Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zzr1100 Yardim :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    slm arkadaslar ya zzr1100 almayı dusunuyorumda sızede bı sorayım dedım.91 model 30 bınde parlıament mavısı sadece beyın arızalı oda 400 ytl cıvarıylıs 2 gunde yurt dısından gelıomus bırde ufak tefek cızıklerı var. sormak ıstedıgım su sızde ne kadar eder?? artı benım motorla takasada gırebılırım nasıl olur ustune para fln? benımkıde cok modıfıyelı bır keewaydır tskler sımdıden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Müdürüm, race motor 2. el bence alınmaz. Performans için üretilen bir motordan her kullanıcı ifadesini aldıktan sonra,2. el kullanıcıya enkazı toplamak kalıyor gel vazgeç. Senin tarzın en rahat olanı,ağrımayan başına iş açma derim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    önerılıerın ıcın tskler vıceroycum ama alıcam 2.alınmaz dıye bı kanun yok sonucta temızını bulursan neden olmasın dımı? artık race gecme zamanı geldı benım hatta gecıo bıle

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    genelde düşük cc curiser veya benzeri motosiklet kullanan kişiler race ye geçtiklerinde aşırı hız ile çok kaza yapıyorlar
    bence, belirli bir race motor tecrübesi olmadan alınacak motorlar değil
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Müdür sen motora hakkını verenlerdensin iyi biliyorum, 1100 cc Türkiye yollarında hakkını vereceğin yol da çok az! kaza yüzdelerinde race tavan yapıyor Allah korusun. İkinci el 650 lik bir Dragstar sana yakışır
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    abi ne uraşıyon gawazakiynen bende suzuki war 1993 nokta leke yok 10 yıl binilmedi ,mıhayyer werecem en baba ustaya gösterip öyle alacan,,,
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    150 cc den 1100 cc bir race makineye geçmek kolay değil, ama kafaya koyduysan dikkatli ol

temizse alınır o motor efsane bir motor bence...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    abı 91 zzr 1100 un edecegı en fazla 5 mılyar....
    bence alma abı zzr 1100......
    ben 88 model gs500 aldım....hala evde yatıoo.....
    altımdada canavar gıbı calısan motorum cavam var....hiç ugrasmıom abı onla....
    daha yuksek model ve dusuk cc lere bak bence....
    zaten japon racıng motor denınce en fazla 8 yasına kadar kullanacaksın....ondan sonra zararınada olsa satıp kurtulcaksın abı.....
    bosver alma....

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    www.sahibinden.com da fiyat araştırması yapabilirsin karar senin

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ya zzr1100 almayı dusunuyorumda sızede bı sorayım dedım.
    91 model 30 bınde parlıament mavısı sadece beyın arızalı oda 400 ytl cıvarıylıs 2 gunde yurt dısından gelıomus bırde ufak tefek cızıklerı var.
    sormak ıstedıgım su sızde ne kadar eder??
    artı benım motorla takasada gırebılırım nasıl olur ustune para fln? benımkıde cok modıfıyelı bır keewaydır tskler sımdıden
    Arkadaşların yorumlarını okuyunca, ben mi yanlış biliyorum diye kawasaki'nin sitesine bir uğradım.

Yoo ben yanılmıyormuşum.

ZZR 1100 bir yol makinasıdır.
    Race değildir.
    Aynı Hayabusa gibi Sportif bir routierdir.

Eğer uzun yol yapıyorsan üzerinde harika vakit geçireceksin.

Bir yol makinası için 30bin kilometre sıfır sayılır.
    Hele ki 91 model bir motoru 30bin kilometrede bulmak neredeyse imkansız.

Gerçekten tek sorun beyin deyse ve parçayı bulabiliyorsan al derim.

Türkiye'deki fiyatları bilmediğim için bir şey diyemem.
    Ama burada olsa 2500-3500 euro fiyat aralığında rahatlıkla alıcı bulur...

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    O fiyat gayet uygun o motor için , tabi arızası sadece o ise.1100cc motoruda redline sokup kullanan adam çok nadir çıkar herhalde 30bin km de fazla değil.Al kullan derim hayallerini baltalama (:

Motosikleti
    arkadaslar önerılerınız gercekten cok tsk edıyorum evet bı ark yazmıs 150 den 1100 gecmek bıraz sakat dıye ama merak etme dostum cevremdekı kısılerın altında hep race var devamlıda kullanıyorum zaten hıc kullanmasam öle buyuk makınelere bakmam.fakat zzr1100 maalesef olmadı motor perf olmus alıp ugrasmam gerekıyor 1.5-2 mılyar harcıcaksın fıyatıda yuksek geldı zaten öle kaldı yanı bakalım pazartesı gunu zzr250 var bu makınayada bı hayranlıgım var sımdı 1100 den 250 nasıl dustun fln demeyın bana, ben zzr serısını cok sevıyorum yanı 1100 de olur 250 de olur kabılıyetımız tecrubemız var o yonden bı sıkıntı yok.tutkun saol ordanda cok bakıyorum zaten kendıme göre 2. motor sahıbınden vıceroy az degılsın sende haa hala cruser choper ıtıyorsun benı yok baba artık racıng alıcam bana hız lazım serılık lazım 6-7 mılyar verıp guzel bır alet almasını bılıyorum ama o kadarda acılmak ıstemıyorum ben uygun fıyata japon 2. el arıyorum temız hatta benımkıylen takas yapıcak. saglıcakla kalın

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    dostum bence o makinayı iyi bi ustaya göster çünkü kafadan bikere boyanmış acaba niye diye araştır çünkü bir zzr1100 30000km.olduğunu varsayarsak eskide olsa boya ihtiyacı olmaz bence kazaalı falandır zaten granajlarını yakından incelersen anlaşılır.yoksam makina güzel duruyo ama inşallah sadece beyindir.beyni takınca sonradan sürprizlerede açık ol bence...

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    O fiyatlardan üste çıkmicaksan Hyosung 250GTR alsan en sağlıklısı olur herhalde , ZZR250 alacağına en falza 1 2bin ytl koyarsın üstüne.

Motosikleti
    ucanteneke dostum zaten zz1100 ondan vazgectım nelerler karsılasıcagın bellı degıl cunku yanı acıkcası alınmaz o makına kanımca.toqi önerdıgın motorda aklımda ama ıste ben onun görunumu sevmıyorum bırde tıpe baktıgım ıcın artı onun fıyatına ben ne racıngler alırım ne kusura bakma ama zzr250 benım ıcın daha guzel makına her yonden.bırde benım dedıgım fıyatlar 3-3.5 mılyardan bahsedıyorum sımdı demeyın ama ah be abı sende hem race ıstıyorsun hem japon hemde ucuz olsun ee napalım aynen öle ıstıyorum bulunmıcak bırsey degıl bakıyorum ıste pıyasaya aranzıda varsa satmak ıstıyen o fıyatlara ve racıng benı bulsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)