Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA YZF R125

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

SÜRMESİ ÇOK KEYİFLİ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

MODİFİYE YAPMAK İSTERSEM SİZİN TAVSİYELERİNİZ VE ÖNERİLERİNİZ NELER OLURDU.
    YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...
    atillatopal9 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    iyi günler herkese bende r125 imi yeni aldım ve 4. binişimde kaza yaptım. çok düşük bi hızda önüme çıkan araç yüzünden fren yapmamla kendimi yerde buldum. aslında çok sert düşmedim ama sağ kol sağ bacak alçıda altın elbiseli adam ın tanıtım videosundada bu ön tekerin kaymasından ve amortisörün çok iyi olmadığından bahsedilmiş bu konuda neler yapabilirim. ilk fırsatta lastik değişimi yapıcam büyük ihtimalle. bunun dışında yapabileceğimiz bişey varmıdır ?

mstkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R125
    Arkadaşlar Özel olarak dizayn edilmiş ve modifiyeli R125'imi satıyorum..İlanın linki aşağıdadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-daha-once-hic-gormediginiz-ozel-olarak-dizayn-edilmis-yzf-r125-213641415/detay/

Motorum Daytona kuruçeşme motordan alınmış ve yağ değişimleri dahil bütün bakımları daytona servisinde yapılmıştır.Garanti belgesi,bakım kitapçığı,yedek anahtarı vs herşey mevcuttur..

Müstakil evde oturduğumdan dolayı sürekli olarak kapalı garajımda muhafaza ettim,yağmur yada dış hava koşullarına maruz kalmamıştır,motorun ilk alındığında ki canlı rengini muhafaza etmektedir.

Titiz birisi olduğumdan dolayı Her hafta "Shine&Go" sprey cila ile cilalanmış ve "Motul" marka zincir yağıyla 200km'de bir yağlanmıştır.

Yan granaj ve kafa granajında kendi yapmış olduğum tasarımla (ki bana 1800TL mal oldu) motorum bambaşka bir görünüm kazanmıştır,"TİGER" egzozuyla sesiyle ve görüntüsüyle hiçbir şekilde 125lik olduğu anlaşılmıyor, motorda 125lik olduğunu belli eden bir şey olmadığı için bakan kişilerin motordan anlamasına rağmen 600lük yada 1000lik mi diye sormalarının keyfini size anlatamam

Full dijital ekran,Jantlar da orjinal Yamaha jant stickerleri vardır. Katlanır plakalık mevcuttur.Orjinal Yamaha Tank Pad var. Sıfırdan tek farkı 6500km de olması.

Orjinal egzozu takılarak verilecektir.Tiger Egzozu yaklaşık 200km önce takıldı ve bana 1100TL mal oldu. Tiger Egzostu isteyen olursa 900TL farkla verilecektir.

Bir benzerini daha bulamayacaksınız,gerek tasarım olarak gerekse kilometre ve temizlik olarak eşsizdir. Tok satıcıyım,herhangi bir acelem olmadığı için mantık çerçevesi içinde teklifleri düşünebilirim..

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    2 tane kıytırık stickeramı 1800 tl harcadın egzozu zaten parayla veriyorsun bırakın bu işleri.600-1000 sanıyorlarmış r125 sayfası burası bizde biliyoruz bizede soruyorlar 600 mü 1000'likmi diye.Yemeyin milleti motor alacak olanlarada mani olmayınız sizin yüzünüzden fiyatlar şişiyor.
    Sokollu bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane kıytırık stickeramı 1800 tl harcadın
    Ben de merak ettim yan grenaj ve kafa grenajındaki 1800 TL'lik ne var

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Arkadaşlar 2014 km motorumda koltuk la deponun birleştiği noktalarda , arka uö kanat uçlarında boya aşınması oldu kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum bu konuda sıkıntısı olan arkadaşların bana ulaşmaları mümkünmü ?

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    2012 model mat gri yzf r125 imi satıyorum. 6000 km de 9500 TL

Alıntı mstkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Özel olarak dizayn edilmiş ve modifiyeli R125'imi satıyorum..İlanın linki aşağıdadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3641415/detay/

Motorum Daytona kuruçeşme motordan alınmış ve yağ değişimleri dahil bütün bakımları daytona servisinde yapılmıştır.Garanti belgesi,bakım kitapçığı,yedek anahtarı vs herşey mevcuttur..

Müstakil evde oturduğumdan dolayı sürekli olarak kapalı garajımda muhafaza ettim,yağmur yada dış hava koşullarına maruz kalmamıştır,motorun ilk alındığında ki canlı rengini muhafaza etmektedir.

Titiz birisi olduğumdan dolayı Her hafta "Shine&Go" sprey cila ile cilalanmış ve "Motul" marka zincir yağıyla 200km'de bir yağlanmıştır.

Yan granaj ve kafa granajında kendi yapmış olduğum tasarımla (ki bana 1800TL mal oldu) motorum bambaşka bir görünüm kazanmıştır,"TİGER" egzozuyla sesiyle ve görüntüsüyle hiçbir şekilde 125lik olduğu anlaşılmıyor, motorda 125lik olduğunu belli eden bir şey olmadığı için bakan kişilerin motordan anlamasına rağmen 600lük yada 1000lik mi diye sormalarının keyfini size anlatamam

Full dijital ekran,Jantlar da orjinal Yamaha jant stickerleri vardır. Katlanır plakalık mevcuttur.Orjinal Yamaha Tank Pad var. Sıfırdan tek farkı 6500km de olması.

Orjinal egzozu takılarak verilecektir.Tiger Egzozu yaklaşık 200km önce takıldı ve bana 1100TL mal oldu. Tiger Egzostu isteyen olursa 900TL farkla verilecektir.

Bir benzerini daha bulamayacaksınız,gerek tasarım olarak gerekse kilometre ve temizlik olarak eşsizdir. Tok satıcıyım,herhangi bir acelem olmadığı için mantık çerçevesi içinde teklifleri düşünebilirim..
    Saygısızlık etmek istemiyorum ama.
    Ben gerçekten bu kafayı anlamakta güçlük çekiyorum. Arkadaşım ev arsa almıyorsun. İlla kâr etmek istiyorum diyorsan git 10.000 tlni altına falan yatır. Sen diyorsun ki ben bu motoru alacam 500tllik bi egzos takacam 2 3 tane sticker yapıştıracam 6.500km sürecem gezecem tozacam sonra 10bine aldıysam 12bine okuturum çünkü sticker var abi boru değil. Dalga geçer gibi gelmiş buraya yazıyorsun motoru koyduğun fiyata bak. 12bin tlye tertemiz fazer600 ler var haberin var mı ? 10.000 tlye bir motor alınıyorsa 6 7 8 bin km sürülüyorsa bu motoru 10 bine satamazsın. Ha egzos var lastik var ( yani alan kişiyi masraftan kurtaracak şeyler var ise ) 10 bin tlye satılabilir. Egzos lastik parasını bindiğin kmye sayarsın. Ama sen gelip buraya stickera 1800 tl egzosa 1100 tl dersen ve onu da +900 tl farkla vericem yani 13.600 falan olacak dersen adama küfrederler. Bu koyduğun fiyat senin satıcı değil enayi arayan olduğunu gösterir. Zira o paralara r25 fazer600 ve birçok markanın alternatifleri var. Böyle ilanlar koyarak sadece tepki alırsınız.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı xWeltmeisteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gerçekten bu kafayı anlamakta güçlük çekiyorum. Arkadaşım ev arsa almıyorsun. İlla kâr etmek istiyorum diyorsan git 10.000 tlni altına falan yatır. Sen diyorsun ki ben bu motoru alacam 500tllik bi egzos takacam 2 3 tane sticker yapıştıracam 6.500km sürecem gezecem tozacam sonra 10bine aldıysam 12bine okuturum çünkü sticker var abi boru değil. Dalga geçer gibi gelmiş buraya yazıyorsun motoru koyduğun fiyata bak. 12bin tlye tertemiz fazer600 ler var haberin var mı ? 10.000 tlye bir motor alınıyorsa 6 7 8 bin km sürülüyorsa bu motoru 10 bine satamazsın. Ha egzos var lastik var ( yani alan kişiyi masraftan kurtaracak şeyler var ise ) 10 bin tlye satılabilir. Egzos lastik parasını bindiğin kmye sayarsın. Ama sen gelip buraya stickera 1800 tl egzosa 1100 tl dersen ve onu da +900 tl farkla vericem yani 13.600 falan olacak dersen adama küfrederler. Bu koyduğun fiyat senin satıcı değil enayi arayan olduğunu gösterir. Zira o paralara r25 fazer600 ve birçok markanın alternatifleri var. Böyle ilanlar koyarak sadece tepki alırsınız.
    ilani ilk gördüğümde aklımdan geçenleri yazmışsınız

Motosikleti
    YAMAHA YZF R125
    MERHABA ARKADAŞLAR,
    İSTANBUL İÇİ YZF R125 WHATSAPP GURUBU KURALIM DİYORUM ARKADAŞLAR.
    YZF R-125 GURUBUMUZU KURUCAĞIM.
    KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ ÖZELDEN NUMARA İSİM YAŞ WE SEMTİNİ YAZSIN GÖNDERSİNLER.
    ACİLEN PROGRAMLAR YAPMAMIZ GEREK.
    BANA KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI BEKLİYORUM.
    KEYİFLİ SÜRÜŞLER...

ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    İlan No 213712681

2014 Model Mat Gri 7500 km de yzf mi satıyorum arkadaşlar..

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı xWeltmeisteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görende R6 felan sancak anlat anlat bitirememiş sıfırı ile aynı para yazmış çok komik

Motosikleti
    Yamaha YZF 125R
    S.A HERKESE ARKADASLAR YZF R125 ALMAK ISTIYORUM FIYATINI ABARTMADAN SOYELEYCEK VEYA SATMAK ISTEYEN OLURSA BURDAN MESAJ ATARSANIZ SEVINIRIM EN GEC 2 SAAT ICINDE DONUS YAPABILIRIM MESAJLARA TESEKKURLER SIMDIDEN HERKESE

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...a-ve-gezi.html

Arkadaşlar Antalya'dan olan motorcu arkadaşlarımızın konuya girip yazmalarını rica ediyorum.. Antalya'dan kaç kişiyiz öğrenmek için ve ilerleyen günlerde buluşma ve gezi yapmamız için açmış olduğum bir konudur..

Herkesin tekeri düz bassın..

Motosikleti
    R125 >> MT25
    snake eyes bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R125
    06/06/2015 tarihinde (geçen cumartesi) 2013 model R125`imin 8000 km bakımını şirinevler aydın motor yamaha da yaptırdım.
    135 TL masraf oldu. arka balata ve yağı değişti sadece, artık motorum eskisinden daha iyi gidiyor. ve
    çok zevkli. R125`imi çok seviyorum.

herkese iyi sürüşler. motorsikletlileri fark edinn

Arkadaşlar merhabalar ben ankarada üniversite öğrencisiyim. 2 hafta önce yemeyip içmeyip biriktirdiğim paramla 2011 model(siyah) r125imi almış bulunmaktayım. Satın aldığım kişi motorun sıkıntıları olduğundan uygun bir fiyata bıraktı. Motor 17.000kmde ve 6.900tlye aldım. Üstümde hala inanılmaz bir heyecan var aldığıma inanamıyorum ama yinede canımı sıkan konular var. Birincisi motorun lastikleri çok eski hiç değişmemiş ve belirttiğim üzere 17.000kmde. Buna ek olarak motordan çok iyi anlayan üniversitedeki motorsiklet klübü başkanı test etti motorumu. Bana sağ ön amortisörün patlak olduğunu ve balatalarında değişmesi gerektiğini söyledi. Bunları zaten göze aldım yavaş yavaş yaptırmayı düşünüyorum hepsini bir anda karşılayacak maalesef bütçem yok asıl önemli olan konu ve cevap vermenizi istediğim şey marş butonu her zaman çalışmıyor. Yani vitesi boşa geçiriyorum ama yinede basmıyor. Aküsünde sıkıntı yok onuda biliyorum benzinide keza öyle. Bir de her zaman N işareti gelmiyor gelmemesine rağmen boşa aldığımı bildiğim için çalıştırmayı deniyorum ve çalışıyor. Motoru ilk aldığım gün deli gibi gezdim hiç böyle çalışmama gibi bir durumu olmamıştı. Sizce motor kısmında bir sıkıntı var mıdır yoksa balata vesayre bunlarla alakalı bir durum mu? Lütfen cevaplarınıza çok önem veriyorum. Her türlü iyi kötü yoruma açığım sadece hevesim biraz kursağımda kaldı ve dediğim gibi yardımlarınızı bekliyorum. Bir yere gidiyorum yemek yiyorum dönüyorum motor yarım saat çalışmıyor :(

Selam Arkadaşlar
    Siteye yeni üye oldum.2.el 2011 model üstü yzfr125 almak istiyorum.İstanbul Başakşehir'de oturuyorum.Bir kaç sorum var ve önerilerini bekliyorum.
    -Bütçem 7600 TL(Trafik Sigortası-Ruhsat-Noter hepsi dahil olması lazım)
    -Mont ve Kask var.
    -Trafik Sigortası ile ilgili.Yaşım 22 ehliyeti alalı 1 yıl oldu.Pizzacıda kuryelik yaptım,trafik olarak tecrübem 15000 km var.Kuryelik yaparken çok ufak bir kaza yaptım.Önümdeki araba aniden sola kırdı park etmek için ve kapıya çok az sürttüm.Tutanak tuttuk.O ara benim adım yazıldı.Bu olay Trafik Sigortası alırken bana ne kadar pahalıya patlar?
    -Çevrenizde ikinci el temiz Yzf r125 satan var mı?

Motosikleti
    YAMAHA YZF R125
    Buyrun Arkadaşlar bnm R125im... Nasıl ama

Alıntı snake eyes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyrun Arkadaşlar bnm R125im... Nasıl ama
    çok güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)