Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Bugün bir video dikkatimi çekti yzf r15 diye bir model muhtemelen 150 lik makina ekstra ekipman takınca sanki 600 lük sesi gibi çıkıyor meretin bu mümkünmü? 1.ci dakikadan sonrasını izleyin.
    www.youtube.com/watch?v=B5f04CE7hYw
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bir video dikkatimi çekti yzf r15 diye bir model muhtemelen 150 lik makina ekstra ekipman takınca sanki 600 lük sesi gibi çıkıyor meretin bu mümkünmü? 1.ci dakikadan sonrasını izleyin.
    Bunu Türkiyede yaparsan cbr sahipleri sniper ile vurur seni bu kadarına dayanamazlar :D
    agresifm bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama güzel numara :D stock r15 aslında ekstra hiç birşey yok dikkat ederseniz termignonlu r15 gaz verirken arkada turuncu kawasaki z 800 var yada 1000 :D o veriyor gazı ki alttaki yorumlarıda okursanız çevirerek vs onlarda aynısını söylüyor

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu Türkiyede yaparsan cbr sahipleri sniper ile vurur seni bu kadarına dayanamazlar :D
    Bir cbr 125 kullanıcısı biliyorum yzf almak için motorunu satmaya çalışıyor 2 aydır hatta benim beğendiğim motorlara göz dikiyor.

Motosikleti
    Yamaha R6
    Bi Temizlenelim Dedik (:

xbuky ve atillatopal9 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı beyaz_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi Temizlenelim Dedik (:

http://i.hizliresim.com/QgDEAj.jpg
    Arka lastiği büyütmüşssünüz galiba
    beyaz_kurt bunu beğendi.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi Temizlenelim Dedik (:

Plakalığa bayıldım ya nereden buluyorsunuz şunları
    beyaz_kurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R6
    Aynı Arka 130 büyütmedim orjinal boyutu bence daha iyi
    Plakalık Aldığım Zaman Böyleydi

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ne olacak bu YZF düşmanlığı. Forumlarda adam 250 lik ile 200 lük motor bile sora. YZF'ye saldırıyorlar. Neymiş 10000 TL verilmezmiş, bilmem ne. Tamam senin görüşündür saygı duyarım da be insan alan adama da mal, salak denmesi çok ayıp ve kötü bir davranış.

Diyorum ki;
    Motorumdan çok memnunum. Vites geçişleri harika. Masrafı yok. Yakıtı cimri. Kalitesi konuşmaya gerek yok. Şekli desen sağda solda o kadar çok ilgi var ki. Özellikle de üniversitede okuyorum ve ilgi gerçekten de bazen şımartabiliyor. Ayrıca kışın sadece marj butonuna basmam yeterli. Tek seferde çalışıyor. Frenleri çok kaliteli. Yahu daha ne olsun. Neden insanlar anlamıyor. Biz onları anlıyoruz, saygı duyuyoruz ama insana salak mal gibi laflar edilmez ki. Ayrıca zaten herkes almasın bu motoru ya. Herkes kaldıramaz bunu...
    __redandblac bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bi Temizlenelim Dedik (:

Monster o şekilde yakismamis sanki birisi killigina motosikletin ise boya sürer ya o şekilde duruyor.dost acı söyler motosiklet modifiye uzmanı

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ne olacak bu YZF düşmanlığı. Forumlarda adam 250 lik ile 200 lük motor bile sora. YZF'ye saldırıyorlar. Neymiş 10000 TL verilmezmiş, bilmem ne. Tamam senin görüşündür saygı duyarım da be insan alan adama da mal, salak denmesi çok ayıp ve kötü bir davranış.

Diyorum ki;
    Motorumdan çok memnunum. Vites geçişleri harika. Masrafı yok. Yakıtı cimri. Kalitesi konuşmaya gerek yok. Şekli desen sağda solda o kadar çok ilgi var ki. Özellikle de üniversitede okuyorum ve ilgi gerçekten de bazen şımartabiliyor. Ayrıca kışın sadece marj butonuna basmam yeterli. Tek seferde çalışıyor. Frenleri çok kaliteli. Yahu daha ne olsun. Neden insanlar anlamıyor. Biz onları anlıyoruz, saygı duyuyoruz ama insana salak mal gibi laflar edilmez ki. Ayrıca zaten herkes almasın bu motoru ya. Herkes kaldıramaz bunu...
    Bir Türk olarak Benjamin Button gibi yaşamadığın için birazda eleşitiriliyorrsun. Gidip önce 1000cc yarış motoruna 50 bin verip başlıcaksın sonra CBR600RR alıp 35000 vereceksin. Sonra YZF125 e 10.000 vreceksin. O zaman problem olmaz. Tabi bunları yaparkende mantığı matematiği bir kenara bırakacaksın...

Bunları boş ver, ben 2014 YZF 125 şu bilmemne red olan varya motorun güzelliğine tutulup izlemek için 15 km yolumu değiştirdim takip ettim

Bin motoruna keyfini sür
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Yzf aşktır benim rüyama giren ilk motosiklettir. Yani ilk aşkımdır .ilk aşklar unutulmaz bilirsiniz. Xj6 diversion f im olmasina ragmen yzf görunce ozlemle ic geciririm her gördugumde!

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Selam arkadaşlar ninja 250r kullanıyorum şu Yzf125'i görünce hasta oluyorum şekline o ne güzellik yaw
    ne bileyim yazmak geldi içimden hiç kullanmadım bu makiniyi yani havası yeter.Allah kaza bela vermesin hepimize

Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monster o þekilde yakismamis sanki birisi killigina motosikletin ise boya sürer ya o þekilde duruyor.dost acý söyler motosiklet modifiye uzmaný
    Teşekkür ederim dostum görüşün için. Diğer arkadaslarin da ne düşündüğünü merak ediyorum açıkçası ama bence iyi durdu monster

Motosikleti
    Yzf r125
    Teşekkür ederim dostum görüşün için. Diğer arkadaslarin da ne düşündüğünü merak ediyorum açıkçası ama bence iyi durdu monster
    Madem duymak istediniz kötü tam bir ortadoğu zevksizliği olmuş.jantlarda öyle renkler cırtlak motor siyah beyaz ve sade renklere sahip güzel bir renk uyumu var orjinelinde ama siz bozmuşşunuz o renklerle uyumu en azından monster işetini siyah yapabilirdiniz.Jantlarda siyah kalsa iyiymiş.
    beyaz_kurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem duymak istediniz kötü tam bir ortadoğu zevksizliği olmuş.jantlarda öyle renkler cırtlak motor siyah beyaz ve sade renklere sahip güzel bir renk uyumu var orjinelinde ama siz bozmuşşunuz o renklerle uyumu en azından monster işetini siyah yapabilirdiniz.Jantlarda siyah kalsa iyiymiş.
    Teşekkür Ederim Dostum.Siyah Bana Göre Çok Sıradan Durur Gibi Geldi Bogar Diye Düşündüm Hem Monsterin Orjinali Yeşil Rengidir Diye Onuda Bozmak İstemedim (:

Motosikleti
    Bekliyoz
    Yabancı yamaha sitesinde 2015 model r125 leri gördüm abs li falan deniliyo.Ülkemize abs li model gelirmi.bu yamaha sitesi: http://www.yamaha-motor.eu/uk/produc.../yzf-r125.aspx buda tipleri

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    merhaba arkadaşlar bugun ilk motorumu alarak aranıza katılmış oldum.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı afat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bugun ilk motorumu alarak aranıza katılmış oldum.
    http://i.hizliresim.com/DkLMzZ.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun gri renk demi bu bi farklı geldi banaHaftaya bende alabilirim gri 2013
    Bu arada kendinize iyi bir eldiven alınHava sğuk asfaltla bir temas ederse pis acır

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun gri renk demi bu bi farklı geldi banaHaftaya bende alabilirim gri 2013
    Bu arada kendinize iyi bir eldiven alınHava sğuk asfaltla bir temas ederse pis acır
    evet mat gri. teşekkür ederim daha güzeli sizin olsun. aldığım arkadaş sağolsun eldiven kask çizme ve tam set üst koruma verdi ama ben kendime daha güvenli bir kask ve kışlık ekipmanda alacağım. bugun ilk kez 4-5 saat sürdüm ve akşam eve gelmeden parmaklarım gerçektende buz tuttu bi yarım saat daha süremezdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)