Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    bugün geziden döndük. giderken sabah erken çıktık. hava biraz serindi rüzgar yoktu asvaltta iyi sayılırdı düzlükte motor 132 ye kadar çıktı bayağ bi şaşırdım. cbr 125 ide 20 30 cm geçebildim. cbr ı kullanan arkadaş benden 30 kilo hafif birde.
    cannon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün geziden döndük. giderken sabah erken çıktık. hava biraz serindi rüzgar yoktu asvaltta iyi sayılırdı düzlükte motor 132 ye kadar çıktı bayağ bi şaşırdım. cbr 125 ide 20 30 cm geçebildim. cbr ı kullanan arkadaş benden 30 kilo hafif birde.
    Neden bukadar şaşırdın ki ben rüzgarın hafif olduğu ortamda düzde çok gördüm 135, ayrıca cbr 125 ten 2bg kuvvetli bizim motor kalkışta ve hızlanmada zaten yzf açar arayı fakat son hızda cbr da devir kesici olmadığı için alır gider. Ben 135 te kalırken uzun yolda cbr125i olan arkadaşım 158 gördü. Benden 10 kg fazla. Hafif rampa aşşağıya, lakin bunlar okadarda önemli kriterler değil unutma unutturma youtube da 163 gören yzf var ve daha kimse nasıl gördüğünü bilmiyor. :D

"ib**** biri yamaha yzf-r125'i almış, artık modifiye mi etmiş, neresini değiştirmiş bilmiyorum ama 163 km/h hıza ulaşmış. youtube'da soruyorlar, tahmin etmeye çalışıyorlar nasıl modifiye yaptığını ama cevap da vermiyor g**. )

http://www.youtube.com/watch?v=6bj8yqR5ur0#t=42

belki de başka motorla yaptı, ulan adam verdi şüpheyi iyi mi.?"

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    adamın biri yoruma yazmış benim aklımdan gecenleri mallosi kit 16 dişli öne, bende öne 15 taktım 145 e cıktı sürat

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    Evet arkadaşlar bende inşallah para biriktirip alacağım üniversiteye başladım bu yıl 2.döneme doğru almayı planlıyorum 2.el alacağım ortalama kaç para gerekir kışta almak için

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden bukadar şaşırdın ki ben rüzgarın hafif olduğu ortamda düzde çok gördüm 135, ayrıca cbr 125 ten 2bg kuvvetli bizim motor kalkışta ve hızlanmada zaten yzf açar arayı fakat son hızda cbr da devir kesici olmadığı için alır gider. Ben 135 te kalırken uzun yolda cbr125i olan arkadaşım 158 gördü. Benden 10 kg fazla. Hafif rampa aşşağıya, lakin bunlar okadarda önemli kriterler değil unutma unutturma youtube da 163 gören yzf var ve daha kimse nasıl gördüğünü bilmiyor. :D

"ib**** biri yamaha yzf-r125'i almış, artık modifiye mi etmiş, neresini değiştirmiş bilmiyorum ama 163 km/h hıza ulaşmış. youtube'da soruyorlar, tahmin etmeye çalışıyorlar nasıl modifiye yaptığını ama cevap da vermiyor g**. )

http://www.youtube.com/watch?v=6bj8yqR5ur0#t=42

belki de başka motorla yaptı, ulan adam verdi şüpheyi iyi mi.?"
    aramızda 30 kg fark var ben geçemiyodum onu baya şaşırdım ben ya

Motosikleti
    Terketmişler burayı.
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    ben de terkedecem de bir türlü satışını veremedim. herkes mi son anda vazgeçer? vay anasını.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Terketmeyin ya niye terkediyorsunuz...

Motosikleti
    yzf r125
    akşam olmuştu eve geldim. motorumu herzaman 15 dk yürüme mesafesiyle en güvenli yere, emniyetin kapalı otoparkına bırakıyordum, o akşam üşendim evin önüne kilitleyim dedim bırandasınıda örttüm.. nese sabah oldu. aşağıya indim. motorun brandasını bi açtım. ne göreyim, motorun heryeri çizikler içinde, hemde derin derin.. çizilmeyen hiçbiyeri kalmamış. koltuğuda bıçakla delmişler.. tekerler patlamış.. ben başladım küfürler etmeye. bağırıp çağırmaya. tam sinir krizi geçirip bayılma noktasına geliyordum ki birden gözümü açtım, hepsi rüyaymış.. gecenin 2 sinde uyku sersemiyle söylediğim ilk şey.. allahım bana şakamı yaptın bu nasıl rüya.. dedim çok kötüydü bee
    hellboys ve TASKART bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam olmuştu eve geldim. motorumu herzaman 15 dk yürüme mesafesiyle en güvenli yere, emniyetin kapalı otoparkına bırakıyordum, o akşam üşendim evin önüne kilitleyim dedim bırandasınıda örttüm.. nese sabah oldu. aşağıya indim. motorun brandasını bi açtım. ne göreyim, motorun heryeri çizikler içinde, hemde derin derin.. çizilmeyen hiçbiyeri kalmamış. koltuğuda bıçakla delmişler.. tekerler patlamış.. ben başladım küfürler etmeye. bağırıp çağırmaya. tam sinir krizi geçirip bayılma noktasına geliyordum ki birden gözümü açtım, hepsi rüyaymış.. gecenin 2 sinde uyku sersemiyle söylediğim ilk şey.. allahım bana şakamı yaptın bu nasıl rüya.. dedim çok kötüydü bee
    Çok kafana takıyorsundur birşey olacak çizilecek edecek diye. Bilinç altı tehlikeli birşeydir. :D
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde 10 dk kapalı otopark. ölmek üzere olmadığım sürece bırakmam sokağa. gerçi adam r1 bırakıyor ama ben bırakmam uyku tutmaz vallaha.

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kafana takıyorsundur birşey olacak çizilecek edecek diye. Bilinç altı tehlikeli birşeydir. :D
    çizilmeye çizildi zaten. söylemesi ayıp 2 defa devirdim :D dün pasta cilayla çizik geçermi diye uğraşmıştımda geçmedi.. ordan aklımda kaldı heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde 10 dk kapalı otopark. ölmek üzere olmadığım sürece bırakmam sokağa. gerçi adam r1 bırakıyor ama ben bırakmam uyku tutmaz vallaha.
    aynen öyle kardeş

bilal39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r125
    S.a arkadaşlar 2014 yzf lerde dıjıtal ekranda en altta sol tarafda değişik değişik yazılar cıkıyor gaz kolunun ordaki tuşa bastıyan onların anlamları nelerdir ?? birisi bana izah edebilirmi ? bir sorum daha olucak ekranda hararet çizgisi tek çizgi , su koymak zorundamıyım km daha 204 yoksa 1000 km olduyan servis kendisimi bakıyor ? k.gelsın

Motosikleti
    R125 >> MT25
    arkadaşlar şehir içinde 20 dakikalık sıkışık trafikte sürüşlerde fan açıyor motorsiklet normal mi sizce

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şehir içinde 20 dakikalık sıkışık trafikte sürüşlerde fan açıyor motorsiklet normal mi sizce
    normal merak etme. benimde öyle

Motosikleti
    regal raptor spyder 250 cc
    merhaba arkadaşlar bende gecen yıldan beri yzf r125 kullanıcısıyım ilk motorum gecen ikinci el olarak almıştım 2013 model onu sattıktan sonra iki gün önce yeni kasa 2014 yzf r 125 aldım size sorum rodaj olacak ne yapmam gerekiyor nasıl kullanayım bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim bu arada ben DENİZLİ/ACIPAYAM da ikamet ediyorum slmlar.

Motosikleti
    yzf r125
    beyler bu motorun vergisini nereye ve ne kadar ödüyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı sisse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende gecen yıldan beri yzf r125 kullanıcısıyım ilk motorum gecen ikinci el olarak almıştım 2013 model onu sattıktan sonra iki gün önce yeni kasa 2014 yzf r 125 aldım size sorum rodaj olacak ne yapmam gerekiyor nasıl kullanayım bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim bu arada ben DENİZLİ/ACIPAYAM da ikamet ediyorum slmlar.
    hayırlı olsun kardeşim. valla ben rodajı 80 i geçmeyecek sekilde kafama göre takıldım açıkcası

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Honda cbf 150 ile aynı yolu yaptığımda fan açmıyor birde amortisorler cbf'e göre çok sert en ufak bir bozuk yolda yada kasiste fazla sarsıyor.

Motosikleti
    regal raptor spyder 250 cc
    Teşekürler kardeşim. işin gerceği kitapcıkta farklı motor tamircisi arkadaşlara göre farklı benimde aklım kariştı acıkcası çok fazla gaz vermiyorum 100km geçmiyorum aynı gazda ve fiteste sabit kalmıyorum sanırsın uzay mekiği kullanıyorum

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbf 150 ile aynı yolu yaptığımda fan açmıyor birde amortisorler cbf'e göre çok sert en ufak bir bozuk yolda yada kasiste fazla sarsıyor.
    cbf 150 fan ???? o hava ssoğutmalı onda radyatör yok ki fan olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)