Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Rx125SM paylaşımları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unilli'ler de çok ucuz, dunlop'un yarı fiyatına mal oluyor, acaba aralarında dağlar kadar fark var mı?

ben motor nasıl gidebiliyorsa ona göre sürüyorum yani motor bana değil ben motora uyuyorum ben tarzım değil motorun nasıl gitmek istediği önemli böyle sürersen 10 senede sürersin aynı lastikle
    Abicim Unililerden uzak dur. Arkadaşım aldı, sürüşünden memnunum diyordu. Daha 1 sene geçmeden arka lastikte 5-6 tane koca koca baloncuk oluşmuş. Tesadüfen ben farkettim, bildiğin allaha emanet gidiyor.... Hepsi de yağmur tahliyesi için açılan yarıklardan olmuş. Hadi 1 tane olur, denk gelmiş taşa felan dersin. 5-6 tane idi. 1 tanesini elimle patlatıyordum neredeyse Yani o lastiklerin üretilirken hesabı-mühendisliği vs, hiç bişey yok, ben onu gördüm...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ben de unilli aldıydım, üzerinde şimdi. lastikleri sık sık kontrol edeyim o zaman.

shinkolar bitmiyor, boşuna bitirmeye çalışma

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de unilli aldıydım, üzerinde şimdi. lastikleri sık sık kontrol edeyim o zaman.

shinkolar bitmiyor, boşuna bitirmeye çalışma
    shinkoları ne yaptın? benim motor sürüş zevki vermiyor şu an lastikler 5 senelik olunca onun istediği gibi takılıyorum, bazen viraj için yavaşla diyor, rüzgarda dikkat et diyor, suya yavaş gir diyor
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    mersindeki motoru bugün ben aldım. üzerinde cross jantları ve lastikleri var. orjinal jant ve lastikleri haftasonu motorun eski sahibi verecek bakalım ne durumdalar.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ertoros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersindeki motoru bugün ben aldım. üzerinde cross jantları ve lastikleri var. orjinal jant ve lastikleri haftasonu motorun eski sahibi verecek bakalım ne durumdalar.
    hayırlı olsun, arkadaşlar artık sm'yi nasıl cross'a çeviririm sorularını size sorarlar

bu arada hedef duke demişsiniz de duke'u yakından incelediniz mi? bu motor sonrası size küçükmüş gibi gelebilir, bu motorda yüksekte gideceksiniz, öbürüne binince yerdeymiş havası da olabilir hız güç marka vs duke tamam ama hyosung da dünya turu atmayacaksanız kötü değil
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    F650GS
    shinkoları lastikçide bıraktım. o lastikten bi şey olmazdı, birinin günahına girmek istemem

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun, arkadaşlar artık sm'yi nasıl cross'a çeviririm sorularını size sorarlar

bu arada hedef duke demişsiniz de duke'u yakından incelediniz mi? bu motor sonrası size küçükmüş gibi gelebilir, bu motorda yüksekte gideceksiniz, öbürüne binince yerdeymiş havası da olabilir hız güç marka vs duke tamam ama hyosung da dünya turu atmayacaksanız kötü değil
    orjınal mondial max150 ile 11500 km avrupa turu yapan var, limitlerini bildikten sonra çinli ile bile dünya turuda yapılır
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Kawasaki KLX150L

sağol kardeş birzamanlar hedef duke idi şimdi kendime yeni bir hedef belirleyeceğim önce şu makinenin tadını biraz çıkarayım

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjınal mondial max150 ile 11500 km avrupa turu yapan var, limitlerini bildikten sonra çinli ile bile dünya turuda yapılır
    Hocam sizin için dünya turu yapmayı planlıyor diyorlar, ne diyorsunuz bu duruma değerli hocam ??

cenkito bunu beğendi.
    #sürenadam

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    yok kardesim ben maddiyatı denklestirip söyle güzel bir türkiye turu çeksem yeterde artar bana
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kardesim ben maddiyatı denklestirip söyle güzel bir türkiye turu çeksem yeterde artar bana
    maddiyat bir yana zaman ayırabilmek de önemli, mutlaka bekar olucan öğretmen vb bir şey olucan ki 1-2 ay iznin olsun ya da işi bırakıcan gezicen tozucan, tekrar başka işe, ya da iş sahibi babadan ortak vs ... bekar olmak çok önemli ama

1 yaşında bebek var bizde, haftada 1 saat halı saha maçına izin alamamıştım hanım yardımcısı yok diye evde yalnız sıkıntı çekiyor ... her isteğe de ben para akıtamıyorum
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ertoros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadara aldınız bir sakıncası yoksa merak ettim ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

bu motoru nereden bulmuşlar? Amerikan versiyonu diyor, km yerine mil var, renk benim motorla aynı ama o motor sm değil, dijital km sayacı var ama arka fren disk değil, lastikler arazi ... mega foto yazınca 125 D yazıyor, sm değil tamam ama Amerika olayı ne iş merak ettim ...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35531867/detay

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay be fiyata bak...

Bence 125-D sticker'ını kendi yapmış sanki...

Denizic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Rx125
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be fiyata bak...

Bence 125-D sticker'ını kendi yapmış sanki...
    Az daha ver f650 al dimi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sava lastik kullanan oldu mu? dunlop - sava - unilli olarak listem oldu, unilli için çelişkili yorumlar var, 400'e çiftini verirlerse dunlop olabilir ... yoksa sava da olabilir
    http://www.motorturklastik.com/Sava_Racing_Lastikleri.html

Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    motorumu 2850tl ye aldım km göstergesi çalışmıyor. pazar günü foto yükleyeceğim

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    1 sene önce üretilmiş 110-70-17 ön ve 140-70-17 arka SAVA için 300 tl nakite fiyat aldım, uygunmudur?

bir de orjinali 130-70-17 sizce sorun çıkarmama olasılığı nedir? %90 sorun olmaz diyebilirmisiniz? montaj ve performans açısından ...

Motosikleti
    F650GS
    yol tutuşu azıcık artmış ama son hız da azıcık düşmüştür

250ye takma dahil unilli almıştım :( bir de balans yaptıracak mısın? benim ihtiyacım var? kim yapar ki bunları?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    1 sene önce üretilmiş 110-70-17 ön ve 140-70-17 arka SAVA için 300 tl nakite fiyat aldım, uygunmudur?

bir de orjinali 130-70-17 sizce sorun çıkarmama olasılığı nedir? %90 sorun olmaz diyebilirmisiniz? montaj ve performans açısından ...
    Selim hayırlı olsun lastiklerin Fiyat uygun gibi, 140 olması çok çok etkilemez, son süratten biraz çalar ve yakıt tüketimin en fazla 0.2~0.3 lt felan artar 100km de

Ben de baya düşünmeye başladım bu savalardan. Senin aldığın model nedir? Ben MC-50 bakıyorum. SM kullanımına uygun, yani full asfalt kullanıcam ve yağmurda da düzgün bir lastik arıyorum.

Maxxis M6103 promaxx modeline bakıyordum ama TR de 140 lık arka ebatı bulamadım. Hatta promaxx modeli bile yok. Wolf250 üzerinde geliyor bu lastikler, beğenmiştim ama elemek zorunda kaldım.

MC-50 için araştırma yapmaya devam ediyorum, seninle anyı ebatlar için 310 TL fiyat verdiler

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:17 ----------

Vay anasını sayın seyirciler, Maxxis 'ler için fiyat aldım, MotoPit'ten. 600~650 TL olacakmış ön arka takım 15~20 gün içinde gelir diyorlar. Pirelli Sport Deamon'lar ile aynı para !!!

SAVA FOREVER !!!

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    110-70-17 ön ve 140-70-17 arka sava mc50 ... 285 tl nakit ... http://www.savaturkiye.com/Default.aspx ... en ucuz burası ...

ben bugün almak için heveslendim http://alfamotorsiklet.com/pg/sava/moto/mc50.html linkteki yerde 268 tl idi, 2012 fiyatları dediler, 2013 olarak 374 tl sonra %15 indirim vs dediler ama 285'e yaklaşamadılar ...

dostum sorun şu ki ben motorun üzerindeki 5 senelik 9000 km'deki shinko lastiklere bakınca lastiklerin sapasağlam, yepyeni olduğunu görüyorum, sertleşme falan illa ki vardır ama ne bileyim fuzuli mi oluyor bu harcamam, ona karar veremedim ... ne dersin? bir sene daha gitsin mi acaba bu lastikler diyorum

eğer alacaksan beraber alsak belki biraz daha indirim olur mu?

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler