Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

2008 Honda CBR 1000RR Fireblade gümbür gümbür geliyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Görünüşü hakkında bu kadar olumsuz düşünceye rağmen pist performansı mükemmel olabilir...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mehmet abi, umarım dediğin olurda tutunacak bir dalı olur. Fakat patriote'da bir konuya değinmiş amatör yarışçılar piste girdiğinde aynalar nasıl sökülecek? Suzuki de böyle idi galiba...?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O kadar da kötü değil...

Ayrıca aynaları mutlaka düşünmüşlerdir... Soketleri vardır bence diplerinde.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O kadar da kötü değil...

Ayrıca aynaları mutlaka düşünmüşlerdir... Soketleri vardır bence diplerinde.
    +1

Bende aynaların dibinde soket olduğunu düşünüyorum.Diger türlü herhangi bir nedenle aynaları sökmek istenildiğinde resmen işkence olur.

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Eğer tasarım buysa ki hala ümidim var honda amerika sitesinde açıklanmadı galiba hala 2008 RR yazıklar olsun ya 1000 lik bir makinaya böyle bir dizaynı nasıl üretmişler anlamıyorum.Touring gibi pist makinası mı olur yahu.Umarım bu değildir yoksa ilerde 1000 cc ye geçersem kesinlikle böyle bir modele binmek istemem moralim bozuldu walla.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    güzelim makineyi mahfetmişler resmen bence . benim düşüncem yeni 1000 rr bu görüntüyle çıkarsa gerçekten elinde 2007 ve altı model daha doğrusu eski kasa olarak sayılacak motosikleti olan arkadaşların motosikletleri daha çok para eder bu şekilde bi yeni kasa tutulmayacağı ve satmayacağı için. helede o 2007 tri color beyazlı olan yokmuuuuuuuu..

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    honda bu 1000RR'ı çıkarırsa çok üzülürüm çok

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    memet bakıyorumda şimdiden ısındın sanırım sen bu yeni kasaya ikide bir resmini attığına göre...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, tek açıdan motor gerçekten rezalet gözüküyor ama bu açıdan çok da kötü değil. Motorun orjinalini görmek lazım. Bence ben dahil herkes bu kadar olumsuz yorum yapmış olmasına rağmen motor çok güzel de olabilir. Tükürdüğümüzü yalayabiliriz

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlla alacagım diyorsun yani
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ilk baştaki resimlerden sonra repsol resmi gercektende fena durmuyo
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yandan çok kötü duruyor motor. Kafa kısmı yumurta gibi, nerde o eski ok gibi duran 1000RR nerde bu 600F kırması. Önden far dizaynı fena değil ama ön çamurlukla kafa grenajı arasını çok açmışlar. Karşıdan bakınca radyatörün peteklerini sayıcam nerdeyse. Niye o kadar açıyosun arayı bi önceki 1000rr gibi yapsana. Eksoz tam bi felaket zaten, kalas gibi bi eksoz. Sele altı çok iyidi niye bozuyosun anlamak mümkün değil. Tabi bu benim kendi zevkim beğenen arkadaşlar olabilir.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafa grenajı ;
    yamaha r1
    Aynalar;
    suzuki
    Arka koltuk ve egsozt;
    Yamaha r6

Orta kısmı ise hiçbirseye benzemeyen acayip cirkin birşey olmus. Gozumde artık hondanın RR serisi bitti abi eger diger Racing modelleri de bu cizgilere yakınsa. Belki bircogumuz begenebilir ama ben 1000RR ın 2006 ve 2007 modellerinde kalmayı tercih ederim. böyle melez birşeye binecegime.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

VampiReCRoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    [Kanuni TIGER (AYı) : Mondial 250mct (KuZGuN)] şu aN ==> Suzuki GS500E (TuğLa)

neden bu kadar uzaksınız

sLm kardeşlik
    zevkler ve renkler tartışılmaz ama
    ben bu makinaya neden bu kadar uzak düştüğünüzü tam olarak anlamış değilim
    belki bir cbr sahibi olmadığım içindir
    lakin kişisel görüşüm odur ki;
    bence egzoz çok güzel olmuş son gelen yamahalarında yana alınmıştı yanlış görmediysem egzozları
    ve bence honda bu işi daha şık bir dizaynla kotarmış
    aynalar da sökülüyor anladığım kadarıyla başka açılardan dikkat ettiyseniz.
    sinyallerin aynalara alınmasıda yine görsel açıdan görecelidir...
    kafa granaja gelince belki fark etmediniz ama bana göre bir önce ki modelden
    çok daha kişilikli bir bakış var sanki mesela ciber punk filmlerde raslayabileceğiniz türden bir çatık kaşlı bakış var ki
    bi önce ki modelde bu bakış yok bununla beraber ducati sevenler için biçilmiş kaftan bir kafa granajı gibi geldi bana
    alnı hafif açık ve öne doğru çıkık gibi ve farların üst kısmında ki keskin dış açılar ducatinin düz farlarından çok daha hoş olmuş gibi
    belki bir 3. göz kotarsalardı daha hoş olabilir miydi tartışılır çünkü olsaydı sanki hoş olurdu fakat o zaman o çatık kaşlı bakış biraz yokolurdu sanki
    bununla beraber farların altındaki hava girişleri de genel bakışı tamamlayan oldukça hoş ayrıntılar
    sonuçta kişiye göreceli bence bu motorun görüntüsü şunuda söylemeden geçemeyeceğim
    bence bu model son bir kaç yıl önceki modellere göre üzerine daha fazla çalışılmış daha fazla kafa yorulmuş
    bir model olmuş bence sanki diğer modellerde hani yeni yıl geldi biraz motoru elleyelim ahanda ben yaptım oldu
    havasından çıkılmış gibi mesela bir önceki modelin karşılaştırmalı resmine bakın kafadan ne kadar sıradan
    üzerinde durulmamış çalışılmamış biz hondayız işte yaptık oldu havasındadır...
    ben kendi adıma görsel olarak oldukça başarılı buldum doğrusu
    hele ki siyah bir '08 cbr 1000RR benim gönlümde taht kulabilecek kadar hoş bir makina olmaya adaydır...
    saygı-sevgi
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Impact"][SIZE="2"][B][/B][/SIZE][/FONT]
    [COLOR="Red"]KaNayaN[/COLOR] dizLeRim üzeRiNde [B]KADERİMİ[/B] kabuLLeNdim...

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Arthas
    Eksoz tam bi felaket zaten, kalas gibi bi eksoz. Sele altı çok iyidi niye bozuyosun anlamak mümkün değil.
    Anlamak mümkün mü değil? Aksine bunun çok basit bir nedeni var. Eksozun uzun olması hem motoru daha ağırlaştırıyor, hem de egsozdan alınacak gücü azaltıyor. Ben de kuyruk altı egsozu daha çok seviyorum ama pek tercih edilmiyor üreticiler tarafından.

@CERRAHI
    Kafa grenajı ; yamaha r1 Aynalar; suzuki Arka koltuk ve egsozt; Yamaha r6
    Erhan'cım yeni kasanın bu dediklerinle uzaktan yakından alakası yok. Hele kuyruk ve egsozun R6 ile hiç alakası yok. R6'nın kuyruğu sivri ve üçgen şeklinde, estetik dışı. Belki de bu yeni modelin en güzel yeri kuyruğu olacak. Yandan egsozu ilk R6 kullanmadı, senelerden beri kullanılıyor.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Motorun şekline pist performansı odaklı yaklaşım(aerodinami, hafiflik ve ağırlık dağılımının merkezilendirilmesi ) etki etmiş gibi görünüyor.Her ne kadar ortaya 2007 model gibi cezbedici bir görüntü çıkmış olmasa da pistte diğer rakiplerini ezip geçerse şaşırmayın derim
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı sitelerde bir çok haber çıkıyor ne kadar doğru bilmiyorum.
    Habere göre Kawasaki Z 1400 2008 de yollarda olacakmış.
    naked seviyorum deyince kızıyosunuz bide abi çok tatlı bişiymiş

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    2008 Honda CBR 1000RR Fireblade 3 boyutlu görüntüsü

2008 Honda CBR 1000RR Fireblade Broşür

Bu da kadran... Bence Honda son noktayı koymuş... İnanın zamanla, motorun detayları ortaya çıktıkça insanlar bu motora hayran kalacak...

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    bi daha baktımda motorun kafa kısmı dışında çok kötü bir yanı yok gibi , yani görüntü olarak. bence de motora çıplak gözle bakmak lazım ama far tasarımı çok kötü bence...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler