Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym ORBİT 2 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZF R-25

TASARIM

Şehir içinde kolay ve çevik ulaşım için Orbit II 125 Sportif stiliyle ve uygun fiyatıyla Orbit II 125 özellikle gençler için ideal bir ulaşım aracı olmayı sürdürüyor.

Kompakt tasarımlı gösterge paneli sürüşle ilgili bilgileri tek bir görüş alanında toplar.
    Saklama bölmesinde bir full kask muhafaza edilebilir.

Motosikletin kuyruk tasarımı sportif stilini öne çıkarır.

TEKNİK BİLGİ

ORBIT II 125
    Motor Tipi 4 zamanlı, elektroliz yöntemiyle kaplanmış seramik silindir
    Motor Hacmi 124.6cc
    Soğutma Sistemi Hava
    Yakıt Sistemi Karbüratör
    Şanzıman C.V.T.
    Emisyon Euro 3
    Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
    Arka Süspansiyon Salınım kolu
    Ön Fren 190 mm tek disk
    Arka Fren 110 mm kampana
    Ön Tekerlek 120/70-12
    Arka Tekerlek 130/70-12
    Boyutlar (UxGxY) mm 1905 x 690 x 1125
    Tekerleklerarası Mesafe (mm) 1327
    Ağırlık (Yakıt ve yağ tankı boş) (kg) 100
    Yakıt tankı kapasitesi (lt) 5.2

FİYAT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R-25
    Arkadaşlar konumuz yeni benimde bir adet orbit 2 im var.
    Şimdiye kadar ki tecrübelerimi paylaşıyım.

+ ları.

seri bir motor,
    tuştan bagajı açması güzel,
    tip olarak kendi sınıfından ki motorlardan çok daha yakışıklı.

- leri
    sert bir motor bozuk yolda süspansiyon yok gibi davranıyor.
    diğer sukuturlar da oldugu gibi deposu küçük 5 lt.
    farm kısmında ses geliyor titreşimden dolayı.

Güle güle kullanın.
    Bagajı kask alıyor mu?

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın.
    Bagajı kask alıyor mu?
    Hocam yarım kask alıyor ama tam kaskı almadı. Bende mt marka kask var çenesi açılır enine bile girmedi sen düşün artık.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunun fiyatı gerçekten iyiymiş. Çin scooter fiyatına SYM alıyorsunuz. Tanıtım sayfasında full kaskı alır deyip almaması hoş değil ama çanta takılabiliyor olması güzel. Hero modellerine, daha doğrusu bütün Hint modellerine bakıyorum, adamlarda depo kapağını arka stop üzerine koyma hastalığı var. Çanta takılmasın diye özel çaba göstermişler. Nasıl bir kafa varsa bunlarda ? Bizim distribütörün iş bilmezliğine bakın ki Hero'yu uyarmıyor. Bizim millet çantasız motor istemez.

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun fiyatı gerçekten iyiymiş. Çin scooter fiyatına SYM alıyorsunuz. Tanıtım sayfasında full kaskı alır deyip almaması hoş değil ama çanta takılabiliyor olması güzel. Hero modellerine, daha doğrusu bütün Hint modellerine bakıyorum, adamlarda depo kapağını arka stop üzerine koyma hastalığı var. Çanta takılmasın diye özel çaba göstermişler. Nasıl bir kafa varsa bunlarda ? Bizim distribütörün iş bilmezliğine bakın ki Hero'yu uyarmıyor. Bizim millet çantasız motor istemez.
    Açıklamada tam kask alır diyor heralde küçük tam kasklardan bahsediyorlar. Fiyat olarak uygun ve yakışıklı bir motor. Yurt dışından telefon şarj cihazı siparişi verdim aküden beslenenlerden o gelince montajını yapar resim yüklerim siteye. Ayrıca benim motorda koruma demiri var. Demirli hali çok daha güzel.

Motosikleti
    YZF R-25
    Bu da orbit 2 ye yapmış olduğum usb şarj soketi. Yolculuk esnasında şarjı biten telefon tablet gibi cihazları şarj etmeye yarıyor.

stevejones bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF R-25
    Motosiklet ve kaskıma yaptığım değişikliklerin linkini verdim.
    Ledli kask

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...im-icerir.html

Usb şarjlık
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...-usb-sarj.html

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-cok-temiz-sym-orbit-ii-404810397/detay/

Sym orbit2 125i 2019 model

Merhaba bende orbit2 125i aldım 2019 model. Daha 70 km de şimdilik memnunum tekerleri büyük olması hoşuma gitti seri bir motor biraz yüksek yanlız benim boyum 168cm ucu ucuna yetiyor spacy ler gibi yere yakın değil. Birde aklıma takılan ayak marşı yok niye acaba başkaları da bu motor hakkında paylaşım yaparsa çok iyi olur

Motosikleti
    Sym Orbit II 125
    Herkese merhaba!

2013 Orbit 2 125 ile 2 teker dünyasına giriş yapmış bulunmaktayım. Havalar ısındı başladık dolanmaya, deposu çabuk boşaldı gibi geldi. 2 hafta önce gırtlağına kadar doldurttum, bugün aynısını tekrar yaptım 3.5 civarı bir ortalama çıktı ortaya. Çok dikkatli kullanmadım, kalkışlarım genelde sert oluyor sıkışmamak için zaten o yüzden 125'likle başladım yoksa 50'lik alacaktım. Velhasıl bu tüketim bana çok geldi, aldığım arkadaş bakımlarını yeni yaptırdım dedi ama böyle 3 litrenin üzerinde devam edersek bi ustaya götürürüm. Karbüratörlü de olsa 3'ü geçmemesi lazım diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Sym Orbit II 125
    Orbit 2 125 kullanıcısı arkadaşlara uyarı:

Sadece orjinal kayış kullanın. Motorumu dün sattım, alan abi binerek Çanakkale'ye dönecekti ama 20 km kala yolda kalmış. Bizim kayış pert. Önceki sahibi kayışı 1000 km önce değiştirdim demişti, ilan açmadan önce ustama baktırdım kayış yeni. Markasına falan bamadım hiç, meğer Fiddle içinmiş. (Alan abinin ustası öyle diyor, markası da BANDO) Yani Bando iyidir deyip başka modelin kayışını taktırmayın, yolda kalırsınız paramparça olmuş kayışla ki Bando da ucuz değil. Elimde bu var uyar diyen ustaya itiraz edin.

Herkese kazasız belasız sürüşler dileyerek orbit 2 dünyasına veda ediyorum

Bir buçuk sene 3 bin km DIr SYM orbit 2 125i motorumu kullanıyorum. Sıfır aldım ilk başta titreşim fazlaydı ama şuan yağ gibi çok memnunum hızlanması güzel düz yolda 100le gidiyorum. Tekerleri büyük yani geniş taban virajları çok güzel.ilk aldığımda tereddüt etmiştim ama SYM nin TAŞ gibi olduğunu anladım yaz kış tek marş ta çalışıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Bir buçuk sene 3 bin km DIr SYM orbit 2 125i motorumu kullanıyorum. Sıfır aldım ilk başta titreşim fazlaydı ama şuan yağ gibi çok memnunum hızlanması güzel düz yolda 100le gidiyorum. Tekerleri büyük yani geniş taban virajları çok güzel.ilk aldığımda tereddüt etmiştim ama SYM nin TAŞ gibi olduğunu anladım yaz kış tek marş ta çalışıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)