Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mondial 125 UAG Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    adana öyle demekki ama istanbulda hususi amaçla pek göremedim. bundan. ama
    bende olacak inşallah.küçük hızlı ekonomik daha ne olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Apache RTR150-2012
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adana öyle demekki ama istanbulda hususi amaçla pek göremedim. bundan. ama
    bende olacak inşallah.küçük hızlı ekonomik daha ne olsun.
    olabilir... ama adanada piyasası acayip yüksek. sıfırı 1550,2.eli 1000 e giddiyor
    sözlerimibirleşikyazmamınsebebiayrılığısevmememdir

Kafan Çalışmıyorsa Kask Takma...

Motosikleti
    ybr125 2008
    başka yok mu bu motora sahip olan.?2. el olarak 750yr filan alınır mı bu motordan?

Motosikleti
    ybr125 2008
    geçen bir servise girdim ve agkları sordum.
    50 bin gören müşterisi olduğunu söyledi.
    2. elleri de çok ucuz 750- 800 ytl ye sahibinden.com da bir sürü az km li agk buldum.
    sadece 4000 5000 kmleri vardı aynı paraya honda cgl de buldum ama kmsi 55 bindi sizce hangisi daha iyidir.?
    kullanan arkadaşlar nelere dikkat etmeliyiz neresi çabuk bozulur ?

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

nothing impossible---125 Tibet journey

Adamın biri, bu motorla (ya da muadili) Tibette 6 ay dolaşmış, 32000 km. yol yapmış.

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=305566
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

arkadşım ben mondial yetkili satıcısında çalışıyorum çok defa kullandım yaklaşık 130 km şehir dışı yolculuna gittim.yorumlarım ise olumlu hem hesaplı hem az yakıyor motor 125 olmasına rağmen seri.yalnız titreşim üst safada

Motosikleti
    ybr125 2008
    bugün kısa mesafe de olsa yolcu olarak uag nin muadili kanuni bretona bindim.
    gerçekten titreşim neymiş bu motorda gördüm ama herhalde alışılır.ben 95 kiloyum süren arkadaş da iri yapılıydı ama buna rağmen gidişi çok güzeldi.ayrıca sesine hayran kaldım.
    ancak henüz bir senesini bile doldurmamış bir motorun elle değil de ayakla çalışması ve ayakla da 3. denemede çalışması (motor sıcakken) beni düşündürdü .herhalde hava nemli diye böyle caz yaptı.yine de fiyatına göre alınası bir motor.
    keşke başka renk seçenekleri de olsa sırf mavisi var diye asya alabilirim.
    titreşimin önüne geçmenin ön dişliyi büyütmek dışında başka yolu var mıdır?

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    bence hepsi aynı üretim sadece satıs yapılsın diye isim değişikliği olmus olabilir diye düşünüyorum.
    MuraD THSDLN

bende 125 uag var yan ayaklık açıkken motor çalışmıyor yani koruma ondada var ama motor mükemmel düşük gelirli arkadaşlar için çok ideal

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    bu motoru kullanan arkadaşlar size birşey soracağım bu motorun kilometre ömrü nedir

Motosikleti
    yamaha xt600

Bende de var 125uag.2008 ocak'ta sıfır km aldım.Sorunsuz bi makina gibi geldi 3 ay'dır kullanıyorum.Vites'leri hoşuma gitti yarı otomatik gibi.Bazen debriyaj kullanmıyorum ve rahatlıkla cırk lamadan geçiyor.500km olduğunda içindeki dandik yağı attım.Castrol 20/50 koydum.Amortisörler sertti ama yumuşadı.Bunun için 120 kg lık adam bindirdim arasıra.Şimdi epey yaylanıoruz.100km'de 1,5lt yaktırabilirim istesem.Karburatörün hava ayar vidası şöle benimkinde:tam sıkıp 3,5 tam tur açık.

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Motoru nisan ayının başında aldım 125cc olmasına rağmen çapuk toparlıyo yani baya bi seri sıkışık trafikte süper 110 km ye kadar çıktım yorumlarda titreşim var diye yazılmış öle anormal bişi yok fiatına göre iyi bi makina.

Motosikleti
    yamaha xt600
    Evet titreşim abartıldığı kadar değil.Bmw F650'nin bile titreme yaptığını duymuştum.Tek silindirde kaçınılmaz gibi bişey bu.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    walla ben bundan alıyım dıorum 2 3 ay kullanacam onun için 2.el alacam yaylada kullnacam tecrübe kazanmak için kullanacam

Alıntı Bicak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk malı fln yok ortada komple çinden kutu içerisinde geliyo nazillide montajlayıp postalıyorlar...yalan dolan başka birşey değil bunlar...
    Arkadaşlar AGK iken komple çinden geliyordu şu an sadece metal aksam çinden geliyor çoğu plastik aksamı Türkiye'de üretiliyor. Yani yüzde yüz türk malı değil ama yinede türkün emeği ve alın teri var. İşte o kadar. Biraz saygı.

bende 1,5 ay oldu alalı 1001 km de motorla 'N' işartine kadar dayanıyorum motor süper ...!

Motosikleti
    yamaha xt600
    bu motorla bursa antalya ordan kemer ve kemerden bodrum ve tekrar ordan bursa yaptım.toplam1700km.

Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru kullanan arkadaşlar size birşey soracağım bu motorun kilometre ömrü nedir
    motoru sıkmassan 30 000km garanti veririm

bi arkadaş almış inceleme fırsatı buldum, motor seriiii aynı zamanda hafif olması biraz dez avantaj olsada fiyatına göre güzel bi motor bence..
    AMA biraz fazla yakıyor sanki. 1lt ile 40km gider filan diyolardı ama motora alındığından butarafa 8lt benzin alındı fakat km hala 210da 8lt ile enazından 300de olması gerekmiyormu . acaba motorda mı birsorun varrr

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    agk aug oldu sonra uag daha sonra ne olcak bakalım ha bire işim değiştiriyor ama agk ile aug arasında motor farkı vardı agk sesi daha güzeldi aug eski minskler gibi çalısıyor

Motosikleti
    yamaha xt600
    rüzgarsız düz yolda 120km hızı görebiliyorum..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler