Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lifan Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    hegemonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motorlar hala gelecek, ölme eşşeğim ölme.

gy 200-2 nin türkiye satış fiyatı 2500 tl civarı (skygo,salcano,yuki)
    amerika satış fiyatı 800$
    gy 250 -7
    amerika satış fiyatı 2500$ bize gelse 6000 lira olması lazım bu hesaba göre. biliyorlar satılamayacağını, o yüzden getirmiyorlar. zongshenlerin, quinqui'lerin lifan'ların yeni modelleri çok çok seviliyor amerika'da aslında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    bende de bısan lıfan shalter var bence saglam bı motor 8000 km yaptım aldıımdan bu zamana kadar su anda 16000 de bı sorun yok egsoz dısında ses yapıoo bence saglam motor yapıoo lıfan yarın fuara gıdınce goruces bakalım fıyatlarıı...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Halâmı fiyatlardan haber yok, bi el atın gari...! Kaç para bu Lifanlar?
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Henüzyok
    Bugün itibarı ile fuara gidip şu motorları görebilen var mı arkadaşlar
    Gerçi gördük deseniz, 1500TL deseniz neye yarayacak ki?
    Ne satıldığı bir bayi, ne ilan ama en önemlisi de bir servis var. Motora birşey olursa ne yapıcaz?
    Ne de ümitlenmiştim motorların resimlerini görünce yahu! FOS çıktı, rezillik...
    B.Bora MERT

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Lifan 250 B fuarda vardı fiyatı 6000 TL benim gözlemlediğim kadarı ile benaim motorum olan 250 lik ledov ve aynı sekmentte bisanş keeway ve monero dan daha güzel ve kaliteli ancak dediğim gibi fiyat çok yüksek ayrıca regal raptor un 35o cc de fuardaydı 6900 tl gercekten malzeme ve işçilik kalitesi çok barizdı ayrıca motor heybetli fakat ince birde eksi yonü yine sıralı silindir yapmışlar
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

6000 ytl mi cok yüksek

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    http://www.lifan-skygo.co.uk/SprintSG125-30.html bu model cbr 125 e benziyo 2500 civarı olursa tutulabilir :S

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Motorcudan geliyorum beyler. 15 yıldır kanuniyle çalışan bir abimiz artık lifan bayiliği alacağını söylüyordu. Kanuniyle iş bağlantıları anlamında çok sıkıntı çektiğini falan anlattı. Adamlar motorları ve yedek parçayı göndermeyi kabul etmişler..
    Ne zamandır gelmiyor denen motorlar geliyor mu acaba?

97 98 model virago 535'lere bakıyorum çok uzun zamandır. 12 13 yaşında motor alacağıma LF 400 alsam sıfır. Sizce pişman olur muyum?

Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcudan geliyorum beyler. 15 yıldır kanuniyle çalışan bir abimiz artık lifan bayiliği alacağını söylüyordu. Kanuniyle iş bağlantıları anlamında çok sıkıntı çektiğini falan anlattı. Adamlar motorları ve yedek parçayı göndermeyi kabul etmişler..
    Ne zamandır gelmiyor denen motorlar geliyor mu acaba?

97 98 model virago 535'lere bakıyorum çok uzun zamandır. 12 13 yaşında motor alacağıma LF 400 alsam sıfır. Sizce pişman olur muyum?
    Lf400 geldi mi acaba fiyatını geçmemiş ayrıca Gy 200 modeli de satılmıyorbiliyorum.
    http://www.lifan.com.tr/
    5500'e kadar Lf400 alırım, fazlaysa böyle bişey.

http://www.sahibinden.com/7000_km_de...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler