Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hyosung yeni modeller (Resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dttengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R
    Marka: HYOSUNG
    Model : GT - 650 R
    MOTOR TİPİ
    DOCH, 8 Sübap
    Su Soğutmalı
    MARŞ Elektrikli
    HACİM 647cc
    BEYGİR GÜCÜ 79 hp
    SİLİNDİR ADEDİ 2 Adet
    UZUN. x GEN. x YÜK
    2,060×730×1,060mm
    TEKERLERK MESAFESİ
    1,435 mm
    YERDEN YÜKSEKLİĞİ 150 mm
    AĞIRLIK 191 kg
    VİTES YAPISI 1 Aşağı 5 Yukarı
    FRENLER Ön çift disk Arka tek disk
    LASTİKLER
    120/60-ZR17 55W ön
    160/60-ZR17 69W arka
    YAKIT TANKI 17 Litre
    Fiyat:13.350 YTL.

MOTOR TİPİ : DOCH, 8 Sübap Su Soğutmalı
    MARŞ : Elektrikli
    HACİM : 647cc
    SİLİNDİR ADEDİ : 2
    UZUN. x GEN. x YÜK. : 2427 x 865 x 1120mm
    TEKERLERK MESAFESİ : 1700mm
    YERDEN YÜKSEKLİĞİ : 140mm
    AĞIRLIK : 220 kg
    VİTES YAPISI : 1 Aşağı 5 Yukarı
    FRENLER : Ön çift disk Arka tek disk
    LASTİKLER : 120/70-ZR18 Radial ön 200/70-ZR17 Radial arka
    YAKIT TANKI : 15 lt.
    AKTARMA : Kayışla
    Fiyat:14.125 YTL.

Daha detaylı bilgi ve diğer modeller için www.metromotor.com.tr
    Yaşamak;
    Bir ağaç gibi tek ve hür;
    Ve bir orman gibi kardeşçesine....
    N.H.R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dttengri, biz bu modeller hakkında yorum bile yaptık ara bul bir yerlerde vardır yani yeni deil hatta resimlerini bile eklediydik
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    arkadaşım verdiğin link çalışmıyor..birdaha yazabilirmisin..

dttengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R
    Yooo. Gayet güzel çalışıyor.
    Yaşamak;
    Bir ağaç gibi tek ve hür;
    Ve bir orman gibi kardeşçesine....
    N.H.R

CoSMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum metro motor taşınıyo global motor oldu sanırım yeni adı koç la bi birleşme söz konusu sanırım tam bilgim yok ama arkadaşın verdiği link o yüzden çalışmıyo olabilir dikkat ederseniz üstte global motor yazıyor

Motosikleti
    HondaNx4Falcon
    arkadaslar ben gecen hafta Taksim hyosung,da ki bir yetkiliyle görüstüm KOÇ HOLDİNG le birlesmisler imzalar atılmıs vatana millete hayırlı ugurlu olsun bu arada biraz önce sitesine baktım motor fiyatları ucmus zam yapmıslar hayda sezon bitiyo fiyat kıracaklarına unutmadan Kızıltopraktan MASLAK a tasımıslar...

Chopper tipi olan GV-250 modelini kullananlar biraz yorum yapabilirmi? titreşim varmıdır? çok ayar sorunu çıkıyormu, ve bu kızıltıoprakdaki yeri son olarak hala ordamı yoksa başka yeremi taşındı? Bu bayinin internet adresi yokmudur?

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    baron kardeşim vaz geç bunlardan bunlar yeni model değilki gel ben sana jınlun davitsonumu vereyim tut elimi anlaşalım

e_erdun, estafurullah ercument abi ama ben bu koltuk ve titresim ikilisinden çok rahatsız oluyorum. 160 km yol yaptık dün bitirdi beni bu titresim. Seneye gerçekten çok uzak mesafeler yapmayı düşünüyorum. bu rahatsızlıkla nereye kadar ben mustafa abimizde gördüm. hoş makinalar. eğer sorunuda fazla yoksa düşünüyorum ciddi ciddi , hadi hayırlısı

baron985, ya bu motoru kimin sattığı belli değil kaldıki satan belliyken parçası yoktu şimdi muhatap olacak kimse yok
    (3senelik hyosung kullanıcısı BBRR)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

BBRR, eee servis işi falan noluyor şimdi sizin motorlarda

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    baron kardeşim daha fazla km yaptığınca senin jınlununda, sana özel kullanmak için verdiğim benim makinam jınlun davitson gibi olacak km 'leler geçtikte rahatlığını hidrolik direksiyon gibi direksiyonunda anlayacaksın biraz sabret km'leler geçsin senin jınlununda benimki gibi jınlun davıtson olduğunu göreceksin
    bbrr ye kardeşime bu konuda sonuna kadar katılıyorum

e_erdun, bakalım. bişiler yapıcam kesin. ya bu koltuğa yada motora, yoksa o bana bişiler yapıcak

baron985, ya orasını sorma ben nisan ayında yağ radyatörü delinmiş tabi yağ boşalmışeksantirik mili ve piyanolar gitti hemen metro motoru aradım istediklerim aşağıda
    egsoz piyano =var
    emme piano =yok
    eksantirik mili =var
    0.25 piston =var
    0.25 sekman = yok
    kırank keçesi =yok
    bu yoklardan 1 tanesi bile olmazsa motor yürümez krank keçesi hariç
    sekman suriyeden emme piano ise rodostan geldi motor tam 2.5 ay yattı neymiş fabrikada yokmuş tayvana sipariş edilmiş gelecekmiş geçsinler bu masalları 18 yaşında motora yeni başlamış çocuk muamelesi yapıyolar şimdi el deiştirmiş ama benim ümidim yok hele bu son olayda expert in sattığı malın arkasında bu kadar durması beni elagance almaya doğru götürüyor en ii motor parçasına ulaşılan motor birde her sene model deiştiren motor ii deildir bir modeli en az 5 sene üretimde kalmalı
    geçenlerde bir arkadaş naked hyosungu yakacam diyodu formun birinde sıfır motor daha garantide ama yedek parçası yok görünüş için motor alınmayacağını yıllar önce öğrendim

ya bu koç da herşeyi alıyor.
    gitti gül gibi makineler. şimdi koç hepsini japonların fiyata satar. ne de olsa bi uzun bir zaman suzukinin motorunu üreten bir firma. ha suzuki ha hyosung.

adamların masrafları karşılayacak finansal yönü yok. tek tük şeyler getirebildiler. ve en sonunda yürümedi, başka firmaya geçti...

Motosikleti
    Yok
    hayırlı olsun koç bu servis işinin altından kalkar gibime geliyor, motorlar kalitelidir bence cunki kimse motorlardan değil servislerden yakınıyor anladığım kadarı ile her motor arıza yapar sorun tedavisi..

honda'nın bi reklamı var servis motorun yarısıdır diye
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

honda'nın bi reklamı var servis motorun yarısıdır diye
    tamamıdır servis olmazsa en kaliteli motor bile 25000 de tıkanır kalır senede ortalama 15000 binen biri için 1.5 sene demektir

Motosikleti
    Yok
    abi ben hondanın yalancısıyım
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

BBRR, o kadar kotumu servıs yaw motorlarda baya kaliteli duruyo. burda servis olayını biraz daha araştırıyım ben

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler