Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Kawasaki KLR 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bak bu sefer doğru anlamışsın hızlanmaları aynı ama senin bunu bir türlü kabul edememen ayrı bir konu, inanmayabilirsin daha çok YouTube videosu izle belki görürsün.
    Bu sayfayı okuyanlar beni agresif bulur belki de senin gibi zeka seviyesi yerlerde olmaktan iyidir yine de... Fıtık ettin dünden beri. Tamam klr 0 dan 100 e 2 saniyede çıkıyor. Tamam klr porscheleri 100 e kadar tokatlıyor.

REKLAM ALANI
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    işte senin kapasiten buraya kadarmış sıkışınca hakaret etmeye başvuruyorsun insan gibi tartışma dahi yapamıyorsun bay zeka ölçer.
    Italian bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    işte senin kapasiten buraya kadarmış sıkışınca hakaret etmeye başvuruyorsun insan gibi tartışma dahi yapamıyorsun bay zeka ölçer.
    Seviyesiz ukala herif. Zekasız elli tane rakam yazıp hala hızlanmaları aynı yazan ukalaya ne yazacağım. Zeka mı var sende ölçeyim.

Motosikleti
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyesiz ukala herif. Zekasız elli tane rakam yazıp hala hızlanmaları aynı yazan ukalaya ne yazacağım. Zeka mı var sende ölçeyim.
    Senin seviyeni de hepimiz görmüş olduk

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Senin seviyeni de hepimiz görmüş olduk
    Bir motosiklet forumuna hele ki 15 yıldır üye olan birinin karşısındaki insanın motosikletini bilip bilmeden ''sağır motorlarla karıştırmayalım, senin motosikletinde sorun vardır'' tarzda ukalaca yorum yapması nereden bakarsanız bakın bu kişinin seviyesiyle ilgili okuyuculara fikir verebilir. Sonraki mesajlarda ise bu şahıs ısrarla rakamları ayırt etme yetisine sahip olmadığını, seviyesini de iyice yerlere düşürerek belli etmiştir. Benim ise en büyük hatam zaman zaman bu tip kibirli tiplere laf anlatmaya kalkıyor oluşum ve bunda ısrarcılık yapabilmem. Yaptığım hatalardan biri de sinirlenerek alıntıladığım bu mesajda da seviye derecesini bilerek ya da bilmeyerek itiraf eden bu tip şahısların seviyesine düşmektir.Üstteki mesajlarımdan birinde ''tamam klr 0 dan 100 km ye 2 saniyede çıkıyor'' yazarak bu saçma yorumları sonlandırma çabam ise tahminimce 40 yaş üstü ama kendini kibir sarmalından kurtaramayan bu şahıs yüzünden suya düşmüştür. Artık bu sayfaya bir şey yazmayacağım.Saçma sapan bir tartışmanın bir parçası olup bu sayfayı gereksiz kelimelerle dolduranlardan biri olduğum için şahsım adına özellikle genç arkadaşlardan özür dilerim.

Motosikleti
    ben iki araçta da kendi yaşadığım deneyimi aktardım sen benim düşünceme katılmıyor olabilirsin ama senin bunu kabullenmeyerek üstüne atarlanarak verdiğin yanıtlarla konuyu sakız gibi uzatmaya devam ediyorsun, sana tavsiyem koltuğuna dahi oturmadığın araçlar hakkında yorum yapar iddalarda bulunurken iki kere düşün.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F (2008)
    Ağalar deli misiniz divane misiniz kavga ettiğiniz konuya bak? bir de en yeniniz 11 senelik üye.

Bakımlı bir motor, iyi bir sürücüyle Klr 650 100 km hıza 5,88 saniyede çıkıyormuş. https://motor-info.com/en/accelerati...wasaki-klr-650

Porsche Carrera 4s de 0-100'ü 4,5 saniyede görüyormuş en optimum şartlarda.https://www.auto-data.net/tr/porsche....8-400hp-21401

0-100 kapışması sırasında Porsche sürücüsü hapşırsa, osursa Klr 0-100 yarışını önde bitirecek. 0-100 yarışında Porsche sürücüsü Klr sürücüsü kadar atik ve deneyimli olmasa Klr yarışı önde bitirecek. Herşey normal olsa arada 1 saniye fark var ki ne önemi var? Üzmenize değmez birbirinizi.
    volkan190 bunu beğendi.

Motosikleti
    Biri diğerini geçer iddasında da bulunmadım yazdığım aynen şu geri dönüp okursanız

“ 0-100 hızlanması 911 carrera 4s ile aynı ama 110-120km/h üzerinde hızlar epey ızdıraplı titreşimden aynalarda bir şey gözükmüyor. “

Bunu aldı nerelere getirdi vatandaş, buna katılmayabilirsin ama illa da benim dediğim olacak düşüncesinde olunca insan mesele böyle sakız gibi uzuyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F (2008)
    Bence 2006 model 650 cc tek silindir bir motosikletin daha yeni bir Porsche ile 0-100'de kapışabiliyor olması bile müthiş bir duygu. Kaza bela vermesin Allah. Yarın öbür gün Türkiye'de bulamayacağınız bir yedek parçaya ihtiyacınız olursa şu aşağıda link bıraktığım site güvenilir, ben kendim için 2008 Er6F'e 2 haftada getirtiyorum parça ihtiyacım olduğunda.

https://www.pieces-kawa.com

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence 2006 model 650 cc tek silindir bir motosikletin daha yeni bir Porsche ile 0-100'de kapışabiliyor olması bile müthiş bir duygu. Kaza bela vermesin Allah. Yarın öbür gün Türkiye'de bulamayacağınız bir yedek parçaya ihtiyacınız olursa şu aşağıda link bıraktığım site güvenilir, ben kendim için 2008 Er6F'e 2 haftada getirtiyorum parça ihtiyacım olduğunda.

https://www.pieces-kawa.com
    Statör, Konjektör, Bobin, Cdi beyin getirtim en son elektrik sistemini yeniledim parçalar kısa sürede elime ulaştı, Z moto cdi ve statör artık üretilmiyor dedi, tabi önemi yok yurt dışından parça temin etmek çok daha rahat önemli olan kawasaki part diagramdan ihtiyaç olan parça kodunu doğru tespit edip ona göre sipariş vermek.

BLUE MOTOR
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler