değil.Bu konuşmaları daha çok Supershadow'u baz alarak yaparsak hepimize daha yararlı olacağı kanısındayım.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Jinlun 250-5
    öncelikle ben supershadow değil landcruiser modeli ile ilgileniyorum ve dolayısı ile bu forumdan faydalanmak istiyorum. motosiklet alım-satım kararları orta ve uzun vadelerde alınması gerekir ve bu süreçte de iyi bir araştırma yapılmalıdır. forumdan okuduğum kadarı ile önce bazı modellerin daha sonra da değişen bir kararla tüm modellerin -landcruiser dahil- fuara katılacağına ve bununla beraber satışa çıkacağı kanısına vardım. Servis ağı ile ilgili bilgilendirme de yardımcı olmanızı ve yorumlarınızı dahil bekliyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Zaten landcruiser ve supershadow mekanik olarak ikiz oldukları için bu model ile igili yorumların birçoğu da supersadow için geçerli değil mi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler