Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar yan sehpa orta sehpa ve ayak marş kolunuda boyadım ihtiyaç olmamasına rağmen boyadım ve çok güzel oldular. Düşünen varsa şiddetle tafsiye ederim.İnsanın motoruna sevgisi artıyor
    Bir kaç gün içerisinde plastik üzerinde deneme yapmayı düşünüyorum. Eğer denemede sonucu beğenirsem ve kısa zamanda dökülmeyecek gibi bir izlenim verirse bana ( ki yanmaz boya olduğu için umutluyum dış etkilerede dayanıklı olabileceğini düşünüyorum) ön göğüsü ve siyah plastik bütün aksaamı boyayabilrim.
    Gelişmeleri ve resimleri eklemeye devam edeceğim.
    Kazasız yolculuklar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    cawa
    Evet plastik aksaamda ilk denememi yaptım ve sonuç yine beklediğimden çok çok iyi oldu parçalar boyanmış gibi değilde yenisi ile değişmiş gibi duruyor.
    Boya plastik üzerine mükemmel pürüzsüzlükte deşüyor.
    Tefsiye ederim.
    Uygulanışı : sadece tiner ile ( selilozik) silip krumasına mütakip boyayı uyguladım okadar.Çok çabuk kuruyor 15 dakika sonra yerine takabiliyorsunuz parçaları.
    Resim gece flas ile çelidiği için yine tam rengini vermed. normalde mat siyah.Gümdüz resimlerinide eklicem yakında.
    Sadece gidon çevresi ve iki yan kapak boyalı .. Sonuç güzel oldu komple boyamaya karar verdim. Çok yakında tabiii

http://img152.imageshack.us/img152/3664/p1010303wf3.jpg

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet plastik aksaamda ilk denememi yaptım ve sonuç yine beklediğimden çok çok iyi oldu parçalar boyanmış gibi değilde yenisi ile değişmiş gibi duruyor.
    Boya plastik üzerine mükemmel pürüzsüzlükte deşüyor.
    Tefsiye ederim.
    Uygulanışı : sadece tiner ile ( selilozik) silip krumasına mütakip boyayı uyguladım okadar.Çok çabuk kuruyor 15 dakika sonra yerine takabiliyorsunuz parçaları.
    Resim gece flas ile çelidiği için yine tam rengini vermed. normalde mat siyah.Gümdüz resimlerinide eklicem yakında.
    Sadece gidon çevresi ve iki yan kapak boyalı .. Sonuç güzel oldu komple boyamaya karar verdim. Çok yakında tabiii

http://img152.imageshack.us/img152/3664/p1010303wf3.jpg
    Acayüp selam
    ördüğüm kadarıyla gayet başarılı bir boya operasyonu yönetiyorsun tek merak ettiğim gündüz ortamındaki rsimleri.. benim motorda da siyah plastiklerde küçük bir iki nokta var... konuyu takip edeceğim fotoları sabırsızlıkla bekliyorum.. birde boyayı nereden aldın acaba??
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    cawa
    İşten gelince hava kararmış oluyor maalesef sadece geceleri ilgilenebiliyorum. Hafta sonu gündüz resimlerini çekip eklemeye çalışacağım.
    Ayrıca Atatürk Oto sanayii sitesinden aldım fakat neesi bilmiyorum yine alıcam bilgilerini yazarım buradan.
    Herkese şiddetle tavsiye ederim Tahminlerin ve beklentilerin üzerinde güzel oluyor .
    Gündüz resimlerinde herşey belli olucaktır zaten :D

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşım şimdi bende merak ettim bu boyalı motor resimlerini...Eminim en iyisini yapmışsındır fakat nerden aldığını nasıl durduğunuda yazarsan bizde deneyebiliriz belki,zaten benimkinde yer yer çizikler var...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

thelord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    acayüp anlatıgım kadarıyla ve resımde goruldugu kadarıylada gayet guzel olmus ama plastık uzerınden zamanla pul pul dokulme olayı olabılırmı? ozellıkle yazın guneş aldında bekledıgı zamanlarda oluyor motor sende bılıyorsunkı.
    boyayı aldıgın yere şiddetle sormanı tavsıye edıyorum.

Motosikleti
    suzuki burgman an400&sym joyride200
    selam arkadaşlar.elinde joyride kullanım klavuzu olan var mı? dün motoru istanbuldaki bir sym servisine götürdüm motor yağ kaçırıyor diye, bana contanın yanmış olduğunu söylediler.bursadaki servis 1 lt yağ koymuştu,sebep olarak da fazla yağ konmuş olmasını gösterdiler.bizim motorlara ne kadar yağ konuyor acaba?
    [B]face your fears,live your dreams[/B]:bounce:

Motosikleti
    suzuki burgman an400&sym joyride200
    arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yok mu?
    [B]face your fears,live your dreams[/B]:bounce:

Motosikleti
    cawa
    Alıntı emraq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yok mu?
    Merhaba . Bana özelden mail adresi verirseniz size hd 200 ve gts 250 servis manuel ini gönderebilirim.çok aramama rağmen joyride ın bulmamıştım.Fakat size sök tak konsunda yol gosterıcı olabılır. Bana cok yardımcı olmustu.

Motosikleti
    SYM JOYRİDE 200
    selam arkdaşlar bende joyride 200 var 2 aydır egzosdan siyah pislikler geliyo motoruma çok temiz baktıgım halde neden??hava filitresini yıkadım ve tekrar biraz yağladım ilk 1 gün düzeldi ama sonra aynısı yardımcı olabilcek varsa seviniriim..

Motosikleti
    Sym Joyride 200

Joyride 200 Lastik hk yardım.

Herkeze Merhabalar

2007 model joyride 200 sahibiyim 11000 km oldu artık lastik degiştirme zamanım geldi diye düşünüyorum, fakat lastik konusunda bir sürü yorum okudum açıkcası biraz kafam karıştı bu konuda bana yardım etmenizi rica ediyorum.
    Şimdiden Teşekkürler...

Motosikleti
    sym joyride 200
    slm arkadaşlar 2004 model joyride200 ümü 3250 liraya satacağım motorumdan memnunum ama ya gts 250 yada 2009 model düşünüyorum motor 24000 de temiz dir
    ::::jester::

Alıntı baris_h adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhabalar

2007 model joyride 200 sahibiyim 11000 km oldu artık lastik degiştirme zamanım geldi diye düşünüyorum, fakat lastik konusunda bir sürü yorum okudum açıkcası biraz kafam karıştı bu konuda bana yardım etmenizi rica ediyorum.
    Şimdiden Teşekkürler...
    Ayni durumdayim. 2007 model, 12000 km deyim. gecen hafta lastiklerimi degistirdim. Kabatas'ta BUZMOTOR var, oraya gidebilirsin. Michelin takiyorlar, 225TL ve 250 TL. 250 olan pilot sport. Ben ondan taktirdim, eskilere gore inanilmaz degisti motorun kullanimi. Fren mesafem olsun, virajlara donusler olsun cok memnunum. Eski lastikler yalanmis yani.

Selam arkadaşlar, 2006 model ikinci el joyride200 satın aldım sayılır, yani yarın gidip parayı vericem ve ruhsatı üzerime alıcam. Motor ile ilgili ileride bazı parçalarını yenilemek istersem yedek parçalarını nerden alabilirim? Bir iki site buldum fakat tıkladığımda görüntüleyemedim. Çok düşünüp joyride200' karar verdim umarım hayırlısı olur )

2rgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar.ben joyride 200 aldım fakat 95kmh de tam gazda kasıyo .hava filtresi yeni.gazı biraz bırakırsam kasıntı geçiyo am a son hızım da orda kalıyo neden yapar bilen varmı bana yardımcı olursanız çok tşk ederim şimdiden teşekkürler

Süper Motor...

Arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce acenta olarak aldığım SYM Joyride 200 marka motorsikletime 3000 km bindim.Çok seri,titreşimsiz ve zevkli bir motordur.Yakıtı çok azdır.Kalite olarak çok beğenmeme rağmen zamansızlıktan binemiyorum.Motorumu değerini bilecek birine satmak istiyorum.Darbesi ,kusuru, masrafı yoktur.Çok küçük çizik vardır.(fiyat:4.700.00 tl) İyi günler dilerim.
    Mail adresi:tekneci07@hotmail.com Cep:0533 930 57 58

yanlış anlamayalım lütfen,

ben galerici değilim.meraklı, koleksiyöncu,maymun iştahlı olabilirim.zaman içerisinde ayrı ayrı zamanlarda heves ettim ve 4 tane motor aldım.yaşım 58 oldu trafikten çekinmeye başladım. ayrıca zamanımda olmuyor artık.motorlarımı kimseye elletmem ve emanet vermem. çalıştırırım sesini dinlerim ve silerim.allah sizede ömür versin ,motorsilet merakınız geçmezse ne demek itediğimi ancak o zaman anlarsınız.ayrıca ben motorumu 5300 tl ye peşin almıştım, şimdi 6800tl civarında olduğunu okuyoruz.size iyimserlik dolu günler dilerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 PM ----------

bu yazdıklarımı sym 200 için yazdım. ayrıca hysounk gv 250 var. eğer siz hy sounk için yorum yapıyorsanız bak o doğruya yakın. gv 250 yi 4250 ye malettim ve oşekilde değer biçtim .ama aşağıya olmaz demiyorum. yorumlara saygı duyarım ama....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 PM ----------

bu yazdıklarımı sym 200 için yazdım. ayrıca hysounk gv 250 var. eğer siz hy sounk için yorum yapıyorsanız bak o doğruya yakın. gv 250 yi 4250 ye malettim ve oşekilde değer biçtim .ama aşağıya olmaz demiyorum. yorumlara saygı duyarım ama....

Acil yardım

Merhabalar;

Adım Cem, İstanbul'da ikamet etmekteyim. Eski bir Joyride kullanıcısıyım.
    Motorumu bir galeri vasıtasıyla sattım. Fakat galeriye verilen vekalet ile ruhsat şuanki sahibinin üzerine geçirilmemiş.
    Galeride iflas edip kapandı. Ben alan kişinin hiçbir bilgisine sahip değilim o yüzden kendisine ulaşamıyorum.
    Tanıyan gören bilen biri varsa lütfen şuan kullanan kişinin benimle temasa geçmesi için yardımcı olun.
    Ruhsatı üzerine alması için yardımcı olacağım. Kendisine ulaşamamam yada kendisinin bana ulaşmaması durumunda kanuni yollara başvurmak zorunda kalacağım.

Bir bileniniz tanıyanınız varsa lütfen benimle iletişime geçmmesinde yardımcı olun.

Aracın

Plakası: 34 FD 2741
    Modeli: 2007 Joyride
    Renk: Yaldızlı Siyah

Belirgin özellikleri; arka artçı destek yastığı çelik siyah borularla yükseltilmiş şekilde, kumandadan marşlı alarmlı, xenon far sistmeli.

İletişim bilgilerim

Cep tel: 535 712 09 19
    E-Posta: dellycem@hotmail.com

Herkese teşekkürler.

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhaba,

2006 Eylül trafik çıkışlı, 12000 kmdeki Siyah SYM Joyride200 'ümü satıyorum.
    Tüm bakımları eksiksiz "Altan Motor" da yaptırıldı ve başka hiçbir ustanın eli değmedi. İsteyen Altan Motor'dan Tamer&Taner kardeşlerden teyit ettirebilir.
    2007 yılında orjinal lastikler Metzeler Lastik ile değiştirildi, Xenon Far + Alarm takıldı (Altan motorda).
    Bunlara ek olarak bir de Xena alarmlı Disk Kilidi de vereceğim.
    Motoru işe gitmek için kullandım. Hiç kaza veya devirme olmadı. Çizik dahi yok.
    Yaklaşık 2 senedir pek kullanma fırsatım olmadı, bekleme yüzünden Akü bitti yenisini aldım taktım ama onu da koruyamadım. Ayak marşı olduğundan akü bitsede sorunsuz çalıştırılabiliyor.
    Motorum çok temizdir ve severek kullanıyorum ancak çocuk sahibi olduktan sonra araba ihtiyacı sebebiyle satmak zorundayım.
    Fiyat olarak 3900 TL istiyorum.

Saygılarımla.

şefik sancaktar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bende aracımı satıp joyride almayı düşünüyorum.aracım 2004 md.dizel pejo 206 olup,çok temizdir.takas düşünürseniz görüşelim.533.7144148

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:09 PM ----------

joyride 200 evo nun teknik özelliklerini bilen varmı .bygir gücü,torku.ölçüleri vs.sym motoran sitesinde teknik bilgiler çok yetersiz verilmiş.herkese kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler