Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Zealsun Parça Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suziki
    arkadaşlar bu motora ait bende tüm parçaları mevcuttur bana bu numaradan ulaşırsanız sevinirim 0242/3341949 euromotorsiklet@hotmail.com mesaj atarsanız yardımcı olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm burçin hanım dikkatinize

Merhabalar ben denizliden yazıyorum adım Yıldırım Erdoğan 2006 yılının temmuz ayında Denizli ili Çivril ilçesinden Şensesler mobilyadan zealsun 125-6 motor aldım kullanmaya başladığımda bir takım sorunlar çıktı mesela debriyaj ve vites sorunu aldığım yıldan bu yana bu sorunu hala gideremedik ve bu süre zarfında çeşitli arızalar meydana geldi örneğin direksiyon Kumanları(far aç-kapa,korna,sinyal,marş )çift taraf kumandaları arıza yaptı defalarca Şensesler mobilya tarafından adanadan bu parçaları istedik maalesef orjinali gelmedi gelen parçalarda uymadı ve şuan başka bir motora ait parçaları kablolarla ekleme yapıp kullanıyorum .formlarda hep okuyorum zealsun güzel motor katılıyorum ama maalesef bu parça sıkıntısı buralarda sıkça yaşanıyor.belkide bu sorun servisimizin olmayışından kaynaklanıyor olabilir neden bir yetkili servis yok.bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun kalacağım ilginize şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum iyi çalışmalar.telefon numaram 0 539 558 85 58 Yıldırım Erdoğan DENİZLİ/Çivril

Motosikleti
    suuuuzuuuukiiiiiiiii
    slm bende zs150 19 var yan grenajları gerekiyor yardımcı olabilirsen sevinirim teşekkürler
    motorsuz motorcu :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı coolsnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bende zs150 19 var yan grenajları gerekiyor yardımcı olabilirsen sevinirim teşekkürler
    Bunun parçasını bulman maalesef imkansıza yakın. Ama aynı parçayı kullanan motorlar vardı. Hangileri olduğunu hatırlamıyorum ama zealsun 150-19 forumuna bakarsan orada yazmıştı bir arkadaş.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)