Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinde keşke farlar açıldğında çift far yanıyor olsaydı dediğiniz oluyor mu?
    oluyor(du)
    "Life begins at the end of your comfort zone."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı emreng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oluyor(du)
    di'li geçmiş zamanı açabilir misiniz?

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    125. sayfanız hayırlı olsun

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    farları isterseniz cift olarak yakabilirsiniz sadece ufak bi işlem yapıyorsunuz :D şahsen benim kısada tek uzunda cift olarak yanıyor ve 30.000K zexon kullanıyorum.

aranıza katıldım

Arkadşalar dün itibari ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Mustafa A., __redandblac, Fyz.01 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    ön balata
    zincir
    pilot street takım
    ön arka tekerlek rulmanları
    yağ motul 10 40
    yağ filtresi
    hava filtresi
    ngk buji
    hareketli parçalara wd 40

değişimlerini yaptım 24 bin km de. motorun gidişi duruşu herşeyi değişti. yeni motor almış gibiyim. bakımlarınızı aksatmayın motorlarınızın. zincirinizi yağsız bırakmayın. tahminen bi 20 bin km sadece standart bakımlara para vereceğim. yeni motor alanlara hayırlı olsun.
    Mustafa A. ve linkinpark20 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yzf r 125
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-mat-gri-kask-mont-hediyeli-1.030km-176329928/detay/ Sevgili arkadaşlarım, linkte de görebileceğiniz üzere motorumu yazılı nedenlerden ve sürekli yurtdışında olma sebebimden ötürü satıyorum. Haberiniz olsun fiyat konusunda da yorumlarını bekliyorum.

Arkadaşlar bu sayfada bunu sormak yanlış olabilir belki ama motoru kullanmayıp yorum yapanlardan çok sıkıldım siz değerli arkadaşlarıma sormak istedim, çok yakın bir tarihte 2014 0 km olarak alacağım bende. Aldığımda egzoz takmayı düşünüyorum kesinlikle burda çok fazla kişisiniz acaba hiç akrapovic yoshimura two bros tarzı performans egzozlarından birini takan oldumu ? olduysa 1 performans açısından farkediyormu ? etse nolcak 1 2 beygir demeyin ufak motor için eminimki fark ediyordur. Birde sesi nasıl oluyor yüksek devirlerde kafalarını çevirip baktırıyormu insanlara yoksa kardeşim verdiğin 1000 lirayla kalırsın yanında olmadıktan sonra çokta anlaşılmazmı diyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum mümkünse takmış olan arkadaşlardan

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı Meth311 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sayfada bunu sormak yanlış olabilir belki ama motoru kullanmayıp yorum yapanlardan çok sıkıldım siz değerli arkadaşlarıma sormak istedim, çok yakın bir tarihte 2014 0 km olarak alacağım bende. Aldığımda egzoz takmayı düşünüyorum kesinlikle burda çok fazla kişisiniz acaba hiç akrapovic yoshimura two bros tarzı performans egzozlarından birini takan oldumu ? olduysa 1 performans açısından farkediyormu ? etse nolcak 1 2 beygir demeyin ufak motor için eminimki fark ediyordur. Birde sesi nasıl oluyor yüksek devirlerde kafalarını çevirip baktırıyormu insanlara yoksa kardeşim verdiğin 1000 lirayla kalırsın yanında olmadıktan sonra çokta anlaşılmazmı diyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum mümkünse takmış olan arkadaşlardan
    bende tiger vardı. 170 tl ceza yazdılar. bela okurlar arkandan. ayrıca açık hava filtresi+ yakıt oksijen karışımını ayarlatmalısın aksi taktirde performans düşüşü yaşarsın+tüketim artar. 40 50 km sonra başın şişiyor. istersen 5 bin liraya egzoz tak. çıkan ses pata pata yani. tek artısı aracalar fark eder. boşa masraf yapma. ona vereceğin paraya ben olsam puig siperlig, mono kapak, rizoma ayna elcik manet falan al.

Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tiger vardı. 170 tl ceza yazdılar. bela okurlar arkandan. ayrıca açık hava filtresi+ yakıt oksijen karışımını ayarlatmalısın aksi taktirde performans düşüşü yaşarsın+tüketim artar. 40 50 km sonra başın şişiyor. istersen 5 bin liraya egzoz tak. çıkan ses pata pata yani. tek artısı aracalar fark eder. boşa masraf yapma. ona vereceğin paraya ben olsam puig siperlig, mono kapak, rizoma ayna elcik manet falan al.
    Müdür ben kıbrıstayım burda ceza uygulaması yok egzoz için. Ama dediğin ayarlamayı yapacak birilerini nerden bulabilirim almaya karar versem bile motorcular bilirmi yani ? Birde en azından taktırdığına değiyormu çıkan sesin tınısını biliyorum videolardan ama yüksekliğini bilmiyorum farkedilicek kadar yüksekmidir ? Dediğin ekipmanlardan bir kısmınıda almayı düşünüyorum ama egzozda canım çok istiyor ama senden başka kimse duymaz dersen ekstradan 800 900 lira vermeye gerek yok. Cevaplarını bekliyorum ilgilendiğin için teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Müdür ben kıbrıstayım burda ceza uygulaması yok egzoz için. Ama dediğin ayarlamayı yapacak birilerini nerden bulabilirim almaya karar versem bile motorcular bilirmi yani ? Birde en azından taktırdığına değiyormu çıkan sesin tınısını biliyorum videolardan ama yüksekliğini bilmiyorum farkedilicek kadar yüksekmidir ? Dediğin ekipmanlardan bir kısmınıda almayı düşünüyorum ama egzozda canım çok istiyor ama senden başka kimse duymaz dersen ekstradan 800 900 lira vermeye gerek yok. Cevaplarını bekliyorum ilgilendiğin için teşekkür ediyorum.
    Bende tiger var çıkan ses güzel. Trafikte arabalar ve yayalar farkediyor beni rahatça bazen arabaların yanından geçerken alarmları ötüyor farketmemek mümkün değil.

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tiger var çıkan ses güzel. Trafikte arabalar ve yayalar farkediyor beni rahatça bazen arabaların yanından geçerken alarmları ötüyor farketmemek mümkün değil.
    Teşekkür ederim yorumların için ben kıbrıstayım yaz boyuncada ekimde zaten okul açılıyor yolun girneye düşerse bir iki laflamak çay içmek istersen buyur içelim telefon numaramı bıraktım özelden

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Teşekkür ederim yorumların için ben kıbrıstayım yaz boyuncada ekimde zaten okul açılıyor yolun girneye düşerse bir iki laflamak çay içmek istersen buyur içelim telefon numaramı bıraktım özelden
    Numarayı kaydettim geldiğimde mutlaka haberleşiriz

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    sarahanter dostum hayırlı olsun motorun kazasız belasız sürüşler. 1-2 fotoğrafda ben atayım bu arada ortalama yakıt tüketiminiz ne durumda ?
    http://imgim.com/7966inciu9080589.jpg
    http://imgim.com/4157inciq4578192.jpg

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sarahanter dostum hayırlı olsun motorun kazasız belasız sürüşler. 1-2 fotoğrafda ben atayım bu arada ortalama yakıt tüketiminiz ne durumda ?
    http://imgim.com/7966inciu9080589.jpg
    http://imgim.com/4157inciq4578192.jpg
    eldiven ve ceket giymeyi ihmal etmeyin diyorum. barkının dediği gibi çiş yapamazsınız :D. yaptığım kazada ceket eldiven kask vardı. standart kot pantolon köpek saldırmış gibi paramparça oldu.

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eldiven ve ceket giymeyi ihmal etmeyin diyorum. barkının dediği gibi çiş yapamazsınız :D. yaptığım kazada ceket eldiven kask vardı. standart kot pantolon köpek saldırmış gibi paramparça oldu.
    arkadaşım motoru aldığım ilk gün çekilen bir fotoğraftı paylaştığım. Normalde zaten ceket eldiven ve kask 3lüsüyle çıkıyorum trafiğe burda yanlış anlaşılmak istemem

Motosikleti
    Yamaha R6
    s.a arkadaslar benm 2011 model beyaz yzfr125 ım var gecenlerde bı olay sonucu arka kuyruk kırıldı su yamaha amblemı olan kısım parca eger elınde olan varsa uygun bir fiyata almayı düsüşünüyorum.Teşekkürler

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım motoru aldığım ilk gün çekilen bir fotoğraftı paylaştığım. Normalde zaten ceket eldiven ve kask 3lüsüyle çıkıyorum trafiğe burda yanlış anlaşılmak istemem
    tamam ozaman :D

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burakmetu Yamaha ceo'su olsam sana TR'de satılan her YZF 125 için komisyon verirdim O kadar haklı karşılaştırmalar yapıyorsun ki, CBR'den YZF'ye kayıyorum her defasında. Malesef şu sıralar temiz ve bütçeme uygun bir yzf yok. Aranıza katılmak isterim inş

Şu forumlarda YZF - CBR tartışması, YBR-CBF-Apache üçgeni gibi onlarca şey yazılır ama hiç bitmez. Çoğunu okudum yazdıklarınızın son bir kaç sorum var cevaplayan arkadaşlar olursa sevinirim.

1-) Motosikletimi açık alanda (evimin önünde) park etmek durumundayım. Kapalı otopark yok yakınlarda. Haliyle branda olacak sadece kışın üstünde. Sinyal lambalarının bağlantı yerinden çok kolay çıktığı,düştüğü yazılmış. Ne kadar sıklıkla karşılaştınız bu durumla ? Biliyorum bir çok çocuk tepesine çıkmaya çalışacak o yüzden soruyorum. (öğrenci bütçemi sarsmasın).

Diğer konu artçı selesi. 15.km gibi bir mesafede çok zorluk çeker mi artçı veya sürücü bunu çok hisseder mi ?

Dip not : Kilo 65 boy 1,87

Sizi gidi piyonocular sizii Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burakmetu Yamaha ceo'su olsam sana TR'de satılan her YZF 125 için komisyon verirdim O kadar haklı karşılaştırmalar yapıyorsun ki, CBR'den YZF'ye kayıyorum her defasında. Malesef şu sıralar temiz ve bütçeme uygun bir yzf yok. Aranıza katılmak isterim inş

Şu forumlarda YZF - CBR tartışması, YBR-CBF-Apache üçgeni gibi onlarca şey yazılır ama hiç bitmez. Çoğunu okudum yazdıklarınızın son bir kaç sorum var cevaplayan arkadaşlar olursa sevinirim.

1-) Motosikletimi açık alanda (evimin önünde) park etmek durumundayım. Kapalı otopark yok yakınlarda. Haliyle branda olacak sadece kışın üstünde. Sinyal lambalarının bağlantı yerinden çok kolay çıktığı,düştüğü yazılmış. Ne kadar sıklıkla karşılaştınız bu durumla ? Biliyorum bir çok çocuk tepesine çıkmaya çalışacak o yüzden soruyorum. (öğrenci bütçemi sarsmasın).

Diğer konu artçı selesi. 15.km gibi bir mesafede çok zorluk çeker mi artçı veya sürücü bunu çok hisseder mi ?

Dip not : Kilo 65 boy 1,87

Sizi gidi piyonocular sizii Şimdiden teşekkürler

usta havanın serim olduğu sabah saatlerinde düz ve güzel asvalt olan bir yolda cbr 125 le kapıştık. çenemi depoya koydum. kilom 96. 131 km yi gördü. cbr 125 i süren arkadai 60 kilo falandı. 1 boy fark attım.

sinyaller kırılıyor diyorlar. ben motoru sola yatırdım. sol taraf büs bütün çizik içindeydi. sinyal sağlamdı :D

ben kendi motoruma artçı oldum. 50 kilometre sıkıntı çıkarmıyor. sonrasında çekilmiyor. mola verirseniz bir 50 daha rahatça gidilir bence.
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)