Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumu bir süredir takip ediyorum. Bu motorun hastasıyım. Her yerde o'nun resimleri var. Üniversite öğrencisiyim. Maddi durumumuz iyi değil. Her gece hayalini kurup delirme noktasına gelip alamamak çok kötü bir şey. Motorunuzun kıymetini bilin. Allah kaza bela vermesin. İyi günler...

bazı şeylerin olmaması olmasından iyidir kardeşim, herşeyin allah'tan hayırlısını diliyceksin. Buraya girip yazılanları gören gözün yazı yazacak ellerin var. ;)
    xbuky bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Motorunu yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, imkanı olmayan ya da şartlar olgunlaşmadığı için motoru alamayan arkadaşlar da canını sıkmasın, kısmetse o da olur.

Konu renklensin, motorlarınızı görelim diyen bir çok arkadaş var, henüz adam akıllı manzaralı bir yere gidip fotoğraf çekme şansım olmadı ama fırsat bulunca onu da yapacağım. Konuya renk katmak için 1-2 fotoğraf ekliyim.

Motoru aldığım gün;

Servise ilk gittiğimde;

Bunu da telefonda buldum

barodi bunu beğendi.

BerkBrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R125
    [IMG][/IMG] Buda benden olsun yeni katıldım aranıza.Herkese selamlar
    Mustafa A., barodi ve TASKART bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı BerkBrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://hizliresim.co...6N.jpg</a></a> Buda benden olsun yeni katıldım aranıza.Herkese selamlar
    bursa mt ile gezilere gel abide tek yzf olmayayım :D
    BerkBrs ve TASKART bunu beğendiler.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sadece meraktan soruyorum. Bakımları kaç km'de bir ve ne kadar? Birde km'de kaç kuruş yakıyor bu canavarlar (: Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha Yzf R125
    Tamam dostum yer zaman haber verirseniz oradayım

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Arkadaşlar sadece meraktan soruyorum. Bakımları kaç km'de bir ve ne kadar? Birde km'de kaç kuruş yakıyor bu canavarlar (: Şimdiden teşekkürler
    60 liraya hava yağ filtresi aldım. bakımı kendim yaptım. filtreler orjinal. bakımlar 3 bin km de bir. en son ölçümde yüz km de 2.27 litre yaktım. 2 nin altına düşürülebilir ama ben yüksek devir sürdüm biraz. 3 lt yakan var.
    xbuky bunu beğendi.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya abilerim ben üniversitede okuyorum. Evim okula 45 km. Maddi durumumuz pek iyi değil ama bu motoru almam lazım. En uygun nasıl alabilirim. Okula gitmek için 3 otobüs değiştiriyorum. 4 senem daha var. Bu motor çok az yakıyor. Mondial'lerde 9 10 kuruş yakıyor diye yazıyor sitelerinde ama 20den aşağı yakan yok.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Ya abilerim ben üniversitede okuyorum. Evim okula 45 km. Maddi durumumuz pek iyi değil ama bu motoru almam lazım. En uygun nasıl alabilirim. Okula gitmek için 3 otobüs değiştiriyorum. 4 senem daha var. Bu motor çok az yakıyor. Mondial'lerde 9 10 kuruş yakıyor diye yazıyor sitelerinde ama 20den aşağı yakan yok.
    yaz geldi işte çalışmak için fırsat. zaten sezonda uygun bulamassın herkes 1 lira arttırmış. kışın 7 olan motor 8, 7 buçuk olan motor 8 buçuk olmuş, 2. el temiz bi motor alırsın kışa doğru. bide 35 liraya motul yağ aldınmı 95 liraya hallettim ben bakımı. diğer mesajda yazmamışım.
    xbuky bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R125
    2014yzf125 sikistirmadigimda ortalama 1.6litre yakti 100km de

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)

emreng ve Mustafa A. bunu beğendiler.
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

motosikletiniz çok güzel güle güle kullanın. hız olarak da insanoğlunun neyine yetmiyor 120km hız hayret bir şey. benim xt var max 105filan yapıyor :-) 70i görünce yeterli diyorum . daha fazla motosiklet kullanabilmemiz için hayatta kalmamız lazım :-) arkadaşlar kısmet olursa ben de yzf ailesine katılmak istiyorum aslında xt den çok memnunum ama yzf için satmak durumundayım alıcısı var gibi şu an yzf yi pek görmedim canlı olarak. benim boy 1.85 , kilo 85 bu motor bana küçük durur mu? bu boylarda arkadaşlar bilgi verebilirse çok memnun olurum. başlangıç motorum olmayacak alırsam. daha önce hyo 250 ve bir çok motosiklet kullandım. amacım motoruma 4 4lük bakıp çok uzun vadede bu motoru kullanmak. durum böyle olunca yzf nin bende küçük durup durmayacagini çok merak ediyorum

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletiniz çok güzel güle güle kullanın. hız olarak da insanoğlunun neyine yetmiyor 120km hız hayret bir şey. benim xt var max 105filan yapıyor :-) 70i görünce yeterli diyorum . daha fazla motosiklet kullanabilmemiz için hayatta kalmamız lazım :-) arkadaşlar kısmet olursa ben de yzf ailesine katılmak istiyorum aslında xt den çok memnunum ama yzf için satmak durumundayım alıcısı var gibi şu an yzf yi pek görmedim canlı olarak. benim boy 1.85 , kilo 85 bu motor bana küçük durur mu? bu boylarda arkadaşlar bilgi verebilirse çok memnun olurum. başlangıç motorum olmayacak alırsam. daha önce hyo 250 ve bir çok motosiklet kullandım. amacım motoruma 4 4lük bakıp çok uzun vadede bu motoru kullanmak. durum böyle olunca yzf nin bende küçük durup durmayacagini çok merak ediyorum
    niye küçük dursun abi, aksine tam boyuna göre. ben 1.75 boyundayım, üzerindeyken ayaklarım yere tam basıyor. ama yine de bazen bi tık daha uzun olsam diye içimden geçirmişimdir.

bu arada ikinci el alacaksan ben satıyorum. ilgilenirsen ilanım; www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2-sahibinden-tertemiz-butun-bakimlari-yapilmis-yamaha-yzf-r125-166627269/detay/
    "Life begins at the end of your comfort zone."

Motosikleti
    R125 >> MT25
    arkadaşlar bizim motorların arka amörtisor sertlik ayarı nereden yapılıyor bilen biri anlatabilir mi ?

yzf 125 kullananlar boyunuz kaç?

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı arnex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, imkanı olmayan ya da şartlar olgunlaşmadığı için motoru alamayan arkadaşlar da canını sıkmasın, kısmetse o da olur.

Konu renklensin, motorlarınızı görelim diyen bir çok arkadaş var, henüz adam akıllı manzaralı bir yere gidip fotoğraf çekme şansım olmadı ama fırsat bulunca onu da yapacağım. Konuya renk katmak için 1-2 fotoğraf ekliyim.

Motoru aldığım gün;

http://i.hizliresim.com/epYy90.jpg

Servise ilk gittiğimde;

http://i.hizliresim.com/djmvyQ.jpg

Bunu da telefonda buldum

http://i.hizliresim.com/ElkmXD.jpg
    Ceketinizin modeli nedir acaba

Motosikleti
    R125 >> MT25
    benim boy 1.80
    emre xt125 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ceketinizin modeli nedir acaba
    Modeli "G.Racing C2 Pelle" google a yazarsan ilk sonuçta ayrıntısı var, site reklamı olmasın. Markası üstünde yazdığı gibi Dainese.

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim boy 1.80
    motor küçük duruyor mu sana :-) ben de yzf almayı düşünüyorum boy 185 nasıl olur acaba?

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Motor küçük durmuyor. Benim ölçüler 1.80 78kg çok iyi duruyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)