Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok ucuz olması da iyi bişey değil aslında.V2 motorlar için konuşuyorum tabiki.Vertikal silindirlerin maliyeti zaten düşük.Fuarda kaç motorda V2 göreceğiz bilinmez ama.Hepsi daha pahalı olacaktır bundan eminim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar dayım Alibeyköybayiliğini aldı merak ettiğiniz bişey varsa sorarız
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Öncelikle fiyatı hakkında bir bilgisi var mı?Hem Landcruiser'ın, hem Supershadow'un.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Ben yarın öğrenir yazarım eline 150 likler gelmiş 250 likler kısa bi süre sonra gelicek dedi bugün.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Offf, o kısa süreyi kaç aydır bekliyoruz...
    Dayın bir patlatsa şu bombayı, bir tarih , bir fiyat söyleyebilse keşke.
    İyi haberlerini bekliyoruz...

valla bensorar öğrenirim ama fiyat söylemek bayi politikasına aykırı olabilir belki bu aşamada onun için sizinle paylaşamıyabilirim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Onu anlayışla karşılarız da, Keeway'in ciddiyetsizliğine inanmaya başladı bir sürü insan.Git gide ertelenen motorları görüş tarihi hiç olmazsa fuara yetişebilecek mi? Fiyat bekleyenleri soğutacak kadar abartı birşey mi, Salcano'yu unutturacak ya da ikisi arasında düşündürebilecek gibi daha uygun birşey mi olacak? Bu gibi belirsizliklere kesin cevap alamasak da hiç olmazsa bunların bayiler tarafından tartışılıp, bilindiğini görmek bizi (en azından beni) bir nebze rahatlatacaktır.

TheTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    valla supermiş goruntu
    [B][COLOR="blue"][COLOR="Blue"][COLOR="Blue"][B][I]Bu motor sevdası yüzünden bigün bi ağaçla bir olacam.Ambulans tercihim YZF-R1[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Ben saldım abi yelkenleri suya. Bekle bekle nereye kadar. Yok merkeze şu tarihte geliyo , yok bayiye şu tarihte geliyo. Vazgeçtik fuara geliyo. Ciddiyetsizler bu adamlar. Ne bu çocuk oyuncağı mı lem bu. Biraz firma disiplini olur beeea. Yalan olur Keeway ben sööliiim.
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

bence adamlar piyasayı bekliyo aynı mal başka markalardada var sanırım haklı olarak onları bekliyor olabilir(haklı olarak)150 lik makina içinda geçen sezon aynı şeyi yaptılar ama piyasanın en iyi malıda oydu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Dostum dayın da fiyatı bilemez.Fiyatı benim tanıdığım bir kişi biliyo.O da Okan Altınparmak.O da fuara saklıyor.Boşuna uğraşmayın.Sadece rakam aralıklarını söylerler.Net bişey öğrenemezsiniz

Ya arkadaşlar benimmerak ettiğim acaba bu makinaya 18 beygir yeterlimiki biraz hantal olur gibi geliyor bana.siz ne dersiniz, ayrıca sitede iki farklı resim var LAND CRUISER için biri daha aksesuarlı
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

O asksesuarsız modeli satılacak Türkiyede.Ağırlığı çok değil 18 beygir de yetecektir ama tipine göre uygun değil.Görünüş konusunda katılıyorum.Mesela vento var keewayin amerikada üretilen motoru.Aynı land cruiser o 29 beygir.Ülkeye göre muamele anlayacağın

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı
    Dur bi motoru görmedik daha.Fuarda diğerleri leş olursa ne yapacan.Biraz kararlı ol sen de canım.Bu kadar çok fikir değiştirilmezki kanka
    Kardeşim fiziksel özelliklerim chopper al diyor ama ruhum racing istiyor :D...Bir kere geleceğiz dünyaya gözümü kararttım valla kanka Kawasaki ZX6R'dan aprilia Rs125'e indim :D.Hemen ölmeyelim dimi...Eray ne düşünüyor Kanuni Racer konusunda.Fuarda beraberiz.

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Ben de Keeway'e kızıp vazgeçenlerdenim. O parayı ona vereceğime tiger alırım, 20 HP, yedek parçası da daha ucuz... Nedir bu, bi fiyat attılar ortaya, biz "oh, ne iyi, güzel motormuş" dedik, hooop, fiyat arttı. Kimseyi havaya sokmamak lazım demek ki...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Tüh! Ben de başlığı uyanmış görünce, bi gelişme oldu zannettim

Aksesuarsız iğrenç duruyor ama bulunmazda bi süre aksesuarları Türkiye de şimdi
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Alıntı kocaday adlı üyeden alıntı
    Kardeşim fiziksel özelliklerim chopper al diyor ama ruhum racing istiyor :D...Bir kere geleceğiz dünyaya gözümü kararttım valla kanka Kawasaki ZX6R'dan aprilia Rs125'e indim :D.Hemen ölmeyelim dimi...Eray ne düşünüyor Kanuni Racer konusunda.Fuarda beraberiz.
    Walla bilmiyom kanka.Eray da karar veremedi daha.Zaten uzadıkça sardı valla.Sinirlerim bozuldu benim de.Bekliyorum artık.Fazla yorum da yapmıyorum

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum sen motorların en kralına layıksın valla gönlüne göre en kralını al zamanla büyütürüz.Bende bu aralar Fiat Punto'ya merak saldım valla çok yanar döner oldum sonumuz ne olacak bakalım.Görüşürüz...

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla arkadaşlar bende artık vazgectim bu keewayden Motomaxın bu yanlış nabız yoklama politikası beni tırstırdı . Ben HYOSUNG GV 250 (28 HP)almayı düşünüyorum.Zaten şu anda YBR 125 im var nisana doğru HYOSUNG GV 250
    Güney Kore malı ve çok tutulan bir motor olduğunu okuyor,duyuyorum. tek sorun yedek parça olmuş zamanında,ama şimdi bu sorun da çözülmüş diyorlar Global motor bu işi halletmiş. göreceğiz

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler