Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki KLR 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    washburn24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 '11
    merhaba arkadaslar aslinda cross ve enduro motorlar hakkinda pek bir bilgim yok ama bu aralar klr 650 gozume carpiyor. ama gercekten bu tarz motorlarin sehir ici kullanimi, tarzi, ozellikleri hakkinda pek bir bilgim yok. internetten de arastirdim ama parca parca bilgiler bulabildim. ben cogunlukla duz yolda kullanacagim arada arazi ye gidebilirim.asfaltta kullanacagim icin hizlanma durumu da onemli benim icin motoru zorlamadan son hiz nedir ? ve 300km yol yapacagim zaman artciyla yapabilirmiyim,yakit durumu nedir kisaca tum bilgilere muhtacim.klr 650 hakkinda da ne kadar col bilgi verirseniz o kadar iyi benim icin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bu sitede klr 650 yi kullanan pek yok galiba başlık altında yazılanlara bakınca belli oluyor zaten...
    yine de bir ümitle sormak istiyorum klr 650 için genellikle asvalt kullanımına uygun lastik almak istiyorum bulabileceğim bir adres yada önerebileceğiniz bir marka/model var mı?şuan üzerinde metzeler sahara takılı ama ben tourance tipini daha uygun olduğunu sanıyorum fikri olan var mı?
    ayrıca klr 650 ye uygun performans egzoz da takıcam FMF ten başka marka var mı?

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar arka lastiği 120/90-17 değilde 130/80-17 taksam uymama gibi bir problem olur mu sadece 1cm genişler öyle değil mi?

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ben KLE 500 e 150/80/17 taktım sorun yok
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar bu forumda bu motoru kullanan yok mu?ben KLR650 ye komple egsoz takmak istiyorum bunu yaparken motora herhangi bir ayar gerekir mi acaba yoksa soluğu direk egsozcuda mı almalıyım?

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    egsozu takalı 1 ay oldu kimseler foruma bişey yazmadı mı yasitede bu motoru benden başka kullanan yok mu arkadaş
    asıl konu ben motoruma yarın bakım yapmayı düşünüyordum profösyonel ellere teslim edecektim amma benim yapacaklarımdan pekte farklı bişey yapacaklarını sanmıyorum yeterince tecrübem var(motor tepesinde büyüdüm desem yeridir)KLR 650 için 10/40 mı yoksa 15/50 yağ mı kullanmalıyım?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    onur kitapçığına bak orda yazar

phlvn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yoook
    onur biraderim ben yalovadan mehmet senden başka klr650 kullanan yok galiba, yakıt durumu nasıldır bende almayı düşünüyorum. tavsiyen nedir.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı phlvn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur biraderim ben yalovadan mehmet senden başka klr650 kullanan yok galiba, yakıt durumu nasıldır bende almayı düşünüyorum. tavsiyen nedir.
    pardon biraz geç gördüm mesajınızı yakıt konusunda sağlıklı bilgi veremeyeceğim çünkü motorun üzerinde çok pis bir havafiltesi var ve sanırım orjinali yani 10yıllık yada bir diğer deyişle 20.000 km yi devirmiş eski bir filtre(yeni bir filtre alıcam) ve bende arasıra agrasif kullanıyorum fena g.t attırıyor
    kısacası yakıtı olması gerektiğinden fazla yakıyor ama yinede buna değer çok tepkili bir motor birde egsozu değiştirince o sesi,patırtıyı duymak için gaz verdikçe yakıyor tabi
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...nzaralari.html

klr 650ciler için birkaç fotoğraf...

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı phlvn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölçümü yeni yaptım 2000 model Kawasaki KLR 650 (henüz servisi 1000km olmadı) motorumla genelde 2 kişi(yuvarlak hesap 90kg ben+70kg arkadaşım) ve şehiriçi arazi ve asvalt kullanımda yaklaşık 100 kmde 6.1lt yani 1km'de yaklaşık 0.268tl tüketmişim (eğer ölçümde hata yapmadıysam)...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölçümü yeni yaptım 2000 model Kawasaki KLR 650 (henüz servisi 1000km olmadı) motorumla genelde 2 kişi(yuvarlak hesap 90kg ben+70kg arkadaşım) ve şehiriçi arazi ve asvalt kullanımda yaklaşık 100 kmde 6.1lt yani 1km'de yaklaşık 0.268tl tüketmişim (eğer ölçümde hata yapmadıysam)...
    hocam senden başka yazan yok ama ben bu konuyu takipteyim paylaşım için teşekkürler
    ANGARAJ

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Konuyu biraz dürteyim

Şu ilanda ki model neyin nesidir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...izlikte/detay/
    ANGARAJ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evveliyati guzelmis de, siyah yapinca bozulmus motor. Rengi gitmemis yani. Gerisini gormeden yorum yapmak zor. 4500 maksimum 5000 liraya alinirsa iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Bu arada, benim motoru bitireyim, hepiniz bana sat bana sat diye siraya gireceksiniz :p

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu biraz dürteyim

Şu ilanda ki model neyin nesidir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...izlikte/detay/
    Soykan koşarak uzaklar o motor 2 seneden fazladır ilanda ve fiyatının maşşalahı var o paraya f650 alırsın...

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evveliyati guzelmis de, siyah yapinca bozulmus motor. Rengi gitmemis yani. Gerisini gormeden yorum yapmak zor. 4500 maksimum 5000 liraya alinirsa iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Bu arada, benim motoru bitireyim, hepiniz bana sat bana sat diye siraya gireceksiniz :p
    reklam yapıp duruyorsun da bi yap bitir de görek madem daha hani ne bi foto gördük ne bi lastik neyin gördük bol keseden mi sallıyorsun ne yapıyorsun bilemedik şimdi

Minik [MENTION=47560]mezit[/MENTION] e bir sormak lazım aslında....
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Koşmama gerek yok yaklaşmak fikri bile cazip gelmiyor Ayrıca KLR650'nin yakıt tüketimini duyuncada bir tiksinme çöktü üzerime.

Benim merak ettiğim KLR 650 lilerin Amerikan versiyonu var fakat bu neyin nesidir?
    ANGARAJ

Motosikleti
    ufak tefek farklılıkları vardı diye aklımda kalmış benim zira araştıralı baya uzun bir süre geçti. Yerinde olsam hiç motor falan aramam binerim asyaya şöyle 1 sene daha mis gibi hem sıfır aldın hem az yakıyo hemde şehir içi biçilmiş kaftan. Hiç boşa macera arama şuan benden söylemesi
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak tefek farklılıkları vardı diye aklımda kalmış benim zira araştıralı baya uzun bir süre geçti. Yerinde olsam hiç motor falan aramam binerim asyaya şöyle 1 sene daha mis gibi hem sıfır aldın hem az yakıyo hemde şehir içi biçilmiş kaftan. Hiç boşa macera arama şuan benden söylemesi
    Valla haklısın. Düzgün bir iş bulursam aldımı adam gibi motosiklet alacağım, Yoksa gerisi bela olur bana. Hedef yüksek, Fazer. 9 bin telecik lazım sadece
    ANGARAJ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boyattik, begenmedik, bi daha boyaya sokuyoz yavrım. Senin gibi iki lastik alip takmadik, bastan assa degistiriyoz :p

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyattik, begenmedik, bi daha boyaya sokuyoz yavrım. Senin gibi iki lastik alip takmadik, bastan assa degistiriyoz :p
    İvana SERT
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler