Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Merhaba arkadaşlar yeni cikacak olan 250ccnin fiyatini merak ediyorum.O da ne zaman belli olursa artik...Butcemi aşacak olursa ve deneyimim olmadigi için ikinci el bir yzf r125 de dusunebilirim.Çanakkale ve cevre illerde bildiğiniz var mi? Ege tarafinda da gitmeye değer var ise gidip görebilirim yeter ki güzel sorunsuz bir motor olsun...
    Mustafa A. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı yayamas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu iridyum buji işini unutun bence. o kadar abartılcak bi yani yok. daha uzun ömürlü falan olabilir ancak ole cekişi hızı falan arttırmaz tek silindirli motor sonucta. iridyum buji ancak motorda bi modifikasyon yapılırsa işe yarar. orjinali neyse onu takın fabrikanın önerdiğini.
    yok kardes performans falan beklentim yok 125 cc motordan, zaten performans dan bahsetmedik ömrü uzun olması bile kullanmak için yeterli bir sebep. en önemlisi ise, motoru fazla zorladıgında ve yuksek devırlerde kullandıgında tırnak erime yada kırılma derdi yok. yadeğilse 35 tl lik bujimi performans sağlayacak alemsin valla yayamas :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni cikacak olan 250ccnin fiyatini merak ediyorum.O da ne zaman belli olursa artik...Butcemi aşacak olursa ve deneyimim olmadigi için ikinci el bir yzf r125 de dusunebilirim.Çanakkale ve cevre illerde bildiğiniz var mi? Ege tarafinda da gitmeye değer var ise gidip görebilirim yeter ki güzel sorunsuz bir motor olsun...
    bende 2011 model 8.500 km beyaz yzf R125 var, ikinci sahibiyim. bu sene okul bitiyor ve memlekete oradanda askere gitmeyi düşünüyorum. belli olmaz okul bitmeden satabilirim

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    bugün ufak tefek çizikleri olan grenajlarıda yaptırmaya verdim. 0 gibi olacak sezona motor. sırada yeni renkli kısa spor manetler, siperlik ve çamurluk için mat siyah folyo uygulaması ve debriyaj balatası kalıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

servis bakımlarıda yapıldı bu yaz güzel geçecek
    Mustafa A. bunu beğendi.

yamaha sende hiç insaf, vicdan yok mu be kardeşim. O nasıl bir motor bu nasıl bir yeni kasa... Tek eksik olarak ön amortisörün ince görüntüsü hoşuma gitmiyordu ters amortisörle olayi bitirmis, muhteşem bir gösterge eklemis, jant döküm demirleri daha estetik olmus. Frenler yine brembodur inşallah. Ancak iki far arasındaki yeni ekledikleri acıklıgi anlamadım iyi mi olmus kötü mü duruyor pek algılayamadim =)
    bir zamanlar cbr kullanıcılari yzf için o kadar para verilir mi diyordu. Şimdi cbr 125te neyine güvendi bilmiyorumda yzf ye yakın fiyatta. Valla yzf de o ön amortisör, o gösterge, o arka şase on numara çift far olması, yamaha kalitesi, iri olusu... Ben kusur bulamadim helal olsun.. 10bine değer mi? Benim gibi hayatı boyunca 125likten başka motor istemeyen biri için on numara motor olmus.
    Mustafa A. ve HondaCbr250 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha sende hiç insaf, vicdan yok mu be kardeşim. O nasıl bir motor bu nasıl bir yeni kasa... Tek eksik olarak ön amortisörün ince görüntüsü hoşuma gitmiyordu ters amortisörle olayi bitirmis, muhteşem bir gösterge eklemis, jant döküm demirleri daha estetik olmus. Frenler yine brembodur inşallah. Ancak iki far arasındaki yeni ekledikleri acıklıgi anlamadım iyi mi olmus kötü mü duruyor pek algılayamadim =)
    bir zamanlar cbr kullanıcılari yzf için o kadar para verilir mi diyordu. Şimdi cbr 125te neyine güvendi bilmiyorumda yzf ye yakın fiyatta. Valla yzf de o ön amortisör, o gösterge, o arka şase on numara çift far olması, yamaha kalitesi, iri olusu... Ben kusur bulamadim helal olsun.. 10bine değer mi? Benim gibi hayatı boyunca 125likten başka motor istemeyen biri için on numara motor olmus.
    eski kasayı görenlerin aklı gidiyor yeni kasayı görenler düşüp bayılır diye düşünüyorum
    emre xt125 ve Didem17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    farlar arasındaki boşluk r6 daki gibi hava sürkülasyonu sağlıyor. frenler değişti bildiğim kadarıyla. kalite yine yamaha kalitesi italya tasarımı. asıl bomba yzf r25

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farlar arasındaki boşluk r6 daki gibi hava sürkülasyonu sağlıyor. frenler değişti bildiğim kadarıyla. kalite yine yamaha kalitesi italya tasarımı. asıl bomba yzf r25
    rossi nin oynadığı klip gibi bişey var o gelirse süper olur

Oz. bunu beğendi.

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    İkinci el fiyatları yüzünden aklımdan geçmiyor değil sıfır yeni kasa almak ama daha hanımı ikna edemedik arabadan önce motor almaya tekrardan. Arkadaş ötv yüzünden arabaların fiyatları da saçmaladı. İkinci elde bile akla mantığı sığmayan fiyatlar dökülüyor insanların ağzından herkes hem kullanıp hem kar etme peşinde. İş yeri açarken satmasaydım dedirtme noktasına getirdiler ama yapacak bir şey yok.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı ykocabay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el fiyatları yüzünden aklımdan geçmiyor değil sıfır yeni kasa almak ama daha hanımı ikna edemedik arabadan önce motor almaya tekrardan. Arkadaş ötv yüzünden arabaların fiyatları da saçmaladı. İkinci elde bile akla mantığı sığmayan fiyatlar dökülüyor insanların ağzından herkes hem kullanıp hem kar etme peşinde. İş yeri açarken satmasaydım dedirtme noktasına getirdiler ama yapacak bir şey yok.
    10 yaşında fiestalar 18 19 bin lira galba ben fiyatları görünce vazgeçtim motorla devam :D

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Öyle ya ama arabasız da zor oluyor çocuklu aile olunca. Fiyatların biraz daha artacağını söylüyorlar iyice kafayı yedirtecekler düşünmekten :D Neyse biraz daha bekleyip duruma göre çözüm üreteceğiz artık yapacak bir şey yok.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    1800 kusur sayfalık cbr 125 sayfasın güvenmiş olabilir mi acaba ne kadar tutulduğu belli. Fiyatıda 2 tl daha ucuz yzf den

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rossi nin oynadığı klip gibi bişey var o gelirse süper olur

http://www.youtube.com/watch?v=W2Tc3kI9T_A
    bu pist olan bence rossi nin M1 aynı kafa grenajına sahip farlar yok o yüzden böyle tasarlanmış, yarış grenajı yani. r25 böyle olmaz muhtemelen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1800 kusur sayfalık cbr 125 sayfasın güvenmiş olabilir mi acaba ne kadar tutulduğu belli. Fiyatıda 2 tl daha ucuz yzf den
    ahahahaha yine geldi cıbır :D adamım kendine dahi itiraf edemiyorsun, aklına geldikçe utanıyorsun için için yiyor yzf için, her gördüğünde kuduruyorsun kıskançlıktan ''Lan keşke yzf alsaydım'' diyorsun. Nerde bir yzf görsen çıldırıp peşine gidip apaçilik yapmaya zorluyorsun.
    sonra o günün akşamında başını yastığa koyduğunda ''Lan acaba benim cıbırı satıp yzf mi alsam'' diye düşünüyorsun.. ama biliyorsun ki bunu yapabilmen için cebinde 2.500 tl daha chas olması lazım sonra kendini kandırıp ''benim motor şöyle iyi gidiyor böyle iyi gidiyor'' deyip avutuyorsun o ürkek yüreğini. umarım birgün yzf sahibi olursun ve senide bağrımıza basarız, sevgiyle kal ;)
    emre xt125 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pist olan bence rossi nin M1 aynı kafa grenajına sahip farlar yok o yüzden böyle tasarlanmış, yarış grenajı yani. r25 böyle olmaz muhtemelen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

ahahahaha yine geldi cıbır :D adamım kendine dahi itiraf edemiyorsun, aklına geldikçe utanıyorsun için için yiyor yzf için, her gördüğünde kuduruyorsun kıskançlıktan ''Lan keşke yzf alsaydım'' diyorsun. Nerde bir yzf görsen çıldırıp peşine gidip apaçilik yapmaya zorluyorsun.
    sonra o günün akşamında başını yastığa koyduğunda ''Lan acaba benim cıbırı satıp yzf mi alsam'' diye düşünüyorsun.. ama biliyorsun ki bunu yapabilmen için cebinde 2.500 tl daha chas olması lazım sonra kendini kandırıp ''benim motor şöyle iyi gidiyor böyle iyi gidiyor'' deyip avutuyorsun o ürkek yüreğini. umarım birgün yzf sahibi olursun ve senide bağrımıza basarız, sevgiyle kal ;)
    oralara biyerlere farları sıkıştırıp versinler işte :D çift silindir olsun bide. başka bişeyede gerek yok :D

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    herkeze merhaba
    Arkadaşlar 2013 mavi renk için yan grenajdaki stickerları nerden bulabilirim önerebileceğiniz reklamcı var mı izmir yada ankara olur. İzmoto tekine 90 tl fiyat biçti. O kadar da ödemek istemem sticker için. Önerilerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    yamaha yzf r 124 (2014)
    selam yenı uye katıldım yamaha yzf 125 2014 modelını aldım bu hafta sonu veya dger hafta sonu kesın elımde olacak düşüncelerınızı almak ıstyorum
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı ikiz09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam yenı uye katıldım yamaha yzf 125 2014 modelını aldım bu hafta sonu veya dger hafta sonu kesın elımde olacak düşüncelerınızı almak ıstyorum
    Hayırlı olsun kazasız, belasız bol keyifli sürüşler dilerim.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9950-8400 evet 2 bin tl

http://honda.com.tr/motosiklet/super...br-125-r/fiyat

Motosikleti
    yamaha yzf r 124 (2014)
    sagolasın

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı paganist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhaba
    Arkadaşlar 2013 mavi renk için yan grenajdaki stickerları nerden bulabilirim önerebileceğiniz reklamcı var mı izmir yada ankara olur. İzmoto tekine 90 tl fiyat biçti. O kadar da ödemek istemem sticker için. Önerilerinizi bekliyorum.
    ebay dan bak kardeşim en uygunu orada. reklamcılar ojinal rengi tutturamıyor.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r125 eski kasa yani 13 model 9.150 tl ye satılırken cbr 125 7.000 tl idi. honda aynı motoru 1.500 lira fazlaya satıyor saçma.
    viper17 ve Oz. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)