Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Aprilia ETV MILLE 1000 Caponord Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    keske markasın aprilllia yapsaydın bak o zaman rahat rahat kakalar pardon satardın
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    aprilia caponord etv 1000
    evet onur üstadım artık bende varım burada.

Motosikleti
    arkadaşlar benim capoda çok yüksek oranda çiğ yakıt salımı var.menderes'e götüreceğim ilk fırsatta.egzost emisyon ölçümleri bir facia.su an motor bosh car servisinde xenon ve far anahtarı takılıyor.motorun bujilerinden bulamadıkları içinde sorunun bujiden kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit edemediler.30 ytl yakıtla 110 km gidebildim.egzostda yoğun bir çiğ gaz kokusu var.bununla daha önce karşılaşan varsa paylaşsın ltf.

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Alıntı serkan çapur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim capoda çok yüksek oranda çiğ yakıt salımı var.menderes'e götüreceğim ilk fırsatta.egzost emisyon ölçümleri bir facia.su an motor bosh car servisinde xenon ve far anahtarı takılıyor.motorun bujilerinden bulamadıkları içinde sorunun bujiden kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit edemediler.30 ytl yakıtla 110 km gidebildim.egzostda yoğun bir çiğ gaz kokusu var.bununla daha önce karşılaşan varsa paylaşsın ltf.
    serkan çiğ yakıt kokusu bende de oluyor ama çok soğuklarda oluyor...motor ısınınca sorun kalmıyor...
    her zaman söylüyorum aprilia kullanıcıları bu konulardan yana çok şansız ... motorun dilinden anlayacak usta sayısı çok kısıtlı..ankara -istanbul bize göre daha şanslı...
    benim makine de bu aralar aşırı sübap sesi çıkarmaya başladı... götürdüğüm ustalar hiç bi cevap veremiyorlar...hava filtresi ve yağ filitrelerini değiştim bujileri temizlettim ondan sonra bu ses peydahlandı...bi ankara yolu göründü bana anlaşılan...

Motosikleti
    okancım şuan menderes de zaten capo.ayrıca senin bana satmadığın leo ları ne yaptım ettim italyadan getirttim kardeşim.onlarıda taktıkmı seninle birlikte pırrrr deriz uçarız.

okan pardon ben seni tezer okan sandım bir an.kusura bakma

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Pro, Capo topiğine bir resim katkısıda benden olsun

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yine bekleriz Tenere600 Bu arada ülkedeki en çok Caponord Ankara'da heralde
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bekleriz Tenere600 Bu arada ülkedeki en çok Caponord Ankara'da heralde

Geçenlerde EMOK toplantısı için, İstanbul'dan dostlar geldi.İlk defa bir toplantıda ''Capo'cuların, GS kullananlardan fazla olduğunu gördük'' dediler

1- Beyin programını kontrol ettir.
    2- Bujileri bir japon arabası ile aynı, bütün oto yedek parçaçılarında var (otomobilin modeli aklıma gelmedi)

Motosikleti
    okancım şuan menderes de zaten capo.ayrıca senin bana satmadığın leo ları ne yaptım ettim italyadan getirttim kardeşim.onlarıda taktıkmı seninle birlikte pırrrr deriz uçarız.

okan pardon ben seni tezer okan sandım bir an.kusura bakma
    önemli değil dostum ... Okanla hem adaşız hem motordaşız hemde aynı renk motorlarımız..
    leo ları kaça getirttin ... sana en son kaça mal oldu serkan...???

Motosikleti
    Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli değil dostum ... Okanla hem adaşız hem motordaşız hemde aynı renk motorlarımız..
    leo ları kaça getirttin ... sana en son kaça mal oldu serkan...???
    okan leo vince egzost sistemlerini mototal getiriyor yanılmıyorsam istanbula.gümrüklü ve yasal yoldan.faturalı maturalı yani senin anlayacağın.fakat bu gün sipariş versen 2 ay kadar sürüyor gelmesi.istedikleri rakam 450-500 euro civarında yanılmıyorsam.mototalden mustafa beyle görüşebilirsin.ben ise bu süreye katlanamayacağım için ilk evvela 2.el leo arayışına girdim.hatta okandakileri bile almaya yeltendim ama banamısın bile demedi.egzostlarına aşık adam napalım neyse bende italyada şubeleri olan bir dostumdan rica ettim.aynı paraya satılıyor italyada (467 euro) hemde gayri resmi ve faturasız olarak geldi.ben sana muhakkak motoruna bu egzost sistemini taktırmanı öneriyorum.inan keyfine doyamazsın.lakin samsunda taktırman taraftarı değilim açıkcası.mototalden bu ürünü alıp ya oraya yada benim yaptıracağım gibi menderes ustaya bu ürünü taktırmanı öneririm.tabi oralardan buraya gelmen dert olmazsa.sonuç olarak mototalden al ve morundaki gerekli ayarlarıda yapabilecek bir servis veya ustaya taktırmanı öneririm.

caponord'a çift xenon kiti taktıran varmı?
    takıp mağdur olan varmı?
    takma diyen varmı?
    tak diyen varmı?
    araba xenon'u ile motor xenon'u arasındaki hacim dışındaki farkları bilen varmı?

kısaca caponord için h4 uzun+kısa xenon sistemini iyi bilen birileri varmı???

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    İki sis farı koy kenarlara yeter bence. Bana Caponord'un aydınlatması yeterli geliyor, sadece selektör için sis farı konulabilir yanlara. Çok da şık duruyor zaten
    Onur Yollarda

Motosikleti
    aydınlatmasından çok beni cezbeden karizması xenon'un.ama aydınlatmasıda harika tabi.xenon yorumu olanlar bı kadarmı yani????

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Şekilcilik ve enduroculuk
    Onur Yollarda

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    okan leo vince egzost sistemlerini mototal getiriyor yanılmıyorsam istanbula.gümrüklü ve yasal yoldan.faturalı maturalı yani senin anlayacağın.fakat bu gün sipariş versen 2 ay kadar sürüyor gelmesi.istedikleri rakam 450-500 euro civarında yanılmıyorsam.mototalden mustafa beyle görüşebilirsin.ben ise bu süreye katlanamayacağım için ilk evvela 2.el leo arayışına girdim.hatta okandakileri bile almaya yeltendim ama banamısın bile demedi.egzostlarına aşık adam napalım neyse bende italyada şubeleri olan bir dostumdan rica ettim.aynı paraya satılıyor italyada (467 euro) hemde gayri resmi ve faturasız olarak geldi.ben sana muhakkak motoruna bu egzost sistemini taktırmanı öneriyorum.inan keyfine doyamazsın.lakin samsunda taktırman taraftarı değilim açıkcası.mototalden bu ürünü alıp ya oraya yada benim yaptıracağım gibi menderes ustaya bu ürünü taktırmanı öneririm.tabi oralardan buraya gelmen dert olmazsa.sonuç olarak mototalden al ve morundaki gerekli ayarlarıda yapabilecek bir servis veya ustaya taktırmanı öneririm.

caponord'a çift xenon kiti taktıran varmı?
    takıp mağdur olan varmı?
    takma diyen varmı?
    tak diyen varmı?
    araba xenon'u ile motor xenon'u arasındaki hacim dışındaki farkları bilen varmı?

kısaca caponord için h4 uzun+kısa xenon sistemini iyi bilen birileri varmı???
    Serkan benim motorda zaten leo vince takılıydı. sabahları çok erken kalktığım için mahallede sorun yaşatmasın diye motorumu kuzenimden satın alırken orijinal egzostlarını geri takmasını istemiştim...ama şimdi leo aşkım depreşti birden ...o egzostlarıda başka bi caposu olan akrabamıza vermiştik...1200 gs adventure egzostu karşılığında.. (kuzenime yeni aldığımız motor) şimdide dua ediyorumki egzostu verdiğimiz akrabamız stelvio alsın diye .. sonuta egzostlar yine bana dönüp dolaşıp gelecek...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Düşünen varsa temiz 2004 Capo var satılık/takaslık. Sahibi tanıdıktır, motor temizdir. ÖM ile ulaşın düşünürseniz
    Onur Yollarda

Motosikleti
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünen varsa temiz 2004 Capo var satılık/takaslık. Sahibi tanıdıktır, motor temizdir. ÖM ile ulaşın düşünürseniz
    2004 düşünen var.detayları ve fiyatı alalım lütfen

Serkan benim motorda zaten leo vince takılıydı. sabahları çok erken kalktığım için mahallede sorun yaşatmasın diye motorumu kuzenimden satın alırken orijinal egzostlarını geri takmasını istemiştim...ama şimdi leo aşkım depreşti birden ...o egzostlarıda başka bi caposu olan akrabamıza vermiştik...1200 gs adventure egzostu karşılığında.. (kuzenime yeni aldığımız motor) şimdide dua ediyorumki egzostu verdiğimiz akrabamız stelvio alsın diye .. sonuta egzostlar yine bana dönüp dolaşıp gelecek...
    okancım umarım öyle olur.egzostlar bana motorun kendisi kadar keyif veriyor desem inan yeridir.nitekim bu motor bu sesi çıkarmazsa bir daha binemem doğrusu.bu arada sana söylemeyi unuttum ben samsun doğumluyum okancım.umarım oralara gelip çiftlik caddesinde bir tur atarım seninle

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    2004 model ABS'li
    41.000'de
    hepco becker koruma ve yan çanta demirleri
    far koruma demiri
    touratech gps barı ve vites pedalı
    52 litre givi topcase
    42 şer litre hepco becker yan çanta demiri
    aprilia orjinal elcik ısıtma ve dörtlü seti
    sıfır zincir
    sıfır lastik bridgestone battlewing
    elcik koruma

Toplamda istenen 15.000 YTL, ancak 650cc 7000-8000 YTL'lik bir enduroyla takaslanabilir.
    Onur Yollarda

Motosikleti
    2004 düşünen var.detayları ve fiyatı alalım lütfen

okancım umarım öyle olur.egzostlar bana motorun kendisi kadar keyif veriyor desem inan yeridir.nitekim bu motor bu sesi çıkarmazsa bir daha binemem doğrusu.bu arada sana söylemeyi unuttum ben samsun doğumluyum okancım.umarım oralara gelip çiftlik caddesinde bir tur atarım seninle
    vayy demek hemşeriyiz...her zaman beklerim Serkanım.. samsun yanyana iki capo görmemiş bu zamana kadar..

Motosikleti
    vayy demek hemşeriyiz...her zaman beklerim Serkanım.. samsun yanyana iki capo görmemiş bu zamana kadar..
    oralara gelirsem sana uğramadan geçermiyim.özledim zaten samsunu da.kimbilir nasıl değişmiştir.sende istanbula geldiğinde bizleri sakın pas geçme oldumu kardeşim.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)