Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Aprilia ETV MILLE 1000 Caponord Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    [QUOTE=Tenere600;1144078]Bende 3 çanta ve artçımla birlikte, 1200 GS'e, Tebriz Tahran otobanında nal toplattım

Burçinhan abi ben demiştim zaten nal toplatır diye...yola çıktımmı eve dönesim gelmiyo valla...
    Capo her zaman 1 numara...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia CapoNord ETV 1000
    arkadaşlar..

aprilia'yı ferco aldıktan sonra şu ana kadar aprilia ya da özellikle caponord hakkında servis hizmeti ve en önemlisi yedek parça yönünden bir değişiklik oldu mu acaba?

capo almak hususunda öteden beri gelen tedirginliklerim devam etmekte.. yardımcı olursanız sevinirim....

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Alıntı slowly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar..

aprilia'yı ferco aldıktan sonra şu ana kadar aprilia ya da özellikle caponord hakkında servis hizmeti ve en önemlisi yedek parça yönünden bir değişiklik oldu mu acaba?

capo almak hususunda öteden beri gelen tedirginliklerim devam etmekte.. yardımcı olursanız sevinirim....

Hiç parçaya ihtiyaç olmuyor, onun için bilemiyeceğim

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    güzel paylasım olmus tesekkurler

Motosikleti
    FerCo da motomax'ı aratacak gibi...
    12 eylül cuma günü Ferco motora uğradım .. leo vince eksoz hakkında bilgi almak için ..
    internete girildiğinde 550 euro olan ve bunu her insanın kolayca görebileceği bi şekilde yayınlanan bilgileri hiçe sayarak eksozun fiyatını 800 euro dan aşşa olamıyacağını ve 2 ay içerisinde getirtebileceklerini büyük uğraşlar sonunda (beyefendilerin ağzından zorla kelimeler çıkması da cabası) öğrendim..
    aslında oraya gitmemin sebebi mototalden sipariş vermiş olduğum leo vince eksozun Aprilla distiribütöründe daha uygun bulabileceğimi umduğumdan dı... ama nafile beyefendiler yerlerinden kalkma nezaketini göstermediler bile...
    bu sebepten ötürü benim gözümde Ferco motor , motomaxın daha bin beteri bi zihniyet gütmektedir.. tek amaçları etraflarında dolaşan zengin zümrenin alışveriş merakını ve paralarını söğüşlemekten ibaret olduğunu anladım...
    yaşasın E- bay diyorum .. ki bu insanların eline düşmekten az da olsa kurtuluyoruz..

sonuç olarak Mototal den 900 ytl ye ve kredi kartına 9 taksitle eksozları sipariş ettim ve 20 gün içerisinde elime ulaşacağını taahhüt ettiler....

Motosikleti
    ....veee sonunda 2006 model, henüz 6.500 km'de "kız gibi" caponordumu izmir-sedat karayılanoğlu'ndan (black snake) aldım..
    v-strom DL650 gibi sorunsuz bir makine ile takas ettim ama inşallah bu kararımdan hiçbir zaman pişmanlık duymam. hele sayın "okan0055" arkadaşımın anlattıklarından sonra

Ağır abi gibi mi ne xD
    Teşekkürler. (:
    [B][COLOR="Orange"]Türk Genci Devrimlerin ve Rejmin Sahibi ve Bekçisidir..![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Mustafa Kemal ATATÜRK.[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı slowly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....veee sonunda 2006 model, henüz 6.500 km'de "kız gibi" caponordumu izmir-sedat karayılanoğlu'ndan (black sanke) aldım..
    v-strom DL650 gibi sorunsuz bir makine ile takas ettim ama inşallah bu kararımdan hiçbir zaman pişmanlık duymam. hele sayın "okan0055" arkadaşımın anlattıklarından sonra
    hayırlı olsun ...capo konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum .. parça hususunda zaten sedat abi sana yardımcı olacaktır...

Motosikleti
    Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ...capo konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum .. parça hususunda zaten sedat abi sana yardımcı olacaktır...

teşekkürler okan0055...

..sedat abinin desteğinden kuşkum yok tabii.. ancak yine de parça beklemek çok sıkıcı olur herhalde.

ama inşallah böyle birşeye ne ben ne de başka bir arkadaşım ihtiyaç duymaz!!!

...herkese keyifli sürüşler...

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Beyler bayanlar selamlar. Pegaso icin boyle bir baslik bulamadim, o yuzden buraya yaziyorum kusuruma bakmayin. Burada daha once bu motoru kullanmis olan vardir belki, bir Apprilla Pegaso 2003 ie almak uzereyim. Onerirmisiniz? Aprilla'nin servisi yedek parcasi problem cikarir mi? Tesekkurler.

bence hiç düşünme al... Lego gibi makinadır pegaso, çok basittir, parçaları bulamazsan rahatlıkla muadil bulabilirsin. Ferco yedekparçada eskiye nazaran harikalar yaratıyor, o da olmadı af1racing var....
    2 sene kullandım, oldukça zorladım bitiremedim makinayı. Sattığım arkadaşım 100.000i devirdi tık demedi makina, daha ne diyim.

Motosikleti
    Cok tesekkurler Okan arkadasim. Bende simdiye kadar olumsuz bir yonunu duymadim. Su an makina 17,000 de 2-3 sene kullanip sonra belki bir Capanord a gecerim

Motosikleti
    adaş.. italyadan leovince getirttim taktım .. ilk üç gün 200 km yapana kadar motor sapıttı ... sende de olmuşmuydu yavv...şimdi düzeldi ama....stop etmeler rölanti düzensizlikleri felan oldu...

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    adaş.. italyadan leovince getirttim taktım .. ilk üç gün 200 km yapana kadar motor sapıttı ... sende de olmuşmuydu yavv...şimdi düzeldi ama....stop etmeler rölanti düzensizlikleri felan oldu...

Okan, motorun ayarları ile önceden bilgisayarla oynanmış ise problem yaşaman doğaldır. Performans egzosu takıldıktan sonra mutlaka hava, benzin ve rölanti ayarları kontrol edilmelidir

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Herkese merhaba konu çok eski ama seneler geçtikçe motor ve kullanım hakkında tecrübeler artıyor ... Öğrenmek istediğim Aprilla Capanord ile ilgili ilanlar sahbinden .com da var italyan olması sebebi ile 2 nci eller düşük 2002-2003-2004 modeller var tecrübelere dayanarak sizlere sormak istedğim yedek parça sıkıntısı distirübütör değşmesine rağmen devam ediyor mu bu motoru almak sizce intahar veya ölü yatırım sorun sorun mu olur ??? Fikirlerinizi düşüncelerinizi beklerim 2002-2003 modeller var internette tabi Aprilla Caponord hakkında pek bilgim yok açıkçası kulananda yok o nedenle etrafımda kimseye soramıyorum ... o kadar güzel bi görüntüsü var ki alçak koltuk şahsen ben çok beğendim ama neden tutulmuyor ikinci eli para etmiyor diyolar alırsan elinde kalır diyenler arızadan kurtaramassın diyenlerde cabası herkeste bi saplantı var honda suzuki kawasaki bmw anlayamadım gitti ... Aprilla yeni distirübitöre geçti sanırım parça konusunda tedarik etmekte eskisi gibi güçlük yaşanmıyor ?

Herkese merhaba konu çok eski ama seneler geçtikçe motor ve kullanım hakkında tecrübeler artıyor ... Öğrenmek istediğim Aprilla Capanord ile ilgili ilanlar sahbinden .com da var italyan olması sebebi ile 2 nci eller düşük 2002-2003-2004 modeller var tecrübelere dayanarak sizlere sormak istedğim yedek parça sıkıntısı distirübütör değşmesine rağmen devam ediyor mu bu motoru almak sizce intahar veya ölü yatırım sorun sorun mu olur ??? Fikirlerinizi düşüncelerinizi beklerim 2002-2003 modeller var internette tabi Aprilla Caponord hakkında pek bilgim yok açıkçası kulananda yok o nedenle etrafımda kimseye soramıyorum ... o kadar güzel bi görüntüsü var ki alçak koltuk şahsen ben çok beğendim ama neden tutulmuyor ikinci eli para etmiyor diyolar alırsan elinde kalır diyenler arızadan kurtaramassın diyenlerde cabası herkeste bi saplantı var honda suzuki kawasaki bmw anlayamadım gitti ... Aprilla yeni distirübitöre geçti sanırım parça konusunda tedarik etmekte eskisi gibi güçlük yaşanmıyor ?
    Caponord kulanan yok sanırım :( :(

Kimse yok galiba Capanord kullanan yardım alamayacağım sanırım :(

Kimse yok galiba Capanord kullanan yardım alamayacağım sanırım :(

Selam merhaba bende bir capo hayranıyım ama gerekli bilgim yok gerçekten inşallah birileri yazar sanada faydası olur kendine iyi bak

Motosikleti
    Barakuda2 dostum.. ben 3 yıldır hem capo hem pegaso kullanıyorum .. ikisindende çok memnunum...italyan estetiği ve işçiliği çok farklıdır...ölü yatırım işine gelince temiz makina her zaman satılır...

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Ah, aaahh.. Pro'cumun meşazı...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    Barakuda2 dostum.. ben 3 yıldır hem capo hem pegaso kullanıyorum .. ikisindende çok memnunum...italyan estetiği ve işçiliği çok farklıdır...ölü yatırım işine gelince temiz makina her zaman satılır...
    Iki motorda hala duruyor mu?

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Merhaba arkadaşlar 2003 model Capanordumu aldım sevgili Hakan abimden saolsun kız gibi bakmış motor bende öle tertemiz bakıcam inşallah yakında resimlerini eklerim .....

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)