Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125,honda cbr 600f
    herkese merhaba bende yzf r125 kullanıcısıyım egzoz taktırmayı düşünüyorum aranızda taktıran varmı daha önce tavsiye alabilceğim birileri ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı ozi1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba bende yzf r125 kullanıcısıyım egzoz taktırmayı düşünüyorum aranızda taktıran varmı daha önce tavsiye alabilceğim birileri ?
    bende tiger var. hoş ses veriyor. uzun yolda kulak tıpaçı şart. polislere dikkat etmek gerek. ben çıkarmayı düşünüyorum.

TASKART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Arkadaşlar pazartesi günü bende aranıza katılıyorum inşallahh, sorularla baya meşgul edebilirim sizi ona göre :D

cussto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Alıntı TASKART adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pazartesi günü bende aranıza katılıyorum inşallahh, sorularla baya meşgul edebilirim sizi ona göre :D
    Hadi hayırlı olsun simdiden, doğru seçim baştan sona kalite bir motor...
    TASKART bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Alıntı cussto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun simdiden, doğru seçim baştan sona kalite bir motor...
    eyvallah usta bakalım birde motorun önceki sahibi motorun selesini alçaltmış onun bi sıkıntısı olmaz demi motosiklete ? bende bi süre o şekil kullanıcam çünkü ?

Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Bi sıkıntı olmaz sen nasıl rahat edersen ama yayımı kesmiş acaba ne gerek duymuş bostan yere orjinalligini bozmuş...

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Ya benden önceki alan adam kızına almış motoru zorlanmasın diye yapmış muhtemelen. Bende bi süre öyle kullanırım sonra eski haline getirtirim muhtemelen.. Usta valla sabah olmuyor yahu

Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Hele bi al o zaman sabahlar olmuyor günlük 200 km geziyorum az yakıyor ama çok gezdiriyor aynı hesaba geliyor

Motosikleti
    Xmax 250
    Bugun motorumu satiyorum bugun ama yeni baktigim hicbir motor yzf 125 gibi heyecanlandirmiyor gorunce.yzf baska birsey..
    hellboys bunu beğendi.

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun motorumu satiyorum bugun ama yeni baktigim hicbir motor yzf 125 gibi heyecanlandirmiyor gorunce.yzf baska birsey..
    hayırlı satışlar dostum. kaça satıyorsun ve yerine ne alacaksın? maksat muhabbet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

hem r1 beni gayet de heyecanlandırıyor.

Motosikleti
    Xmax 250
    Sagol dostum 8400 e sattim. Xj6 diversion f i deneyecegim begenirsem onu almayi dusunuyorum kismetse.
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    arkadaşlar,

istanbul'da büyük bir lastik mağazası bilen var mı? yzf r125'imi götürüp geniş çaplı bilgi alabileceğim, hemen orada lastikleri değiştirebilecek ve bayat lastik kakalamaya çalışmayacak bir mağaza arıyorum. zamanında sormuştum ama kimse cevap vermemişti.
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Arkadaşlar sonunda bugün oğluma kavuştum Sabahtan beri noterdir sigortadır trafiktir derken herşeyimi tamamladım çok şükür.. Mutluluktan yorgunluk kalmadı redandblac ile buluştuk akşam azıcık pratik falan yaptık motosiklet gerçekten hakkını veriyor.. Umarım kısa sürede mekaniğine alışırım. Şuan garajda alıp çıkmam için direniyorum kendimle vallaha ) iyi forumlarr
    emreng ve Mustafa A. bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı emreng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,

istanbul'da büyük bir lastik mağazası bilen var mı? yzf r125'imi götürüp geniş çaplı bilgi alabileceğim, hemen orada lastikleri değiştirebilecek ve bayat lastik kakalamaya çalışmayacak bir mağaza arıyorum. zamanında sormuştum ama kimse cevap vermemişti.
    usta kaç km de değiştirmeyi planlıyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Arkadaşlar sonunda bugün oğluma kavuştum Sabahtan beri noterdir sigortadır trafiktir derken herşeyimi tamamladım çok şükür.. Mutluluktan yorgunluk kalmadı redandblac ile buluştuk akşam azıcık pratik falan yaptık motosiklet gerçekten hakkını veriyor.. Umarım kısa sürede mekaniğine alışırım. Şuan garajda alıp çıkmam için direniyorum kendimle vallaha ) iyi forumlarr
    tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız :D

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    [QUOTE=__redandblac;3261294]usta kaç km de değiştirmeyi planlıyorsun?[COLOR="Silver"]

reis şu anda 13.000 km'de. e artık değişsin bi zahmet di mi. zaten hava kaçırıyor ne zamandır. tehlikeli olmaya başladı.

Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Hadi hayırlı olsun kazasız belasız binersin umarım dikkat et...
    TASKART bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    [QUOTE=emreng;3261322]
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta kaç km de değiştirmeyi planlıyorsun?[COLOR="Silver"]

reis şu anda 13.000 km'de. e artık değişsin bi zahmet di mi. zaten hava kaçırıyor ne zamandır. tehlikeli olmaya başladı.
    benimde 13 bine geliyo ben bi 5 bin daha giderim diye düşünüyodum :D bu lastiğin bittiğini nbasıl anlayacağız? bide lastik olarak ne düşünüyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

bide sübap ayarı yaptıran var mı? motor 13 bine geliyor 2 tane ayrı ustaya bişey sormak için gittim 2 side sübap ayarı yapılması gerekiyor dedi

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Alıntı cussto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun kazasız belasız binersin umarım dikkat et...
    eyvallah usta Allah hepimize kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inşallah..

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    [QUOTE=__redandblac;3261376]
    Alıntı emreng adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benimde 13 bine geliyo ben bi 5 bin daha giderim diye düşünüyodum :D bu lastiğin bittiğini nbasıl anlayacağız? bide lastik olarak ne düşünüyorsun?[COLOR="Silver"]
    valla benim lastikler hava kaçırmasa ben de düşünmezdim ama ortalamaya göre daha hızlı iniyor lastik havaları. aynı kapalı otoparkta daha uzun süre duran motosikletlere göre daha fazla iniyor, demek ki kaçırıyor. içim huzursuz olur değiştirmezsem. yoksa gider gibi duruyordu daha bi kaç bin km daha.

valla michelin ya da pirelli düşünüyorum ama michelin'in pilot'larından takmam. burada tavsiye edilmişti "pirelli diablo rosso" ama bulabilir miyim kolaylıkla bilmiyorum. bir de pirelli lastikler kolay yırtılıyor diye bir laf dolaşıyor tam emin olamadım. ayrıca kesinlikle birer boy büyük alacağım lastikleri. arka 140/70, ön 110/70 gibi.

varsa senin duyumların dinlemek isterim.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    benim de 13 bine dayanıyor eğer lastik taktırırsanız burada paylaşırsanız sevinirim pirelli diablo bende onu duşunuyorum bu arada redandblac motor rolantide iken böyle cıt cıt sesler geliyormu ben yaptırdım titreme ve gidiş değişti motorun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)