Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar acil bir durum var konu dışına da açtım ama burdan size sormak daha mantıklı olucak 2014 model kullanıyorum uzunları yakınca sağı söndürüp sadece solu yakıyor kısalarda sadece sağ , uzunda sadece sol , sellektörde ikisi yanıyor bi deneyip bana doğru mu yanıyor bir söyleyebilirmisiniz sanki uzunlarda bana ikisi yanıyor gibime geldi de
    2 far eski kasalarda beraber yanmıyor. ya uzun ya kısa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaanYZF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 Kawasaki
    Beyler sonunda motorum geldi. Alet race blue rengi çok güzel. Aklıma tank pad konusu takıldı ilk gün heyacanıyla taktırmadım dediklerine göre tank pad olmazsa deponuz çizilir dedi. Önemli birşeymi arkadaşlar bana sadece görüntü için gibi geldide taktırmadım. Yoksa yarın ilk iş taktırayım.

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Alıntı KaanYZF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler sonunda motorum geldi. Alet race blue rengi çok güzel. Aklıma tank pad konusu takıldı ilk gün heyacanıyla taktırmadım dediklerine göre tank pad olmazsa deponuz çizilir dedi. Önemli birşeymi arkadaşlar bana sadece görüntü için gibi geldide taktırmadım. Yoksa yarın ilk iş taktırayım.
    kesin çizecek diye bir şey yok. evet montunun fermuarı çizebilir ama ben mesela hiç çizmedim. çok pimpirikliysen gidip taktırabilirsin.
    "Life begins at the end of your comfort zone."

Kendim çalışıyorum kimseden motor almak için para istemiyorum ama herkes motor almama karşı çıkıyo insanların baskısı yüzünden motor alamıyorum 19 yaşnda olmam sebebyle çocuk gözüyle bakıyolr ama inşallah ilerleyen zamanlarda alıcam :( :(

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    arkadaşlar ilanımı güncelledim. 3-4 kişi bakmaya geldi ama henüz sağlıklı geri dönüş alamadım. hala satışta. pazarlık payı vardır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2-sahibinden-tertemiz-butun-bakimlari-yapilmis-yamaha-yzf-r125-166627269/detay/

TASKART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Arkadaşların gidonun sağındaki fren hidroliğinin etrafında yağ var sızdırıyo ama abartılcak şekilde değil. sorun çıkartır mı ?

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    denizli de oturup yzf r 125 sahibi olan yokmu aramızda geçenlerde bir kişi gördüm binen ama hava sağnak yağışlıydı durdurmak istemedim
    Bende vardı kasım ayında sattım. Arkadaşımda 2013 model var hala biniyor hatta şuan beraberiz müsaitsen buluşabiliriz bir yerlerde.

Formation26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar haydi fotoğraf koyun da canlansın buralar. Bizim motorumu yok YZF R125 görmek istiyoruz . Görünce içimiz açılıyo .

Eeh yaş 18 bende alıcam motoru şimdi r125imi fakat bende tek sorun var çıkan ses malum egzos için ne önerirsiniz size danışmak istedim teşekkürler

para varsa Yamaha YZF-R125 2013 racing line carbon akropoviç güzel bence videolarına bakabilirsin

aydınlattığın için teşekkür ederim fiyatlar falan önemli ama benim için

Motosikleti
    yzf r125

istanbul riva dan.. bugün 8.30 dan 16 ya kadar hemen hemen motor üstündeydim.. 15-16 saatleri arasında yorgun düştüm eve kendimi zor attım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Bu arada su motora kask genisliginde bi bagaj yapsalarmis arkadas ya nolurdu grenajlarin oraya gizli bolme yapsaniz
    emreng, linkinpark20, TASKART ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    kardeş sen ne yaptın ya Ne güzel bir poz böyle iyi gezmişsin imrendim.
    polisfeyz bunu beğendi.

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Arkadaşlar acil bir durum var konu dışına da açtım ama burdan size sormak daha mantıklı olucak 2014 model kullanıyorum uzunları yakınca sağı söndürüp sadece solu yakıyor kısalarda sadece sağ , uzunda sadece sol , sellektörde ikisi yanıyor bi deneyip bana doğru mu yanıyor bir söyleyebilirmisiniz sanki uzunlarda bana ikisi yanıyor gibime geldi de
    Uzunlar ve kısalar tek yanar kısalar açıkken sellektör yaparsanız çift yanar. He birde basit bir elektrik bağlantısı ile kısalarda tek far uzunlar çift far yapabilirsiniz.

Yazın yapmıştım mesala ben.

Alıntı KaanYZF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanırsın inşallah. Tank pad olayına gelirsek benim tank pad'i çaldılar. Nasıl sökmeyi başarmışlar 5 parçaydı fakat sadece 2 gün kullanabildim. Gel gelelim bir dahada almadım fakat bugün deponun üstüne bakınca ne işe yaradığını bir nebze olsun görebiliyorum fotoğraf çekmiştim onuda ekleyeyim madem.

Alıntı emreng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilanımı güncelledim. 3-4 kişi bakmaya geldi ama henüz sağlıklı geri dönüş alamadım. hala satışta. pazarlık payı vardır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2-sahibinden-tertemiz-butun-bakimlari-yapilmis-yamaha-yzf-r125-166627269/detay/

Hala satamadın mı arkadaş. Ben 2 hafta içinde gider gözüyle bakıyordum senin motora.

Alıntı TASKART adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşların gidonun sağındaki fren hidroliğinin etrafında yağ var sızdırıyo ama abartılcak şekilde değil. sorun çıkartır mı ?
    Vidalarını kontrol et. Gevşekse sıkıver.

Alıntı Omergp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeh yaş 18 bende alıcam motoru şimdi r125imi fakat bende tek sorun var çıkan ses malum egzos için ne önerirsiniz size danışmak istedim teşekkürler
    Tiger tak paran yabancıya gitmesin. İkiside nasılsa aynı sesi veriyor.

Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/nP382B.jpg

istanbul riva dan.. bugün 8.30 dan 16 ya kadar hemen hemen motor üstündeydim.. 15-16 saatleri arasında yorgun düştüm eve kendimi zor attım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Bu arada su motora kask genisliginde bi bagaj yapsalarmis arkadas ya nolurdu grenajlarin oraya gizli bolme yapsaniz
    Hala bilgilerini güncellememişsin nerede oturuyorsun, İstanbulun neresindensin, çaya nasıl çağıracağız seni, oho birsürü şey var. İyi gezmeler bakalım. Bu arada ben alarmı monte edecek yeri bile zar zor buldum sen kask diyorsun arkadaş racing motor bu kask alakan bir çok motor maxiscoter ve bir kaç commuter. Kaskı arka koltuğun üstüne file ile bağla. Artçı kaskından bahsediyorum motoru kilitlediğin yerede kilitten kaskı geçir kaskıda kilitle. Oldu bitti.

--------------------------------

Bu arada yaz bakımına soktum bugün motorumu. En ince ayrıntısına kadar temizleyip gevşeyen vidalar varsa sıktım. Gaz boşluğunu halledip zinciride gerdim. Sanırım artık yola hazırız her hafta uzun yolculuklar beni bekler.

Bir kaç fotoğraf paylaşayayım. Temizliğe dair.

hellboys, pazalt, Mustafa A. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    egzozun sesin merak ediyorum video ile kulaklarımızın pasını silsen on numara olur
    Oz. bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozun sesin merak ediyorum video ile kulaklarımızın pasını silsen on numara olur
    Bak ben onu unutmuştum en kısa zamanda slincerlı ve slincersız video kayıtlarını yüklerim.

hellboys, pazalt ve emreng bunu beğendiler.
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    özledim motorumu :(

bana sorarsan kardeşim en mantıklısı şuan türkiyede almak tiger egsozları var kolaylıkla bulabilceğine inanıyorum birde 750 800 lira arasında akrapovic olabilir ikinci el istanbulda oturuyosan eğer r125 için 2 tane ilan olması lazım.

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak ben onu unutmuştum en kısa zamanda slincerlı ve slincersız video kayıtlarını yüklerim.

http://i.hizliresim.com/7mGylY.jpg
    Bilgilerimi guncelleyimde calisma saatimden dolayi hadi deyince gezemiyorum iste sıkınti orda

Birde benim motorun altinda iki tane hortum sarkmis onlar ne ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:22 ----------

Yukardaki fotomda dikkatli bakildiginda gorunuyor. Y harfinin altinda

Motosikleti
    Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilerimi guncelleyimde calisma saatimden dolayi hadi deyince gezemiyorum iste sıkınti orda

Birde benim motorun altinda iki tane hortum sarkmis onlar ne ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:22 ----------

Yukardaki fotomda dikkatli bakildiginda gorunuyor. Y harfinin altinda
    Zaten ha diyince hiç buluşmadık gerçi ha demeyincede hiç buluşmadık ama neyse benim amacım burada aktif olan yzf cilerin. Memleketin neresinden hangi ilçesinden olduğu. Belkide kapı komşumsun mesala o nedenle bilgilerinizin güncellerseniz iyi olur dedim. O motorun al tarafından 3 tane sarkan boru tahliye borularıdır. Birisi akü suyu için diğeri benzin için diğeride soğutma suyu içindir. Fazla koyulduğu zaman tahliye eder kendini. Tahliye durumu aküde ve radyatör suyunda düşme esnasındada yapar. Benzin düşme esnasında tahliye etmez kendini. Tamamen motorun ve bizim güvenliğimiz açısından konulmuş borulardır.
    Mustafa A. bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)