Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Address Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Resim ve teknik özellikler eklenmiştir..

Ben beğendim. şehir içinde terlik niyetine bin,her araya dereye gir. sele altı bagajıda gayet iyi. Honda'nın 110cc segmentindeki Fizzy & Spacy çirkinliğine, bu güzellik iyi bir fiyatlandırmayla son verir diye düşünüyorum.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altin elbiseli adamin EICMA'da ana avrat dumduz gittigi, bize gelmez dedigi tum modeller Turkiye'ye gelecek gibi gorunuyor

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Gücüne kimse değinmemiş...
    Bilen var mı ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gücüne kimse değinmemiş...
    Bilen var mı ?
    Suzuki com.tr'de 9 beygir olarak belirtilmiş.

Buda rodosta fotoğrafını çektiğim rakibi, honda vision 110. her şeyi aynı olmakla beraber vision da frenler combine.

tam benlik gözüküyor. ev-iş-okul üçgeni için. geliş tarihi ve maksimum fiyat hakkında bilgisi veya öngörüsü olan var mı?

Alıntı fair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam benlik gözüküyor. ev-iş-okul üçgeni için. geliş tarihi ve maksimum fiyat hakkında bilgisi veya öngörüsü olan var mı?
    26 şubatda fuarda olucakmış.
    Bayii'nin biride 5 bin ile 6 bin arası bir rakkam telaffuz etmişti ama unuttum. gerçi gelmeden fiyat ne olucağı muamma..!

Suzuki address için sözleşmeyi yaptım. ş.içinde yeterli olucağı kanatindeyim.

Büyük teker,enjeksiyon,full face kask alabilen bir sele altı,daha ne olsun.

Neticede o paraya spacy veriyorlar ( En çirkin scooter ) İmkanım olsaydı birde yanına van van alıcaktım. tam bir zevk makinası...

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Adress iyi seçim. Hayırlı olsun.

Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adress iyi seçim. Hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda rodosta fotoğrafını çektiğim rakibi, honda vision 110. her şeyi aynı olmakla beraber vision da frenler combine.
    http://i.hizliresim.com/MP9ygM.jpg
    Zamanında (4 yıl önce) spacy yerine niye vision niye gelmez diye isyan etmişitim, suzuki tıpkısının aynısını yapmış ve gelmiş.

enjeksiyonku 110'luk delight 4.600 den 6000 oldu, 14 cantlar tam karar, hava soğutma, enjekiyonlu 110 luk PCX in ucuz alternatifi japon üçlüsünün en güzeli bence şuan, alınır duruyor
    Motor_Derili ve Deeplord bunu beğendiler.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında (4 yıl önce) spacy yerine niye vision niye gelmez diye isyan etmişitim, suzuki tıpkısının aynısını yapmış ve gelmiş.

enjeksiyonku 110'luk delight 4.600 den 6000 oldu, 14 cantlar tam karar, hava soğutma, enjekiyonlu 110 luk PCX in ucuz alternatifi japon üçlüsünün en güzeli bence şuan, alınır duruyor
    Özellikleri sebebiyle fiyatı uygun geldi. tipide benim tarzım. önceki kullandığım sh 300 ede oldukça benziyor.

Honda'nın standına gidip, geçen yıl fuara sh 125 getirip web sayfasına koydunuz peki neden getirmediniz sorusuna, yeterli talep olmadı.

Peki spacy alfa ya talepmi geldide, fuardan önce bayii lerde teste açtınız şeklinde hafif gergin sohbet geçti. bende şimdi suzuki'ye gidip addressi

almaya gidiyorum deyip odadan çıktım. kısacası honda'nın bir yerlerini kaldıran biz. mal almayıp tepkimizi göstericek olanda bizleriz.

Moğol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısmetse en kısa zamanda aranızda olucam suzuki kalitesini ben yaşamak istiyorum.

arkadaslar motorsiklet yakıt tüketimi olsun depo alanı olsun cok guzel birde cub la bu scoter ları kıyaslamayalım scooterlar cublardan daha rahat ve titreme sarsma daha az bizzat kendim denedim scoterda tekerler daha kucuk ve kalın olunca cub 17janta göre 14 jant olması ve süspansiyonlar daha esnek olmasından dolayı daha konforlu.....ama tipi cub tarzı 97 kg.. 9nw beygir gucunde .. yamaha cripton 7.9 nw beygir gucu , honda wing go 7.4 nw beygir gucunde honda wave 110i 8.65nw beygir gucunde . birde 97 kg ise baya atik olcaktir... honda pcx 125 cok pahalı ve iri geldi suzuki adres cub tarzı kucuk heryere girebilecek hafiflikte ve boyutta.. suzuki adressi test eder olursa lütfen burdan paylasssın konfor olsun atiklik yakıt tuketimi olsun.. pcx ile kıyaslamasını 4 gözle bekliorum
    NECDET ÖĞÜRT ve METDOĞ bunu beğendiler.

METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Suzuki adressin Enjeksiyonlu olması sizce iyimidir?arkadaşlar.

Tabiki artisi var yakittta 20-25 kurus yakit tasarrufu saglicaktir suzuki adress te ve cekis gucune artisi olcaktir. Enjeksiyon sistem karburatör ateslemeden daha pahali oldu icin firmalar kucuk motorsiklerde kullanmiyor
    NECDET ÖĞÜRT ve METDOĞ bunu beğendiler.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Yokmu şu motoru inceleyen yahu özellikle hız değerlerini merak ediyorum eğer şehir içinde işimi görürse alacağım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)