Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

[MT] Honda 600RR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    sorum günceldir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu alette, standart donanımda HESD var mı? varsa hangi yıl itibarıyla standart oldu? artı, 1000rr'daki gibi debriyajı kaydırmalı debriyaj mı, yoksastandart bir debriyaj mı? yanlış devirde vites geçişi yapınca kilitlenme problemi yaşanıyor mu?

bilenler cevaplarsa sevinirim...
    Yanlış hatırlamıyorsam 2007 ve üstü modellerde HESD var, standart debyraj, vitesler her motorda ara ara karışabilir, bu yanlış devirde geçişten ziyade motoruma bir şey olmasın kaygısıyla vites pedalına kibar davranmaktan olur, kıracak kadar haşin olmamak kaydıyla sert ve hızlı şekilde vites değiştirirsen böyle bir sorun yaşamazsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    aye, kilitlenmeden kastım şanzımanla ilgili teknik sorun değildi. devir uygun devire düşmeden vites küçültme durumunda arka tekerlekte oluşacak kilitlenme ve kontrol kaybını önlemek adına 1000rr'larda kullanılan kademeli kaydırmalı debriyajı kastetmiştim ben...

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bu kadar yaygın bir motosiklet..
    topicte baya eski...
    neden bu kadar çok az sayfa var anlamadım
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ssçiler doğuştan bilgili ondan ss topiği var onun için bu topikler iş yapmaz
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    şimdi illaki 600rr mı olmasıgerekiyo bende 600f var bende katılsam bu topıce olmazmı
    booş kooooooooooyyyy gitsin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aye, kilitlenmeden kastım şanzımanla ilgili teknik sorun değildi. devir uygun devire düşmeden vites küçültme durumunda arka tekerlekte oluşacak kilitlenme ve kontrol kaybını önlemek adına 1000rr'larda kullanılan kademeli kaydırmalı debriyajı kastetmiştim ben...
    Kaydırgan debyraj'ı soruyorsun sanırım, sadece 08 ve 09 1000RR'da mevcut, honda'nın diğer hiç bir ss modelinde yok.

Hoş 08-09 da kullanılan sistemde sorunlu, kronik kasnak problemi var.

Sert kalkışlarda volan mıydı neydi ona sert vurduğu için çatlamasına neden oluyor.

Ama tüm motorlar için sonradan aksesuar olarak alıp taktırman mümkün.

Montaj işçiliği hariç 1000 dolarlar civarında bir fiyatı var.

Ha bana sorarsan gereksiz masraf, klasik sistemde çat çat çat atıyorsun vitesi ohhh bi tatlı kitliyo arkayı...

Bu ne böyle kompresyonu hadım edilmiş gibi bir sürüş tadı var.

Hadi tam hadım olsa neyse bazen erkekliğide tutuyor, hebele hübele bunda kaydırgan debyraj var nasılsa diyip virajda debyraj manetine bi tokat, çat çat vites iki aşağı, sonra debyrajmı kaydırıyo lastikmi kaydırıo yusuf abiden dinlemeye başlıyosun.

Arkadaşlar Konuyla alakası yok ama Senelerdir içimde 600rr sevdası yerini korumakta ve bu aralar hedefe biraz daha yakınım.
    Düşünüp Karar verme aşamasındayken, Boyumla ilgili Sorun Kafamı Tırmalamaya başladı.

1.92 Boyunda 80 kiloyum ,Motorun üzerinde komik bir görüntü oluşturabileceğim ihtimali Canımı sıkmaya başladı bu aralar.
    Boyutları göz önünde bulundurunca aklım 1000rr'a kayıyor ,gerçi çözüm olurmu onu bilemiorum ama bu gune kadar 250cc kullandım
    Direk 1000lık makine Başlarda canımı yakabiir(Elim Gaz ı sever )

Boyu Benım boyuma yakın olan arkadaşların görüşlerini almak istiyorum (pleaseee
    [COLOR="Purple"][U]HElp Mee[/U][/COLOR]:queen:

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tokioO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Konuyla alakası yok ama Senelerdir içimde 600rr sevdası yerini korumakta ve bu aralar hedefe biraz daha yakınım.
    Düşünüp Karar verme aşamasındayken, Boyumla ilgili Sorun Kafamı Tırmalamaya başladı.

1.92 Boyunda 80 kiloyum ,Motorun üzerinde komik bir görüntü oluşturabileceğim ihtimali Canımı sıkmaya başladı bu aralar.
    Boyutları göz önünde bulundurunca aklım 1000rr'a kayıyor ,gerçi çözüm olurmu onu bilemiorum ama bu gune kadar 250cc kullandım

600e binmeden geçme derim...
    deli fark var aralarında...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaydırgan debyraj'ı soruyorsun sanırım, sadece 08 ve 09 1000RR'da mevcut, honda'nın diğer hiç bir ss modelinde yok.

Hoş 08-09 da kullanılan sistemde sorunlu, kronik kasnak problemi var.

Sert kalkışlarda volan mıydı neydi ona sert vurduğu için çatlamasına neden oluyor.

Ama tüm motorlar için sonradan aksesuar olarak alıp taktırman mümkün.

Montaj işçiliği hariç 1000 dolarlar civarında bir fiyatı var.

Ha bana sorarsan gereksiz masraf, klasik sistemde çat çat çat atıyorsun vitesi ohhh bi tatlı kitliyo arkayı...

Bu ne böyle kompresyonu hadım edilmiş gibi bir sürüş tadı var.

Hadi tam hadım olsa neyse bazen erkekliğide tutuyor, hebele hübele bunda kaydırgan debyraj var nasılsa diyip virajda debyraj manetine bi tokat, çat çat vites iki aşağı, sonra debyrajmı kaydırıyo lastikmi kaydırıo yusuf abiden dinlemeye başlıyosun.
    açıklamalar gayet güzel ve tatmin edici. teşekkür ederim aye...

Alıntı tokioO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1000rr üstünde gayet normal görünüp, 600rr üstünde komik olacağını düşünüyorsan orda bir düşünce yanlışı var. bu iki makinede boyut olarak birbirine yakın. ben 1,70 civarı boyumla bile komik durmam ki, sen 1.92 ile neden korkuyorsun anlamadım...

Benım Komik Görünmekten kastım ,motorun altımda küçük kalması yada motora sığamamam durumu.

Teşekkürler...
    [COLOR="Purple"][U]HElp Mee[/U][/COLOR]:queen:

onur83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR 2006 HONDA CG 125 2006
    arkadaşlar merhaba
    VİZYONA GİRDİK İYİ SEYİRLER

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    arkadaşlar merhaba ss topiğini bulamadım yardımcı olurmusunuz.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    mondial 151rs
    bnde geldım artıkkk

iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı vukuat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi illaki 600rr mı olmasıgerekiyo bende 600f var bende katılsam bu topıce olmazmı
    selo sen burdada mı varsın seni kimse kaaleye almak burda :D:D:

600 F i dikkat et parçalama
    www.sesofset.com
    www.sesinoks.com.tr

Selamlar tüm motorcu abilerim ablalarım ve kardeşlerim.600rr ile ilgili bir sorum olduğu için sizin gibi bilgili insanlardan faydalanmak istedim.17 yaşındayım yaklaşık 3-3 buçuk senedir düzenli olarak motosiklet üzerindeyim.Hemen hemen hepimiz gibi bende küçük cc den başladım.sırasıyla mopet,mondial 100kh,cbr 125,cgl 125,zongshen 200 gibi motosikletle münasebetim oldu.Lakin artık beni kesmediğini düşündüğüm için ehliyetimi alır almaz 600rr almak istiyorum sizin görüşleriniz benim için çok önemli bu konudaki düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler,saygılar.

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    vallaha kardeş bende bu soruyu çok düşündüm ama cevabı yok hangisinin tipi hoşuna gidiosa bin ona benim bi arkadaşım 100lük motordan 1000lik motora geçti bayagı kullandı neyse topik bu degil kızdırmayalım 600rr cıları

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    böyle bir 600 rr inş herkeze nasipolur benimde ehliyeti alır almaz 1 tane düşünüyom :D bide abimie tabi:D

Motosikleti
    HONDA 600RR VE APACHE
    150cc lik apache motorumdan sonra 600rr aldım olmaz böyle bir keyif meraklı olanların kullanmalarını tavsiye ederim frenlerinden bahsetmiş bir arkadaş bütün yarış motorlarının frenleri iyidir

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kontrollü olduktan sora bir sorun yaşanacağını sanmam..
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler