Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı KaanYZF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni kasalardan benim gibi bekleyen çok arkadaşımız vardı şimdi kimselerden ses çıkmıyor geldimi acaba motorlar ben hala bekliyorumda izmir izmoto bu ay içinde gelecek dedi.
    Benimki gecen ayin 14 unde geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaanYZF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 Kawasaki
    Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki gecen ayin 14 unde geldi
    hangi şehir hangi bayiden ne renk aldığınızı sorabilirmiyim acaba

Öncelikle Selamın Aleyküm herkese kazasız belasız sürüşler dilerim ben uzun zamandır yzf aşığım şuan yaşım 19 ben 2 yıldır yzf r125 in resimlerine bakıp bakıp alıcağım günün hayaliyle yaşadım :( ama şuan sitesine girdiğimde 2014 modeline 10.150 fiyatı var ama yine aynı sitede 2013 modellerini daha kaldırmamışlar ve fiyatı 9.150 tl benim sorum ise hala 0 olarak 2013 modellerinin satışı varmı fiyatı ve rengi çok hoşuma gittiği için 2013 model sıfır almak istiyorum bi bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin :(

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı KaanYZF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi şehir hangi bayiden ne renk aldığınızı sorabilirmiyim acaba
    ist. delta motordan kırmızı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

beyler tramvay yolundan giderken bi anda rayda kaydım ve düştüm. yavaştım ama yinede grenaj sıyrıldı. ne gibi çözümleriniz var

cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Arkadaşlar öncelikle merhaba.Arada bir uğruyorum buraya merak ettiğim soruları soruyorum 5 ay sonra yzf 125 alıcam fakat şuan 2. elmi sıfır mı fikrim yok olabildiğince para ekliyorum bütçeme.Soruma gelirsek yamahanın sitesinde 2013 yzf'ye tıklayınca fiyatına 9.100 tl diyor.Sıfır 2013 satın alma şansımız var mı ?

Bayii elinde kalmışsa olabilir. Geçen gezerken sahibinden de görmüştüm 2013 model 0km.

Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayii elinde kalmışsa olabilir. Geçen gezerken sahibinden de görmüştüm 2013 model 0km.
    Yamahanın kendi sitesinde var ama bayilerin sitesinde degil

Motosikleti
    yzf r125
    [/COLOR]beyler tramvay yolundan giderken bi anda rayda kaydım ve düştüm. yavaştım ama yinede grenaj sıyrıldı. ne gibi çözümleriniz var [/QUOTE]

Cvp yoh mu ?

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    1) yenisini takarsın
    2) sanayide yaptırabilirsin yani boyatabilirsin
    3) kaplama yapabilirsin (folyo, plasti dip)

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    denizli de oturup yzf r 125 sahibi olan yokmu aramızda geçenlerde bir kişi gördüm binen ama hava sağnak yağışlıydı durdurmak istemedim

Motosikleti
    Ninja 300 Kawasaki
    Merhaba arkadaşlar sonunda bende az önce müjdeli telefonu aldım. Motorum gelmiş bayii benden plaka ruhsat için vekalet istedi.
    Şimdi yarın sabah vekalet ücretini verirsem acaba kaç gün sürer bu işlemler bu konuda bilgisi olan var mı ?

beyler yanlış mı duydum bilmiyorumda artçıyla beraber yokuştan çıkmak problemlimiymiş ne artçıyla sürüş keyfi felan nasıl biraz bilgilendire bilirseniz iyi olur

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı pazalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yanlış mı duydum bilmiyorumda artçıyla beraber yokuştan çıkmak problemlimiymiş ne artçıyla sürüş keyfi felan nasıl biraz bilgilendire bilirseniz iyi olur
    artçı için rahat bir motor olmadığı aşikar. kısa mesafelerde sorun çıkmıyor. kendi motoruma artçı oldum. 100 km kadar 1 mola verdik. popoda hafif bir uyuşma oldu. artçı selesi sert. yokuş yukarı acemiyken istemsiz 1 kere tekere geldi. alışınca motora bir sıkıntı yaşamamaya başladım.
    pazalt bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Cuma günü kuzen alcak plakayı küçük çıkartsak nasıl olur acaba takmada sıkıntı yaşarmıyız

TASKART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü kuzen alcak plakayı küçük çıkartsak nasıl olur acaba takmada sıkıntı yaşarmıyız
    valla kardeş ben orjinali iptal ettirip plakayıda ufalttım kimisi bişey demez diyo kimisi laf yapar diyo. Sen her ihtimale karşı eskiyi katlayım bagaja at nolur nolmaz
    Nokta kadar menfaat için, virgül kadar eğilme.

Motosikleti
    Ninja 300 Kawasaki
    Arkadaşlar plaka ruhsat işlemleri ne kadar sürer bilen varmı acaba ?
    Vekalet ücretini yatırdım perşembe sabahı gerekli belgeleride vericem bayiye cuma gününe çıkmış olurmu acaba ?

cevap için teşekkürler yokuş yukarı acemiyken istemsiz 1 kere tekere geldi derken ne oluyo?

sıfır 2013 modelini bulamazsam mecbur 2014 alıcam ve muhtemelen kırmızı gri yada sadece gri

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı pazalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap için teşekkürler yokuş yukarı acemiyken istemsiz 1 kere tekere geldi derken ne oluyo?
    çok dik yokuştu. arkamda ağır bi arkadaş vardı. motor çekmedi vitesi küçültüp gazı kökleyince :D
    TASKART ve pazalt bunu beğendiler.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Arkadaşlar acil bir durum var konu dışına da açtım ama burdan size sormak daha mantıklı olucak 2014 model kullanıyorum uzunları yakınca sağı söndürüp sadece solu yakıyor kısalarda sadece sağ , uzunda sadece sol , sellektörde ikisi yanıyor bi deneyip bana doğru mu yanıyor bir söyleyebilirmisiniz sanki uzunlarda bana ikisi yanıyor gibime geldi de

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)