Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 zat yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar. Öğrenciyim ve şehiriçinde kullanım amaçlı scooter almayı düşünüyorum. İstanbul' da oturuyorum. Büyük kasalı birşey istiyorum. Sanırım onlara maxiscooter deniyor? Fazla param yok. Taksitle alacağım. Kartsız taksit yapan bir yer buldum oradan alacağım. Başka yerler biliyorsanız kartsız taksit yapan lütfen söylerseniz sevirinirim.. Mondial 150 zat' ı düşündüm. Sizce bu motor nasıl? Çok fazla sorunu var mı? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Bilenler kullananlar varsa yardım ederseniz sevirinim. Ya da tavsiye edebileceğiniz başka ucuz o tarz scooter var mı? Bu arada forumları araştırdım, okudum. 150 zat' la ilgili birtakım yorumlar buldum. Fakat 2005 yılına ait yorumlardı. Belki farklı birşeyler vardır şimdi diye tekrar açtım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    krdesim ben 1 yıldır zat kullanıyorm we motosikletime asıgım...8500km yol yaptım..ılk gunden berı cok sorun yasadım ama ıyı bı serwıs bulduktan sonra sorunlarımı bayaa bı astım...ılk defa motosiklrt kullanıcaksan eger bıraz agır we wırajı zor bı motosıklettr hbrın olsun..ben ılk aldıgımda 20 lıralık benzınle 150 km yol yapıodum serwıs normal oldugunu soyleyınce bısey demedım fakat daha sonrkı bakımlarda karburator,bujı,we bıkac ufuk parcayı deıstırdıkten sonra 190 km yapıor we gayet memnunum..anlıcagın ben sewıor zatı...we yrn ankara antalya yapıcam..bakalım kaldırabılcekmıyız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)