Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar YZF R125 için egzosumu satıyorum ilgilenen varsa özelden yazsın detaylı yardımcı olurum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    2013 model yzf mi sattım... 4 ay önce 2015 almak için. yamaha bu sene sadece kırmızı rengi mevcut ecnebi sitelerinde mavi var ancak türkiyede race red mevcut. mavinin gelme ihtimali sizce nedir. bilgisi olan varmı. birde fiyattı var işin sonunda 12.800 lira aradaki fark baya yuksek abs var birtek değişiklik olarak bu sene. R25 ise 13.900 sizce R25 mi yoksa R125 mi arada kaldım :D

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Arkadaşlar satılk orjinal Sjcam Sj4000 sıfır ürün kutusu hiç açılmadı. Ben kendime wifi'li modelini aldım. Wifi'siz olanı satmak için sipariş vermiştim. İlgilenen olursa bana ulaşabilir. Fiyat 250TL

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Merhaba arkadaşlar.
    Yamaha yzf r 125 alıpta sıkıntı yaşayan varmı ?
    Sibop kesen veya Silindir-Piston atmak zorunda kalan motoru kitleyen varmı ?
    Yani gerçekten ciddi anlamda kaliteli mi ?
    Öğrenmek istiyorum çünkü gönlümde var yaza doğru bende almak istiyorum.
    Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı yayamas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model yzf mi sattım... 4 ay önce 2015 almak için. yamaha bu sene sadece kırmızı rengi mevcut ecnebi sitelerinde mavi var ancak türkiyede race red mevcut. mavinin gelme ihtimali sizce nedir. bilgisi olan varmı. birde fiyattı var işin sonunda 12.800 lira aradaki fark baya yuksek abs var birtek değişiklik olarak bu sene. R25 ise 13.900 sizce R25 mi yoksa R125 mi arada kaldım :D
    hocam r25 13.500 lira. bu arada r125 de abs yokki onu nerden çıkardınız
    Yeni yine yeniden

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    yazdığınız sorunları yaşayan kimseyi görmedim hocam.
    motor çok kaliteli,
    kesinlikle tavsiye ederim. sıkıntı yaşamazsınız.
    ama alırken dikkat edin, bazıları tam apaçi gibi kullanıyor.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdığınız sorunları yaşayan kimseyi görmedim hocam.
    motor çok kaliteli,
    kesinlikle tavsiye ederim. sıkıntı yaşamazsınız.
    ama alırken dikkat edin, bazıları tam apaçi gibi kullanıyor.
    Çok teşekkür ederim.

arkadaşlar yzf r125 de son bir ayda bi fiyat artışımı oldu sahibinden.com dan takip ediyorum almak istiyorum biraz daha ucuzlar derken fiyat iyice arttı

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    yavas yavas motor pıyasasının hareketlenmeye basladıgı zamanlar gelıyor ve sıfır motorlara zam geldıkce 2, el satıcılarıda aynı oranda zam yapıyor..siz fiyat yazana degıl para verip alana bakın...buralarda 2012 cbr125 6800 den aşagı veren yoktu arkadaş gidip konyada alıp gelicek öyle abartıldıgı kadar yol masrafıda yok +100 tl en fazla sadece 5200 tl ye aynı model ve daha az km de kazasız cbr125 i ...bende motorumu cuma günü gittim vandan aldım geldim.burda motormu yoktu vardı fakat ılandakıler satıcı değildi adamlar sıfır fıyatına 2, el motor yazmıs

Benim mtorla uzun yol tecrubem yok hocm biraz daha yakn illerdn bkıyorum ama fiyatlar yüksek valla bufiyat ları görünce ninja düsünmeye bsladm heleki ninja 3yüz harika görünyo

ozgurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Öncelikle kendimi tanıtayım, ismim Özgür 25 yaşındayım İstanbul' da yaşıyorum. Kısmetse inşallah yarın bende yzf-r125 ime kavuşuyorum. Sabahtan beri gözüm sürekli saatte sanki bu gün ilerlememek için ant içmiş Ailem ve arkadaşlarım çok karşı olmasına rağmen çocukluk hayalim olan motoruma artık kavuşuyorum çok fena heyecanlıyım Bu yüzden sebep arkadaş çevremin büyük bir çoğunluğunu değiştirmek zorundayım ama malesef hiç üzülmüyorum. Uzun bir süre cbr 125r ile yzf-r125 arasında kalmıştım umarım doğru bir karar verdim. Arkadaşlar bu arada sizlerden ricam dediğim gibi İstanbul / Ümraniye'de yaşıyorum, bu yaşıma kadar çok araba kullandım ama hiç motor tecrübem olmadı, yani demek istediğim bana başım sıkıştığında yardımcı olabilecek herhangi bir aksamın problem çıkarmasına ilişkin önerebileceğiniz servis veya ustalarınız olursa çok sevinirim. Aranıza katılmak gerçekten çok heyecanlandırıcı, umarım bu yolla başlayan sağlam dostluklar kurabiliriz. Herkese tekrardan selamlar, iyi forumlar.

Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    hiç yoksa 30 tane yzf kullanıcısı tanıyorum, bu motoru almak için 2yıl kadar bekledim. çoğu zaman araştırma yaptım bu dediğin sorunların hiç birini duymadım kimseden. şu an kendim de kullanıyorum çok şükür sorunsuz bir motor.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı ozgurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Öncelikle kendimi tanıtayım, ismim Özgür 25 yaşındayım İstanbul' da yaşıyorum. Kısmetse inşallah yarın bende yzf-r125 ime kavuşuyorum. Sabahtan beri gözüm sürekli saatte sanki bu gün ilerlememek için ant içmiş Ailem ve arkadaşlarım çok karşı olmasına rağmen çocukluk hayalim olan motoruma artık kavuşuyorum çok fena heyecanlıyım Bu yüzden sebep arkadaş çevremin büyük bir çoğunluğunu değiştirmek zorundayım ama malesef hiç üzülmüyorum. Uzun bir süre cbr 125r ile yzf-r125 arasında kalmıştım umarım doğru bir karar verdim. Arkadaşlar bu arada sizlerden ricam dediğim gibi İstanbul / Ümraniye'de yaşıyorum, bu yaşıma kadar çok araba kullandım ama hiç motor tecrübem olmadı, yani demek istediğim bana başım sıkıştığında yardımcı olabilecek herhangi bir aksamın problem çıkarmasına ilişkin önerebileceğiniz servis veya ustalarınız olursa çok sevinirim. Aranıza katılmak gerçekten çok heyecanlandırıcı, umarım bu yolla başlayan sağlam dostluklar kurabiliriz. Herkese tekrardan selamlar, iyi forumlar.
    hayırlı olsun fotoğrafları bekliyoruz
    ustayla iş yapma yamaha Ümraniye yıldız ticarete götür.
    servis iyidir

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavas yavas motor pıyasasının hareketlenmeye basladıgı zamanlar gelıyor ve sıfır motorlara zam geldıkce 2, el satıcılarıda aynı oranda zam yapıyor..siz fiyat yazana degıl para verip alana bakın...buralarda 2012 cbr125 6800 den aşagı veren yoktu arkadaş gidip konyada alıp gelicek öyle abartıldıgı kadar yol masrafıda yok +100 tl en fazla sadece 5200 tl ye aynı model ve daha az km de kazasız cbr125 i ...bende motorumu cuma günü gittim vandan aldım geldim.burda motormu yoktu vardı fakat ılandakıler satıcı değildi adamlar sıfır fıyatına 2, el motor yazmıs
    Sen cbr al, ama gelip bunu yzf grubuna yazma. cbr grubuna yaz. benim cbr' vardı satıp yerine yzf' aldım. kullanmadan bilemezsin.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    servis iyidir

Sen cbr al, ama gelip bunu yzf grubuna yazma. cbr grubuna yaz. benim cbr' vardı satıp yerine yzf' aldım. kullanmadan bilemezsin.
    yazdıgın yazının neresı zorunuza gıttı arkdas 2, el ile ilgili bir sey yazmıs bende onA cevap yazdım.ve bu forumda hangı motor kullanırsaz kullansın her topiğe yazamaz diye bir yasak varda benimmi haberim yok...yazdıklarımı ıyı okuyunuz orda neden 2, el fıyatların arttıgını yazmısımı yzf şöyledir böyledir yazmamışım.ve yaşım 40 allaha şükür hangi yazıyı nereye yazacağımı kimseden öğrenecek yada kimsenin bana öğretmeye haddi yok.bu arada yzf kullanmadıgımı nerden biliyorsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Alıntı yozgat yzf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yzf r125 de son bir ayda bi fiyat artışımı oldu sahibinden.com dan takip ediyorum almak istiyorum biraz daha ucuzlar derken fiyat iyice arttı
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis iyidir

şimdi o yorumu neden yazdıgımı anladınmı arkadas 2, el sürekli artıyor demıs ona cvp yazmısım

ozgurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    servis iyidir

Teşekkür ederim.

Dün R125'ime kavuştum daha iyileri sizlerin olur inşallah.

fearlesboyy ve beyaz_kurt bunu beğendiler.
    "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir." Mustafa Kemal Atatürk

mstkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R125
    Herkese selamlar,

Yakın zamanda 2014 model R125 motorum ile ufak bir kaza geçirdim,virajda kaydı ve kafa granajı kırıldı,yan granajda çizikler meydana geldi,manet ve topuzda sürtünmeden dolayı aşınmalar meydana geldi,arka orta kuyruk kırıldı(stop lambası üzerindeki kapak). Yetkili servis kafa granajına 550TL(stickerların tanesine 40TL istedi),yan granaja 470TL,arka orta kuyruğa 60TL gibi bir ücret çıkardılar.

Kaza konusunda tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim,çünkü serviste yaptırmak gerçekten çok pahalı,iki yapışkan etikete bile 80TL para istiyorlar. Örneğin yan granajı kaportacıya götürcem pasta-cila vs işe yararmı yada daha mantıklı tavsiyeleri olan varmı?

Şimdiden teşekkürler..

Motosikleti
    Yamaha R6
    cok fazla ve cok derin çizikler varsa yan grenajı boyatmak daha iyi olur kafa grenajı eger parcaları duruyorsa cok fazla parcalanmamıssa bir kaportacıya göster tamir edebiliyorlar

Bu ne böyle parçalar nekadar pahalı motoru parçalara ayırsan bu şekilde 20 bin eder dolandırıcıliktan başka bişey degil

Öncelikle herkese merhaba,
    Ben uygun fiyatlı yamaha yzf-125 arıyorum. Açıkcası pek bu işleri anlamıyorum ve nasipse ilk motorum olacak.
    Uygun fiyatlı,temiz motor satan veya tavsiye edebilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
    İyi forumlar dilerim.

Motosikleti
    Henüz Yok :)
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun süredir zaten forumun bu konusunu okuyorum baya araştırıyorum çalışıp para biriktirmeye başlıyacagım bi gün bende kavuşucam bu motora nasip olursa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)