Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Mondial 125 UAG Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok sadece lastiği çevirdim yabi tubless lastik ama içinde şamrel var ama şamrelsiz olsun istiyosan jantlarıda değiştirmelisin.
    Sağolasın Zafer.

Bakalım jantlarla birlikte değiştirmeye ne kadar isteyecekler. Biraz araştırayım. Lastik olarak pirelli ön arka 120 TL civarı sanırım Anes'de
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    en son sordugum fiyat 110 tl iki jant ırc lastik 50 tl idi. jantlar suan modial mg125 sporttaki jantlar. toplam 160tl+ işçilik
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    en son sordugum fiyat 110 tl iki jant ırc lastik 50 tl idi. jantlar suan modial mg125 sporttaki jantlar. toplam 160tl+ işçilik
    Çokta fazla değil aslında verilebilir. Yazın hadi neyse ama kışın yağmurda üzerindeki lastikler hiç güven vermiyor. Güven vermeyi bırak, ıslak zeminde motor sanki hiç iki teker üzerinde durmayacak gibi.. En ufak harekette direk kayıyor.

İrc nasıl memnun musun?
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

::tutkuy::

Motosikleti
    valla allaha şükür memnunum bi sorun cıkarmadı bütçeye bağlı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    [QUOTE=DareDewil23;2157534]ha arkadaşım sen zincir dişlisi var onu bi numara büyüğünü taktırırsan sorun kalkıyor ortadan ben taktırdım 25 tl bayagi %80 azaldi titreşimi sende taktır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:50 ----------

Alıntı helga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende bundan kullanıyordum mondial uag hiç iyi diil titrememesi için elimden gelen herşeyi yaptım fayda etmedi çukura girdinmi jant teli mutlaka kırılıyor ben wuxi dy 200 star 6 vitesli motor kullanıyorum rengi kırmızı çok iyi titreme yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:16 ----------

ha bu arada arkadaşim ben motoru cok beğendim hiç bi problemi çıkmadi motor 1200 de sadece lastik patladi sen bi jant tellerini sıktırsaydın kırılmazdi çünkü benim teker patladiğinda usta baktı dedi çok gevşek sıktı hiç ne bi tel kırıldı nede yolda bıraktı 10 numara motor bence herkeze tavsiye ederim

titreşim içinde zincir dişlisini bi degiştirseydin sorun çözülürdü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:55 ----------

ha bu arada arkadaşim ben motoru cok beğendim hiç bi problemi çıkmadi motor 1200 de sadece lastik patladi sen bi jant tellerini sıktırsaydın kırılmazdi çünkü benim teker patladiğinda usta baktı dedi çok gevşek sıktı hiç ne bi tel kırıldı nede yolda bıraktı 10 numara motor bence herkeze tavsiye ederim

titreşim içinde zincir dişlisini bi degiştirseydin sorun çözülürdü
    sen bıkarsın o irenç morordan tip denen bişi yok

Motosikleti
    MONDİAL UAG 125
    ben 1 bucuk yıldır uag kullanıyorum motoru farklı yaptım yarışıyorum 2 kişi hiç sıkmadan 3. vitesle 120 yapıyor 4. vitesin bittiğini görmedim daha arkadaşlar uag güzel bakım yapıldığı zaman sorunsuz bir motordur...

arkadaş bende bi mondial var 2.viteste 90 3.viteste 120 son vites yani 5 te 180 diyor yarışa girdim honda cbf 150yi geçtim benim motorda 150cc ama benim motorun pistonu yarış için işlenmiş

Motosikleti
    Kanuni Windy
    Alıntı facia_çocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bende bi mondial var 2.viteste 90 3.viteste 120 son vites yani 5 te 180 diyor yarışa girdim honda cbf 150yi geçtim benim motorda 150cc ama benim motorun pistonu yarış için işlenmiş
    Sen o motorun Üsütnde 180 yaptın mı hiç..

yok ya

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım en sorunsuz çinli bu motor. kötü diyen duymadım.ama nedense talep az bu motora.

kardeşim bu motor var ya türkiyenin tercih edilen motorlarından

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 ----------

Alıntı Mustafa001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen o motorun Üsütnde 180 yaptın mı hiç..
    cüsseli olduğum için motoru elimde tutabiliyorum kardeş

Motosikleti
    ohooo gene bzim uag ciler ucmaya başlamış

Motosikleti
    Kanuni Windy
    ohooo gene bzim uag ciler ucmaya başlamış
    Bu uag ciler bu kadara fazla uçabilormu yha

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Freni hariç güzel ve seri motor en azından YBR cilerin havasını fısss diye söndürüyor

Alıntı facia_çocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben 120 vuruyorum çift kişi ne biçim savuruyor oda ben yapılı birisiyim sen nasıl 180 vurdun

tavsiye ederim çok güzel motor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motorda ve yeni mg serisinde yine onde 2.50 inc genislikte lastik var, bu kadar ince bir
    lastigin kanalizasyon mazgallarina dusme durumu nedir? istanbulda bilen bilir bazi bolgelerde
    asiri yagmur sonucu sel olmasin diye kanalizasyon mazgallari cok genis aralikli yapilmisdir.
    Motorla takilsak mazgala baya kotu olur heralde.

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda ve yeni mg serisinde yine onde 2.50 inc genislikte lastik var, bu kadar ince bir
    lastigin kanalizasyon mazgallarina dusme durumu nedir? istanbulda bilen bilir bazi bolgelerde
    asiri yagmur sonucu sel olmasin diye kanalizasyon mazgallari cok genis aralikli yapilmisdir.
    Motorla takilsak mazgala baya kotu olur heralde.
    Dostum istanbulu bilmemde ben malatyada herhangi bir mazgala veya çukurda kaydırmadım şimdiye kadar. Ama yinede dikkatli ol derim çok hafif bir motor..

Motosikleti
    mondial 125 uag
    mondial bence ş,u zamanda binilebilecek güzel motorlardaan biri fiyat yönünden görünüş bakımından gidişine diyecek yok zaten ...son zamanlarda cıkardıgı motorlara talep cok ( adii diyenlere kapak olsun motora bakıcankii motorda sana baksın diiyimi .. 150 zc-125 uag

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    bu bizim motorlarda kesici yok dimi yuksek devirlerde gerci benmki çelik marka ama birebir
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Motosikleti
    kesici yok. kesici proglamlanabilir yani epromu olan beyinli motorlarda olur. olsa daha iyi olurmustu bence ...

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    Ya bende BMW 3.25 E30 hastalıgı var ve kesici olayı sesi fln cok hosuma gidiyo motorumuda yeni aldım merak ettim acaba warmı diye olsa fena olmazdı hani
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler