Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM JOYRIDE EVO 200
    merhaba arkadaşlar bende ikinci el sym joyride 200 aldım, umarım buralardan arızaları değilde, motorlarımızla geçirdiğimiz güzel zamanları paylaşız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    TUNGA07 aramıza hoş geldin allah kazasız belasız hayırlı sürüşler nasip etsin güle güle kullan..
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

allah askına biri net fiyat söylesin segman piston rektefe kaca atılıyor bu motorlara countugur 300-400 lira degildir sanki az geldi o miktar bana yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    ben sana sym den anlayan tamircilerin fiyatını söyledim taş patlasın 500 geçmez sanırım tabiki normal sym fabrikasına baglı bir yetkili servise götürürsen fiyat baya bir yükselir..ama ben sana hafta sonu benim götürdügüm tamirciden nekadar tutacagını ögrenir söylerim
    ama diger arkadaşlarda fikrini söylerse iyi olur tabiki.

countugur sordunmu arkadasım ustana ne kadar tutar diye :( kimsede cevap vermiyor yaptıran yok galiba

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    evet sordum rektefe ve motor indirme piston degişimi toplam işçilik 350 tl civarı ...parçayı yani piston takımını sen alıyorsun tabiki gerekirse diger parçalar tabiki motoru açacagı için contaları vs. gibi ufak şeyler.ama motorun yag yakmıoyrsa acele etme pahalıya gelir
    , parça konularını sahibinden com .da veya internette ve bilidigin parça satıcılarında iyice araştır sym tr sitesinden servislerede bir sor istersen en uygununu alamaya çalış derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:04 ----------

yaptıracagın yer sana gerekecek ufak conta gıbı seyleri gerektigini zaten ne gerekiyorsa söyler ona göre alırsın ,unutnmadıysam piston segman takımı komple 300-350 tl civarı idi en fazla tabiki verdigim fiyat. allah kolaylık versin tekrar söyleyeyim acele etme ne kadar ecele edersen okadar zararlı çıkarsın boşuna kendini sitreste sokma önce bir sitelerde araştır sonrada nerede yaptıracaksan karar veririsin .

Motosikleti
    SYM JOYRIDE EVO 200
    sağol dostum teşşekkür ederim, şuan için çooooooooooook memnunum umarım böyle devam eder...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

Alıntı countugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TUNGA07 aramıza hoş geldin allah kazasız belasız hayırlı sürüşler nasip etsin güle güle kullan..
    sağol dostum çok teşekkür ederim, şuan için çok memnunum, umarım böyle devam eder...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı symjoyride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    countugur sordunmu arkadasım ustana ne kadar tutar diye :( kimsede cevap vermiyor yaptıran yok galiba
    Arkadaşım İstanbuldaysan beni ara elimden geleni yaparım. Özelden numaramı atıyorum.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Versys 650
    arkadaşlar motorumu sattım. yeni motor için karar aşamasındayım. bakalım nasip. gerçekten güzel paylaşımların olduğu bir sayfaydı katkısı olan herkese teşekkürler.
    Tunga07 motor ile problem yaşayacağını sanmıyorum. ben joyride ve sym kullanıcıları sayfalarını tek tek okudum bir iki vaka dışında problem yaşayanı görmedim. eğer senden önce kullanan düzgün kullanıp bakım yapmışsa problem olaz kanaatindeyim.
    countugur davetin halen aklımda 3 aylığına yurt dışına gidiyorum dönüşte yeni motorumu almayı düşünüyorum. yeni motorumla veya arabamla çayını içmeye geleceğim.
    yeni motor konusunda silverwing 400 ve fazer6 arasında kaldım evet biraz saçma gibi gözüküyor ama sanırım bu ikisinden birini alıcam.tecrübe veya tavsiyelerini ileten olursa şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    malibu79 arkadaşım saglık olsun yeni motorunda başarılar dogru kararı verırısın gönlünce hayalindeki motora sahip olursun inşallah her zaman beklerim eskilerin dedigi gibi başımın üstünde yerin var beklerim arkadaşım...

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    artık su parca kaca ne kadar tutar derdine son vermek icin sizinle motorun her parcasının tek tek fiyat listesini paylasıyorum insallah isinize yarar..

https://rapidshare.com/files/458982073/joyride.rar

rar şifresi: feyzullah4

(beni unutmayın diye

tesekkür ederim feyzullah4 bu cok isime yaradı sen nerden buluyorsun bunları daha önceki sayfalardada kullanma kulavuzunu paylasmıssın senin sayende bizde nasiplendik

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar motor dünyasına dönmenin mutluluğu içerisindeyim.

Nisan sonuna doğru sym joyride 200i evo aldım, sıfır aldım. Daha öncede yaptığım araştırmada SYM den memmun olmayan görmedim, ayrıca motor alırken bir başka kullanan arkadaş da sağolsun beni baya bir cesaretlendirdi, servis fiyat bagaj eksik fazla ne varsa bildiğini anlattı, artılarına bakınca eksileri artık önemli değildi ve kavuştum, 3 hafta plaka bekleme durumuma ve berbat havalara rağmen 600 km yi buldum,her yönüyle ne eksik ne fazla şu an için hiçbir sıkıntı yaşamadım, daha önce 4 sene er-5 kullanan biri olarak bu beygire bu performans ve yakıt tüketimi benim açımdan tam not oldu, iki kişide bindim gayet stabil ve yokuşlarda banamısın demiyor, bence fiyat performansda kesinlikle uygun, umuyorum herkes aldığı motordan bu kadar memmun kalır.

herkese kazasız belasız sürüşler
    rüzgarınız eksik olmasın...

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    güle güle kullan sorunsuz zevkli sürüşler allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin Metela arkadaşım gerçektende yokuş mokuş tanımıyor tek iki farketmiyor yeterki gaza dokun joyride için sorun degil..

Metela bey motorunuz hayırlı olsun allah kaza bela vermesin bende geçen hafta sizin motorun aynısından sıfır aldım renkte aynı yalnız bugun ruhsatı kurcalarken renk olarak ruhsatta gri yazıyor motor siyah renk nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

ya arkadaslar ben motoru boyatmayı düsünüyorum ben motoru odunluga koyuyorum o yüzden girerken cıkarken yanlarını cizdirdim gözüme hos gelmiyor kaca boyarlar bilgisi olan varmı??

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı unforg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metela bey motorunuz hayırlı olsun allah kaza bela vermesin bende geçen hafta sizin motorun aynısından sıfır aldım renkte aynı yalnız bugun ruhsatı kurcalarken renk olarak ruhsatta gri yazıyor motor siyah renk nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim
    Öncelikle herkese teşekkürler, umarım hepimiz kazasız belasız keyifle motorlarımzı kullanırız.

unforg arkadaşım benim ruhsatta siyah yazıyor, seninkinde yanlışlık yapılmış, yapman gereken konusunda kesin birşey diyemem çünkü daha önce bu durumla karşılaşmadım, tavsiyem önce motoru aldığın bayiye yada işlemleri yaptırdığın muameleciye gidip onlardan fikir alabilirsin, sonuçta renk siyah olarak görünüyor onların hatası, yanlışlığı düzeltmek de onların işi, geç kalmadan düzelttir.

symjoyride arkadaşım, eğer çizikler derin değilse herhangi bir boyacıda rötuş yaptır, bildiğim kadarı ile ücret almazlar, diğer durumda ise önce nerede ikamet etmektesin onu söylemelisin ki sana yardımcı olsunlar...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    arkadaşlar bende aranıza pazartesi günü Joyride Evo 200i kstılıyorum

daha önceki motorlarım

keeway superlight 150 , regalraptor 250 , hyosung gv650 , suzuki intruder m 800
    ilk defa scooter alıcam

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende aranıza pazartesi günü Joyride Evo 200i kstılıyorum

daha önceki motorlarım

keeway superlight 150 , regalraptor 250 , hyosung gv650 , suzuki intruder m 800
    ilk defa scooter alıcam
    vazgeçtim son anda gts250 alma kararı aldım

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    ilgilenen olursa satılık joyride200

site üyelerine özel fiyat:3500 TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...954919/detay/?

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler